Nowy rok, nowy ty: Twój Horoskop na 2023 rok jest tutaj!

To dość szalone myśleć, że 2022 jest już za nami (czyż to nie był dopiero styczeń?), ale oficjalnie nadszedł czas, aby zadzwonić w nowym roku. Więc jeśli jesteś ciekawy, jak może wyglądać dla ciebie nadchodzący rok, twój horoskop 2023 jest świetnym miejscem do rozpoczęcia. Główne wydarzenia, które mają miejsce w tym roku to Saturn wchodzący w Ryby, Pluton wchodzący w Wodnika, Jowisz wchodzący w Taurusa oraz rozpoczynająca się nowa seria zaćmień: Barana i Libry. Jeśli nie masz pojęcia, co którekolwiek z tych wydarzeń oznacza dla Ciebie, nie martw się – mamy cię pokryte z horoskopami na 2023 rok.

7 marca: Gratulacje dla wszystkich z Saturnem w Wodniku w ich wykresach urodzeniowych – przeżyliście swój powrót Saturna! Saturn zajmuje około 2,5 roku, aby przejść przez jeden znak i był w Wodniku od grudnia 2020 roku, ale teraz przenosi się do Pisces 7 marca. Saturn reprezentuje odpowiedzialność, granice i ciężką pracę, podczas gdy Ryby są kreatywne i intuicyjne, więc są to swego rodzaju przeciwieństwa. To dobry czas, aby zacząć faktycznie pracować nad celami, o których myślisz, zamiast tylko marzyć. Na poziomie społecznym może pojawić się walka z idealizmem – jak chcielibyśmy, aby świat wyglądał, a jak jest w rzeczywistości. Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są tematy religijne i duchowe. Astrologia i inne podobne praktyki, jak tarot, stały się bardziej mainstreamowe i możemy zobaczyć, jak zyskują jeszcze większą przyczepność w społeczeństwie.

23 marca: Pluton wchodzi do Wodnika 23 marca. Jako najbardziej zewnętrzna planeta, Pluton porusza się bardzo powoli przez znaki – spędza do około 30 lat w jednym znaku. Ponieważ porusza się tak wolno, planeta ta ma większy wpływ na społeczeństwo niż na poszczególnych ludzi. Pluton jest planetą odrodzenia i transformacji, a Wodnik jest znakiem społeczności, zmian i technologii. Więc z Plutonem w tym znaku, możemy prawdopodobnie spodziewać się wielu innowacji technologicznych i zmian w naszym społeczeństwie. Dla odniesienia, ostatni raz Pluton był w Wodniku pod koniec 1700 roku (tak, dobrze przeczytaliście). W tym okresie odkryto planetę Uran i rozwijał się globalny handel. Tym razem możemy zobaczyć odkrycia naukowe i postępy w technologiach takich jak AI czy energia odnawialna. TLDR: spodziewajcie się, że będzie się działo wiele naukowych i technologicznych rzeczy.

20 kwietnia: Jest zaćmienie słońca w Baranie 20 kwietnia, oznaczając początek nowego sezonu zaćmień. Mamy jeszcze dwa zaćmienia w serii Taurus/Scorpio, ale dostajemy przebłysk zaćmień Aries/Libra, które będą trwały do 2025 roku. Z zaćmieniami poruszającymi się w różnych znakach, możesz spodziewać się, że nowy obszar twojego życia zostanie podkreślony (przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, czego ty osobiście możesz się spodziewać). Nadal będziesz doświadczał zmian w obszarach życia rządzonych przez Taurusa i Scorpio przez jakiś czas (możesz odświeżyć sobie co to oznacza dla Twojego znaku z horoskopami zaćmień), ale te powinny być zbliżające się do rozwiązania, gdy będziemy poruszać się w kierunku zaćmień Barana/Libry. Znaki najbardziej dotknięte przez te zaćmienia to Baran, Libra, Rak i Koziorożec.

5 maja: Mamy jeszcze dwa zaćmienia w rodzinie Taurus/Scorpio w tym roku, z zaćmieniem Skorpiona 5 maja, ponieważ nakładają się one na rodzinę Aries/Libra w 2023 roku (zdarza się to czasami – na przykład w 2021 roku było zaćmienie Księżyca

w Taurusie przed końcowym zaćmieniem Sagittariusa). Jest to ostatnie zaćmienie Skorpiona na jakiś czas, a ostatnie zaćmienie jakie mieliśmy w tej serii miało miejsce w listopadzie.

16 maja: Jowisz wchodzi do Taurusa 16 maja. Jowisz wprowadzający się do nowego znaku oznacza szczęście i ekspansję w innym aspekcie twojego życia.

14 października: Mamy zaćmienie Słońca w Librze 14 października. Podobnie jak poprzednie zaćmienia, to przyniesie zmiany w nowym aspekcie życia, w zależności od tego, gdzie Libra jest w twoim wykresie urodzenia.

28 października: To zaćmienie Taurus jest ostatnim dla serii Taurus/Scorpio, co oznacza, że oficjalnie przechodzimy do zaćmień Aries/Libra, choć dostaliśmy ich zapowiedź wcześniej w tym miesiącu i w kwietniu.

Przygotuj się na duży rozwój osobisty i zmiany w związkach z zaćmieniami w Twoim znaku w tym roku. Teraz jest czas, aby zacząć myśleć o osobistych celach życiowych i ludziach, których chcesz (lub nie chcesz) w swoim życiu. Saturn w Rybach na Twoim wykresie może wskazywać na zmaganie się z takimi rzeczami jak równoważenie czasu spędzanego samotnie z życiem towarzyskim lub radzenie sobie z uczuciami takimi jak wypalenie. Pamiętaj, aby mówić o tym, co czujesz i nie zamykać tego wszystkiego w butelce. Z Jowiszem w Taurusie, niektóre z Twoich osobistych zmian mogą obejmować poprawę umiejętności wykorzystywanych w pracy. To dobry czas, aby poprosić o podwyżkę, założyć własną firmę lub zostać freelancerem.

The Everyday Hobby That Keeps Me Centered and Focused on My Goals

wybrane specjalnie dla Ciebie, Baranie

Możesz poczuć się jak zupełnie nowa osoba pod koniec roku, kiedy zakończą się zaćmienia Taurus/Scorpio. Ten rok będzie dla Ciebie rokiem dbania o siebie – utrzymywania lepszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, więcej ćwiczeń i nie zwlekania z monotonnymi rzeczami, takimi jak załatwianie spraw czy robienie prania. Saturn wejdzie w część Twojego wykresu związaną ze społecznością, więc możesz doświadczyć wyzwań związanych z przyjaciółmi lub poczuć, że nie masz społeczności. Kiedy masz wątpliwości, pamiętaj, aby nadmiernie się komunikować i dać innym znać, jak się czujesz. Wreszcie, Jowisz, planeta optymizmu i sukcesu, wprowadza się do twojego znaku w maju, więc druga połowa roku będzie dla ciebie super udana.

50 małych rytuałów, dzięki którym będziesz szczęśliwy, zdrowy i zainspirowany,

wybranych specjalnie dla Ciebie, Taurus

Zaćmienia Barana i Libry podkreślą części Twojego wykresu związane z kreatywnością, przyjaciółmi, romansem i zabawą. Ale oprócz spędzania czasu z przyjaciółmi lub randek, będziesz również skupiony na swojej karierze. Saturn wchodzący w Ryby może oznaczać wyzwania w pracy, lub też możesz próbować stworzyć dla siebie większą strukturę w pracy. To dobry czas, aby skupić się na swoich celach zawodowych, ponieważ wszystko, co zrobisz w tym czasie, ma potencjał, aby trwać przez długi czas (tj. nie zwalniaj teraz). Możesz czuć się optymistycznie, jeśli chodzi o swoje marzenia (jak kariera a

mbitions you’re working on) i twoje zdrowie psychiczne. Więc jeśli czujesz się niespokojny lub przygnębiony, prawdopodobnie poczujesz się znacznie lżejszy, gdy ten tranzyt się wydarzy.

5 popartych przez ekspertów porad dotyczących produktywności, które faktycznie pomogą Ci załatwić sprawy

, wybranych specjalnie dla Ciebie, Gemini

Ten rok przyniesie zmiany w Twojej karierze i domu. Możesz dostać nową pracę w innym mieście i być zmuszony do nagłej przeprowadzki, lub możesz skończyć kupując dom. Przejście do zupełnie nowej branży jest również możliwe, więc pomyśl o swojej pracy teraz i zorientuj się, co ci się w niej podoba, a co nie. Zachowaj otwarty umysł na nowe pomysły, ponieważ w tym roku możesz zmagać się ze swoimi przekonaniami lub możesz zainteresować się nowymi tematami. Jest to idealny czas, aby wziąć udział w zajęciach lub przeczytać książkę na temat czegoś, czego nigdy wcześniej nie studiowałeś. Możesz też poszerzyć swój krąg, czy to decydując się na dołączenie do klubu książki, czy też zaczynając spotykać się ze współpracownikami.

Gotowy na zmianę? 3 Sekrety skutecznego przełączania ścieżek kariery

wybrane specjalnie dla Ciebie, Raku

Zaćmienie Barana/Libry poszerzy Twoje horyzonty w tym roku. Jeśli są jakieś kraje, w których nigdy nie byłeś, ale bardzo chcesz je odwiedzić, teraz jest czas na zarezerwowanie wycieczki. I upewnij się, że przeczytasz o swoim miejscu docelowym przed podróżą, ponieważ będziesz czuł się super ciekawy, aby dowiedzieć się o nim wszystkiego. Postaraj się jednak nie szaleć z kupowaniem biletów lotniczych, ponieważ możesz mieć do czynienia z problemami finansowymi, kiedy Saturn wejdzie w Ryby na początku marca. Ten tranzyt może również przynieść problemy w związku lub sprawić, że zbliżysz się do kogoś, na przykład do przyjaciela lub kogoś znaczącego, więc uważaj na to. Możesz spodziewać się również sukcesów w swojej karierze, takich jak otrzymanie awansu lub zdobycie wymarzonej pracy.

The Travel Essentials We Swear By

wybrane specjalnie dla Ciebie, Leo

To jest rok, w którym w końcu zrobisz budżet dla siebie i faktycznie będziesz się go trzymać. Możesz oczekiwać, że staniesz się bardziej zdyscyplinowany w wydawaniu pieniędzy i zmienisz swoją opinię na temat tego, na co warto wydać pieniądze (np. podstawy garderoby, a nie modne rzeczy). Możesz również doskonalić umiejętności, które pomogą Ci zdobyć awans lub podwyżkę w pracy. Twoje związki będą również głównym tematem dla Ciebie. Możesz się zaręczyć, wziąć ślub lub zamieszkać z partnerem. Możesz też spotkać kogoś, kto ma potencjał na długoterminowe randki. Z Jowiszem wchodzącym do Taurusa, jest to idealny czas na szukanie pracy jako freelancer lub możliwości publikowania, jeśli kiedykolwiek myślałeś o pisaniu. Upewnij się, że twój paszport jest gotowy, ponieważ możesz mieć szansę na podróżowanie z pracą lub przyjaciółmi.

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/12/the-everygirl-starbucks-finance-gallery.jpg” /> 7 Things That Will Hinder Your Finances More Than a Starbucks Addiction

picked just for you, Virgo

Zaćmienia przenoszą się w tym roku do Twojego znaku, przynosząc zmiany w sobie i związkach. Nie bój się odciąć od ludzi, którzy nie pasują do Twojego obecnego stylu życia, i spróbuj pochylić się nad swoimi zainteresowaniami, na przykład rozpoczynając hobby, którego zawsze chciałeś spróbować. Możesz czuć się zmuszony do dodania więcej struktury do swojego życia poprzez regularne ćwiczenia, gotowanie dla siebie i tworzenie harmonogramów sprawunków. Jeśli zwykle odkładasz zrobienie prania lub wykonanie telefonu na miesiące, teraz jest czas, aby się spiąć i to zrobić. A dzięki Jowiszowi wchodzącemu do Taurusa, możesz dostać podwyżkę lub otrzymać pieniądze od członka rodziny lub inwestycji. Więc jeśli myślałeś o wejściu na giełdę, zacznij robić swoje badania teraz.

Jedna rzecz, którą każdy powinien potraktować priorytetowo, aby wzmocnić swoje poczucie własnej wartości

, wybrana specjalnie dla Ciebie, Libra

W tym roku skupisz się na rozpoczęciu i utrzymaniu zdrowych nawyków, od dołączenia do siłowni po regularne wizyty u terapeuty. Wraz z wejściem w rutynę, możesz oczekiwać szczęścia w randkach, zbyt. Czas poprawić swój profil w aplikacji randkowej – możesz spotkać kogoś z potencjałem na związek. Możesz też zrobić rzeczy oficjalne z kimś, z kim już się spotykasz lub zacząć rozmawiać ze swoim SO o wprowadzeniu się lub zaręczynach. Zdecydowanie postaraj się też wczuć w swoją kreatywną stronę. Wypróbuj kolorowanki dla dorosłych, aby złagodzić stres i zrelaksować się, lub zmieszaj swój wygląd z nowym stylem lub trendem mody.

Nowy trend wpływający na scenę randkową (i jak się w nim poruszać)

wybrany specjalnie dla Ciebie, Skorpionie

Już teraz jesteś dość ekstrawertyczny, ale w tym roku w Twoim życiu towarzyskim będzie się działo jeszcze więcej niż zwykle. Zaćmienia Barana i Libry mają miejsce w częściach twojego wykresu związanych z randkami, przyjaciółmi i grupami. Dołącz do klubu lub weź udział w zajęciach z przedmiotu, który Cię interesuje – możesz poznać nowych przyjaciół lub znaleźć społeczność ludzi podobnych do Ciebie. Możesz również doświadczyć zmian w swojej obecnej grupie przyjaciół. Z Saturnem wchodzącym w Ryby, możesz myśleć o osiedleniu się gdzieś, czy to kupując dom, czy też przeprowadzając się do miasta, w którym planujesz zostać na dłużej. Ten tranzyt może przynieść problemy z rodziną, więc postaraj się być cierpliwy i dopracuj wszystko. Poczujesz się również bardziej zmotywowany do zorganizowania się i trzymania się rutyny, co nie jest mocną stroną Strzelca, więc korzystaj z tego, póki możesz.

3 Psychologist-Backed Tips for Making Friends as an Adult

wybrane specjalnie dla Ciebie, Sagittarius

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/12/10-1.jpg” alt=”” width=”1

080″ height=”300″ />

Możesz spodziewać się zmian w swoim życiu domowym i zawodowym dzięki zaćmieniom Barana i Libry. Możesz dostać awans lub otrzymać stanowisko, na które pracowałeś przez długi czas. Możesz być również zmuszony do niespodziewanej przeprowadzki, być może do nowej pracy lub z powodu problemu z obecnym domem. Szczęście będzie po Twojej stronie, jeśli chodzi o życie miłosne, więc bądź otwarty na ludzi, którzy Cię zapraszają – możesz spotkać kogoś, kogo naprawdę polubisz. Możesz chcieć spędzić więcej czasu na robieniu rzeczy dla zabawy, zamiast na pracy, co jest dla ciebie dość nietypowe, Koziorożcu. Ale zdecydowanie powinieneś wykorzystać to uczucie i uzyskać bardzo potrzebną przerwę. Zajmij się nowym hobby lub po prostu spędź dodatkowy czas z przyjaciółmi (i nie myśl o pracy).

Quiet Quitting: Can the Viral Trend Help You Finally Achieve Work-Life Balance?

wybrane specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

Zaćmienia w Baranie i Librze podkreślają obszary na twoim wykresie, które wskazują na komunikację i podróże. Bądź przygotowany na przyjęcie roli pisarza i mówcy w pracy lub na spakowanie walizek w każdej chwili. Będziesz także pracować nad umiejętnościami, które pomogą w rozwoju kariery, lub możesz zacząć planować, jak otworzyć własny biznes. Nabierzesz też lepszych nawyków w zakresie wydawania i oszczędzania, dzięki czemu będziesz mieć zaoszczędzone pieniądze na przyszłość. Zacznij myśleć o rzeczach, które faktycznie musisz kupić, a nie o tych, które po prostu lubisz (prawdopodobnie nie potrzebujesz tej piątej pary trampek). Jowisz w Taurusie oznacza dla Ciebie możliwości związane z domem i rodziną. Możesz spędzić więcej czasu z członkami rodziny, za którymi tęsknisz, lub możesz mieć szczęście, jeśli chodzi o znalezienie wymarzonego domu.

10 rzeczy, które zawsze musisz spakować do swojej osobistej rzeczy

wybranej specjalnie dla Ciebie, Wodniku

Będziesz bardziej skupiony na pieniądzach niż zwykle jako rozmarzony Ryby. Możesz mieć przebudzenie na temat swoich finansów i nawyków wydatkowania, które skłoni Cię do zwrócenia większej uwagi. Pobierz aplikację budżetową lub zrób arkusz kalkulacyjny, aby śledzić swoje wydatki i pomóc sobie w oszczędzaniu. Saturn wchodzi w marcu w Twój znak i możesz mieć problemy z obrazem siebie w tym czasie. Ale nie martw się, ponieważ kiedy ten tranzyt się zakończy, będziesz miał znacznie jaśniejszy pomysł na to, kim chcesz być w przyszłości. Jest to również czas na ustalenie osobistych granic z innymi, abyś się nie wypalił. W tym roku będziesz miał również wiele okazji, aby nagiąć swoje umiejętności komunikacyjne. Poproś szefa o więcej projektów związanych z przemawianiem, prezentowaniem i pisaniem, ponieważ właśnie teraz będziesz się w nich doskonalić.

Jestem nowicjuszem w finansach – oto 5 sposobów na przejęcie kontroli nad moimi pieniędzmi, które zostały

wybrane specjalnie dla Ciebie,

Ryby.