Którą postacią z Emily in Paris jesteś, w oparciu o Twój znak zodiaku

O ile nie żyliście dosłownie pod kamieniem przez ostatnie dwa lata, dobrze wiecie, że serial Netflixa Emily In Paris otrzymał wszelkiego rodzaju buzz od czasu jego pierwszej premiery w 2020 roku. Niektórzy uznają go za ujmująco godny binge-worthy, podczas gdy inni twierdzą, że jest to tandetna obrzydliwość dla Paryżan wszędzie. Niezależnie od tego, po której stronie historii Lily Collins się znajdujesz, nie da się ukryć, że dzięki niej wszyscy rozmawiamy i wracamy po więcej – głównie ze względu na bohaterów, których znamy, kochamy lub nienawidzimy.

Tak więc, oczywiście, jedynym słusznym rozwiązaniem jest zapoznanie się z tymi postaciami przed wejściem na długo oczekiwany Sezon 3, a co jest lepszą podstawą do tego zadania niż twój zaufany znak zodiaku? Po głębokim zastanowieniu i przestudiowaniu sezonu 1 i 2, mamy wyniki.Oto, którą z postaci Emily In Paris

jesteś,

zgodnie z tym, jak ustawią się gwiazdy:

Baran: Mindy Chen

Źródło: Netflix

Trzy słowa, które przychodzą mi na myśl, gdy myślę o Mindy Chen to: pewna siebie, odważna i gotowa na dobrą zabawę (OK, nie jedno słowo, ale rozumiecie o co chodzi). Co zabawne, są to również jedne z najbardziej godnych podziwu cech Barana. Podejmując odważną decyzję o opuszczeniu rodziny w Chinach i stworzeniu sobie życia w Paryżu, jest zdeterminowana, aby być silną, niezależną kobietą, która ma pozytywną mentalność, bez względu na to, jak trudne mogą być czasy. W prawdziwym stylu Barana, ona po prostu nie odpuszcza i ma tyle zabawy, ile może w tym procesie.

Taurus: Gabriel

Źródło: Netflix

Taurusy są znane z tego, że cieszą się drobnymi rzeczami w życiu, a Gabriel jest idealnym przykładem tej klasycznej cechy. Dabbając o wszelkiego rodzaju bułgarskiej kuchni francuskiej i win, on jest rocking z niektórych Michelin-star smak – tak jak Taurus powinien. Nie należy jednak mylić tego znaku z byciem sztucznym lub materialistycznym. Gabriel wyraźnie to pokazuje, pomagając Emily żyć chwilą i będąc niezawodnym dla wszystkich w swoim życiu. Szef kuchni 10/10 i jazda lub śmierć? Wygrywasz, Taurusie.

Gemini: Camille

Źródło: Netflix

To opowieść stara jak świat: Geminis są dwulicowe. Ale jako Gemini osobiście nazywam to założenie B.S. Twierdzę, że Camille jest idealną kandydatką do obalenia tych zarzutów, będąc doskonałym przykładem zdolności adaptacyjnych i łatwości w podejściu, zamiast powszechnie zakładanej “fałszywości” tego znaku. Stara się pomagać i być miłą dla innych, jednocześnie trzymając się własnego kompasu moralnego i nie tracąc poczucia tego, kim jest. Dodatkowo, jej otwarte nastawienie i styl 10/10 całkowicie współgrają z tendencją Gemini do bycia kochanym motylem społecznym w każdej grupie przyjaciół. Dziękuję ci, Camille, za przywrócenie odrobiny sprawiedliwości imieniu Gemini.

Rak: Alfie

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/12/teg-emily-in-paris-4.png” alt=”” width=”750″ height=”383″ />

Źródło: Netflix

Alfie może wydawać się sarkastyczny i zdystansowany, ale pod tą silną powłoką zewnętrzną kryje się po prostu wielki ol’ softie. To podręcznikowa charakterystyka Raka, ponieważ są oni znani z bycia wrażliwymi i współczującymi przy jednoczesnym zachowaniu twardego wyglądu zewnętrznego, który zapobiega ich zranieniu (nie chcę się tu zbytnio zagłębiać… po prostu mówię prawdę). Ale kiedy w końcu przebijesz się przez te ściany, ich wrażliwość jest bardzo widoczna. Ponadto Alfie ma obsesję na punkcie tego, że jest Anglikiem i daje do zrozumienia, że wolałby mieszkać w Wielkiej Brytanii ze swoją rodziną niż w Paryżu. Raki są zdecydowanie znane z tego, że są domatorami, którzy bardzo cenią swoich bliskich, więc to jeszcze bardziej potwierdza, że Alfie jest wyznaczoną postacią Raka.

Leo: Antoine Lambert

Źródło: Netflix

Jak prawie każdy Leo, Antoine Lambert jest bardzo zakochany w sobie. Nie w sposób narcystyczny – jego pewność siebie po prostu błyszczy, co sprawia, że bardzo łatwo jest przyciągnąć jego zapraszającą obecność. Chociaż czasami może to wyglądać na powierzchowność, zaangażowanie Lwa w lojalność i hojność zawsze pokaże jego prawdziwe intencje. Antoine inwestujący i okazujący wielkie zainteresowanie restauracją Gabriela to niezaprzeczalne zachowanie Lwa, a my jesteśmy absolutnie za tym.

Panna: Emily Cooper

Źródło: Netflix

Kiedy po raz pierwszy zacząłem kompilować tę zodiakalną łapankę, pierwszą rzeczą, której byłem pewien, było to, że Emily, bez wątpienia, daje najsilniejszą energię Panny. Jest niesamowicie skrupulatna i zorganizowana i ma jasną wizję życia, za którym goni. Podczas gdy są to zdecydowanie cechy, które należy podziwiać, obsesja na punkcie osiągnięcia perfekcji może skończyć się zranieniem innych po drodze – o czym Emily może niestety zaświadczyć. Nawet jeśli od czasu do czasu zdarza im się wchodzić sobie w drogę, Panny autentycznie chcą pomagać i być dla tych, którzy je otaczają, co Emily jasno pokazuje swoim paryskim współpracownikom (nawet jeśli myślą, że jest po prostu obleśną Amerykanką).

Libra: Luc

Źródło: Netflix

Podczas gdy główne cechy Libry zazwyczaj dotyczą romansu, pieniędzy i sztuki, Luc jest przykładem niektórych mniej znanych (ale równie uroczych) cech, które posiada. Libra bardzo dba o równowagę i harmonię we wszystkich swoich związkach i wkłada autentyczny wysiłek w rozważanie perspektyw innych osób, jednocześnie upewniając się, że jego własne są równie jasne. Jego związek z Emily pokazuje to niemal bezbłędnie, gdyż wychodzi on poza swoje ramy, aby ją szanować i być dla niej miłym, ale również upewnia się, że wie ona, iż musi wziąć odpowiedzialność za swoje działania. Brutalnie szczery przyjaciel, którego każdy potrzebuje, jeśli można tak powiedzieć.

Skorpion: Syl

vie

Źródło: Netflix

Sylvie jest niczym innym jak podręcznikowym Skorpionem. Jej intensywna pasja, by dążyć do wszystkiego i

Wszystko, czego pragnie, jest niezaprzeczalne, ale to może również prowadzić do tego, że będzie miała pretensje do ludzi, którzy jej zdaniem wchodzą jej w drogę – nawet jeśli tak naprawdę nie są (*cough* Emily *cough*). Podczas gdy można to nazwać “pracoholikiem”, Sylvie po prostu chce osiągnąć wszystko, co wie, że może i po drodze przekonuje się, że nie musi sprowadzać innych na ziemię, aby to zrobić, co prawdziwy Skorpion wie w głębi serca.

Sagittarius: Benoît

Źródło: Netflix

Mimo, że Benoît jest bardziej skrytą postacią w serialu, jego cechy, które prześwitują, idealnie pasują do cech Strzelca. Jest szczęśliwy, go-with-the-flow, wolny duch z tonami pasji dla tego, co czuje, że są jego powołania życiowego (w jego przypadku, to muzyka i, cóż, Mindy). Zawsze można liczyć na znalezienie Sag wiszące i zabawy z ich bliskich przyjaciół lub całkowicie obcych, co street-performing jego match-made-in-heaven typu koncertu.

Koziorożec: Madeline Wheeler

Źródło: Netflix

Jako dziewczyna szefowa serialu, Madeline bez wysiłku prezentuje wszystkie najważniejsze cechy Koziorożca: ambicję, napęd i bycie wielkim fanem mówienia tego, co myśli. Od tego, że nigdy nie zdejmuje nogi z gazu w pracy, mimo że jest w bardzo zaawansowanej ciąży, do trzymania się swojego poczucia stylu, mimo oczywistego osądu Paryżan w stosunku do niej, nigdy nie pozwoli nikomu wytrącić jej z równowagi w prawdziwej koziorożcowej modzie. Choć Madeline, podobnie jak wiele innych Koziorożców, ma ogromne poczucie humoru i zawsze jest dobrym przyjacielem, gdy zachodzi taka potrzeba.

Aquarius: Julien

Źródło: Netflix

Inteligencja i naturalna kreatywność to jedne z najbardziej godnych uwagi cech Wodnika, których Julienowi zdecydowanie nie brakuje. Jest gwiazdą w swojej pracy w marketingu, wiedząc, że estetyka jest tak samo ważna jak bardziej techniczne elementy (w dzieciństwie kradł magazyny Vogue, aby się nimi zachwycać, więc to się sumuje). Jego bystry, dziwaczny dowcip przejawia się w jego związku z Emily, który jest znakiem, że masz do czynienia z Wodnikiem, który w jakiś sposób potrafi zachować równowagę między buntowniczością a życzliwością.

Ryby: Pierre Cadault

Źródło: Netflix

Ten słynny francuski projektant mody jest tak samo emocjonalny jak i twardy, co w skrócie opisuje Ryby. Bardzo troszczy się o swoją karierę i wydobywa na powierzchnię swoją wrażliwość i szczere intencje – pomimo tego, że “pracuję w wysokiej klasy europejskiej modzie, więc jestem super profesjonalistą”. Ryby czują, troszczą się i rozumieją innych bardzo głęboko, a Pierre wnosi tę energię do Emily w Paryżu w szczególny, mały sposób.

Którą gwiazdą Bravolebrity jesteś na podstawie swojego znaku zodiaku