7 wakacyjnych strojów z kawałkami, które już posiadasz

Okres świąteczny jest magiczny z wielu powodów, ale na szczycie listy zawsze będą znajdować się ubrania, które mamy okazję nosić raz w roku. Aksamity, cekiny, klejnoty – świąteczne stroje są o wiele bardziej wyjątkowe niż wszystko, co może nam zaoferować reszta roku. Ale z zapchanymi po brzegi harmonogramami i całą masą imprez do obsłużenia, zamawianie nowych elementów do noszenia na świąteczne przyjęcia może spaść na dalszy plan (i stać się drogie, szybko).

Rozwiązanie? Wystylizowanie wakacyjnych strojów z elementów, które już mamy w szafie. Chociaż fajnie jest kupić nowy błyszczący top lub aksamitne spodnie, aby założyć je na świąteczne imprezy, to wybierając elementy ze swojej szafy również możesz stworzyć odświętny wygląd, jeśli tylko odpowiednio je wystylizujesz. Bonus: Dzięki temu możesz skompletować swój wygląd w ostatniej chwili – bez konieczności wysyłania towaru.

Gotowa, by stylowo podejść do świąt? Zrób to z łatwością dzięki tym siedmiu bezawaryjnym strojom na ostatnią chwilę, z których wszystkie zostały wykonane z elementów, które prawdopodobnie masz już w swojej szafie.

1. Prochowiec, biała bluzka z guzikami i loafersy

Nic tak nie ubiera dobrego stroju jak prochowiec, a w połączeniu ze spodniami, czystą bluzką z guzikami i ulubionymi loafersami, jest to idealny zestaw, jeśli chcesz stworzyć minimalistyczny styl preppy podczas wakacyjnych uroczystości

.

2. Wełniany płaszcz, sweter i czarne dżinsy

Czasami klasyczny, prosty strój jest dokładnie tym, co lekarz zalecił na wakacje. Sparuj swój wełniany płaszcz z podobnym kolorystycznie swetrem i świetną parą dżinsów. Jeśli chcesz ubrać go, sparować je z parą obcasów; Jeśli wolisz być casual, zdecydować się na trampki lub loafers.

3. Spódnica slip i płaszcz statement

Jeśli zainwestowałeś w spódnicę slip w ostatnich latach, prawdopodobnie już doświadczyłeś różnorodności stylizacji, które trzymają. Od zwykłych dni po wytworne imprezy – spódnica slip skirt jest w stanie to zapewnić. Połącz ją z płaszczem, swetrem i kozakami do kolan, aby uzyskać atrakcyjny wygląd na wakacyjnym przyjęciu.

4. Plisowana spódnica i skórzana kurtka Pl

isowana spódnica

to klasyczny, zimny element garderoby, ale podczas świąt to najprostszy sposób, aby wyglądać odświętnie przy minimalnym wysiłku. Mieszanie tekstur da Ci tutaj bonusowe punkty stylizacyjne, więc zdecyduj się na sparowanie spódnicy ze swoją ulubioną skórzaną kurtką lub futrzanym płaszczem.

5.

Dżinsowa

spódnica, płaszcz sherpa i turtleneck

Jeśli szukasz bardziej ubranego wyglądu, sparuj każdą spódnicę, którą masz z turtleneckiem i przytulnym płaszczem sherpa. Dodaj do tego błyszczące akcesoria, aby związać to wszystko razem (lub nawet aksamitną parę butów, jeśli masz je w pobliżu).

6. Dopasowany zestaw kardigan i dżinsy

Dla aktywności, która wymaga podniesionych podstaw, przytulny zestaw kardigan w połączeniu z dżinsami i chodakami woła twoje imię. Jeśli mieszkasz gdzieś chłodno, buty (hello, Ugg Ultra Minis!) będzie również pociągnąć wygląd razem w szczypcie.

7. Marynarka, dżinsy i obcasy

Idealny moment, aby wykorzystać marynarkę, którą kupiłaś w tym roku? Na każdym wakacyjnym wyjściu, które masz w planach. W połączeniu z obcasami i dżinsami, jest to chłodne (ale wciąż wyniosłe) połączenie, które może być uświetnione dowolnymi akcesoriami, które wybierzesz.

6 najczęstszych wakacyjnych wyzwalaczy i jak eksperci radzą sobie z nimi radzić