Twoje Horoskopy na grudzień 2022 są tutaj!

Teraz, gdy wszyscy najedli się już indyka i farszu, nadszedł czas, aby przełączyć się w tryb świąteczny i zacząć dekorować swój dom wieńcami i menorami. Gotowy, aby jak najlepiej wykorzystać ostatnie tygodnie roku? Twój grudniowy horoskop jest tutaj, aby pomóc ci to zrobić.

Skończyliśmy z sezonem zaćmień do przyszłego roku, więc miejmy nadzieję, że przeszedłeś przez ten burzliwy czas bez szwanku i czujesz się gotowy na ostatni miesiąc 2022 roku. W tym miesiącu mamy ostatnią pełnię i nów Księżyca w 2022 roku, co wydaje się szalone, ponieważ wciąż czuje się, jakby ten rok dopiero się zaczął. Kończymy rok podczas retrogradacji Merkurego, dając wszystkim pozwolenie na odrobinę ochłody przed nadejściem 2023 roku.

Miesiąc w

skrócie

6 grudnia: 6 grudnia Merkury wchodzi w Koziorożca. To dobry czas, aby być bardziej świadomym tego, co mówisz (i jak mówisz) i pomyśleć przed mówieniem.

7 grudnia: 7 grudnia jest pełnia Księżyca w Gemini. Jest to ostatnia pełnia w 2022 roku, dzięki czemu jest to świetny czas, aby pomyśleć o tym, co udało ci się osiągnąć w tym roku i co chciałbyś zrobić inaczej w 2023 roku.

9 grudnia: 9 grudnia Wenus przesuwa się do Koziorożca. Może się okazać, że ustalasz granice w swoim życiu randkowym lub pracujesz nad problemami w swoim związku. Możesz też zdecydować, że mniej skupisz się na zabawie, a więcej na pracy.

20 grudnia: Jowisz wraca do Barana po tym jak od 28 października był w Rybach. Jowisz był wcześniej w Baranie od maja do października 2022 roku, więc możesz zauważyć więcej szczęścia lub możliwości w tych samych aspektach życia, których doświadczyłeś wtedy.

21 grudnia: Wchodzimy w sezon Koziorożca pod koniec grudnia, co jest dużą zmianą w stosunku do sezonu Strzelca. Sagittariusy są beztroskie i uwielbiają się bawić, podczas gdy Capricorns są o pracy i odpowiedzialności.

23 grudnia: Tak jak mieliśmy ostatnią 2022 pełnię księżyca wcześniej w miesiącu, będziemy mieli ostatni nów 23 grudnia w Koziorożcu. Jest to idealny czas, aby ustawić pewne intencje i manifestacje na nadchodzący rok.

Grudzień 29: Kończymy rok w nieco skalistym czasie, ponieważ Merkury przechodzi retrogradację w Koziorożcu tuż przed NYE. Ale na szczęście da Ci to możliwość zwolnienia tempa i cieszenia się końcem sezonu świątecznego.

W tym miesiącu możesz nauczyć się wielu nowych rzeczy, czy to poprzez przeczytanie nowej książki, czy też zdobycie nowych umiejętności w pracy. Nowy Księżyc w Koziorożcu może przynieść pewne zmiany w Twojej pracy, które mogą być związane z tym, czego uczyłeś się na początku miesiąca.Jedną wielką rzeczą, która dzieje się w tym miesiącu jest Jowisz poruszający się z powrotem do Twojego znaku. Pomyśl wstecz o tym, co wydarzyło się od maja do października tego roku, aby uzyskać pewien wgląd w to, gdzie możesz oczekiwać wzrostu i nowych możliwości. Jest to dobry czas, aby rozpocząć realizację osobistych celów, które chcesz osiągnąć, a także możesz uzyskać więcej uwagi od wszystkich w swoim życiu.

The Everyday Hobby That Keeps Me Centered and Focused on My Goals

wybrane właśnie dla Ciebie, Baranie

<img src=”https://media.theeverygirl.com

/wp-content/uploads/2022/11/2.jpg” alt=”” width=”1080″ height=”300″ />

W

tym miesiącu będziesz mieć pieniądze na głowie. Być może dokonasz przeglądu swoich finansów przed rozpoczęciem 2023 roku i zorientujesz się, co chcesz zrobić inaczej w przyszłym roku. Może być trudno nie wydawać nadmiernie podczas świąt, więc spróbuj ustalić limit, ile możesz wydać na prezenty dla przyjaciół i rodziny. Jeśli trudno Ci się oprzeć wychodzeniu z przyjaciółmi, spróbuj znaleźć równowagę między kwotami wydawanymi na prezenty a kolacjami i drinkami, aby nie wydać za dużo.

5 Nawyków Finansowych, które praktykują Kobiety, które zawsze mają dodatkowe pieniądze

, wybrane specjalnie dla Ciebie, Taurus

Sezon Sagittarius to dobry czas, aby spędzić trochę czasu jeden na jeden ze swoim znaczącym innym lub bliskim przyjacielem. Możesz również zacząć umawiać się z kimś nowym lub zdecydować się na kolejny krok w swoim związku. Koniec roku może być dla Ciebie nieco dezorientujący, ponieważ 29 grudnia Twój władca Merkury przechodzi w retrogradację. Możesz doświadczyć pewnych opóźnień lub nieporozumień w swoim związku, możesz mieć trudności z otwarciem się na partnera lub nowe zainteresowanie miłością, więc postaraj się być cierpliwym wobec siebie.

Nowy trend wpływający na scenę randkową (i jak się w nim poruszać)

wybrany specjalnie dla Ciebie, Gemini

W tym miesiącu możesz zacząć realizować swoje noworoczne postanowienia. Niezależnie od tego, czy jest to więcej ćwiczeń, wyrzucanie rzeczy, których nie potrzebujesz, czy też lepsza organizacja pracy, będziesz skupiony na tym, jak zmniejszyć stres dla siebie. Ale chociaż możesz czuć się zdrowszy, staraj się nie zapominać o swoim zdrowiu psychicznym. Pełnia Księżyca w Gemini to dobry czas, aby skupić się na sobie i upewnić się, że nie będziesz zbytnio zestresowany, zanim szaleństwo wakacyjnych przyjęć wkroczy do akcji.

10 szalenie łatwych nawyków, które możesz zrobić, aby być szczęśliwszym o tej porze roku

, wybranych specjalnie dla Ciebie, Raku

Sezon na Strzelca to dla Ciebie czas zabawy. W prawdziwej formie Leo, możesz oczekiwać, że zostaniesz zaproszony na mnóstwo wakacyjnych i końcowych imprez. I oczywiście będziesz musiał być najlepiej ubrany, więc upewnij się, że szukasz kilku strojów imprezowych, które wyrażają twoje żywe poczucie stylu Leo. Nie bój się jednak zrezygnować z niektórych planów, aby nie przeholować. Wraz z nowiem Księżyca pod koniec miesiąca, poczujesz się gotowy do powrotu do swojej zwykłej rutyny, aby rozpocząć nowy rok na właściwej stopie.

20 szykownych akcesoriów, które podniosą każdy wakacyjny strój

, wybranych specjalnie dla Ciebie, Leo

Jak domator, którym jesteś,

Będziesz spędzać dużo czasu z rodziną w tym sezonie wakacyjnym i dekorować swój dom, aby czuć się przytulnie i gościnnie. Spróbuj zorganizować własne przyjęcie obiadowe, aby goście mogli docenić Twój wystrój. Jako Panna, prawdopodobnie będziesz czerpać wiele satysfakcji z goszczenia i dbania o swoich przyjaciół i rodzinę. Pełnia Księżyca w Gemini może sprawić, że poczujesz chęć dokonania zmian w swojej karierze, być może po to, aby spędzać więcej czasu z rodziną lub mieć bardziej elastyczną politykę WFH. Możesz czuć się bardziej niespokojny lub wolniejszy pod koniec miesiąca, kiedy twój władca Merkury przechodzi w retrogradację, więc pamiętaj, aby dbać o siebie, a nie tylko o innych.

We’re Calling It: These Are the Biggest Trends in Holiday Decor this Year

chosen just for you, Virgo

W tym miesiącu będziesz czuł się ciekawski i możesz zdecydować się na nowy gatunek książki lub wziąć udział w zajęciach na temat, który wzbudził Twoje zainteresowanie. Możesz też wzmocnić swoje umiejętności komunikacyjne w szkole lub w pracy, przygotowując prezentacje lub referaty. To także dobry czas na weekendową lub jednodniową wycieczkę w jakieś ciekawe miejsce. Pod koniec miesiąca prawdopodobnie będziesz chciał spędzić więcej czasu w domu, więc już teraz zaplanuj podróż, która pomoże Ci się zrelaksować w trakcie świątecznych zakupów i wydarzeń.

Najlepsze zimowe wycieczki po USA, które możesz odwiedzić w tym sezonie

, wybrane specjalnie dla Ciebie, Libra

W tym miesiącu będziesz skupiony na pieniądzach. Postaraj się ustalić budżet dla siebie, aby nie wydać zbyt wiele na prezenty dla przyjaciół i rodziny. Pora Strzelca to także doskonały czas na podszkolenie umiejętności, które pomogą Ci zarobić pieniądze – niezależnie od tego, czy planujesz założyć własną firmę, czy chcesz po prostu zająć się czymś innym. W okolicach pełni Księżyca możesz otrzymać wiadomość o podwyżce lub innych pieniądzach, na które czekałeś. Ale nie martw się, jeśli nadal masz opóźnienia, ponieważ prawdopodobnie zobaczysz więcej ruchu w tej sprawie po zakończeniu retrogradacji Merkurego.

I’m a Finance Novice-Here Are 5 Ways I’m Taking Control of My $$$

wybrane specjalnie dla Ciebie, Scorpio

To Twój sezon przez większość grudnia, więc wykorzystaj go maksymalnie i nie pozwól, aby wszystkie świąteczne wydarzenia przyćmiły Twoje obchody BDay. Będziesz w tym miesiącu bardzo pożądany i prawdopodobnie będziesz miał mnóstwo imprez i kolacji, w których będziesz musiał uczestniczyć. Możesz również zacząć umawiać się z kimś nowym, więc upewnij się, że jesteś ubrany z wrażenia na każde wydarzenie w tym sezonie. Bądź cierpliwy, jeśli nie jesteś pewien, jak czuje się twój nowy SO, ponieważ otrzymasz dużo więcej jasności, gdy Merkury retrograde się skończy.

6 genialnych sztuczek, które sprawią, że Twoja szafa na zimną pogodę stanie się natychmiastowa.r

wybrany właśnie dla Ciebie, Sagittarius

Grudzień może być jednym z najbardziej pracowitych okresów w roku, jeśli chodzi o pracę, a jako Koziorożec masz skłonność do przepracowania się. Postaraj się nie wpaść w tę pułapkę i zarezerwuj czas na bardzo potrzebny odpoczynek w tym miesiącu. Zaplanuj kilka treningów, zarezerwuj dzień w spa lub po prostu pozwól sobie na oglądanie seriali na Netflixie. Merkury przechodzi retrogradację w Twoim znaku pod koniec miesiąca, więc możesz czuć się wtedy nieco ospały, ale plusem jest to, że możesz wykorzystać ten czas, aby naładować się przed 2023 rokiem.

12 praktyk dbania o siebie, o których jeszcze nie myślałeś (a które są całkowicie darmowe)

wybrane specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

W tym miesiącu będziesz się czuł wyjątkowo towarzysko. Powiedz “tak” wszystkim wakacyjnym zaproszeniom, które dostaniesz, ponieważ w sezonie Koziorożca będziesz chciał zrobić sobie przerwę i po prostu się wyluzować. W grudniu możesz mieć więcej aktywności w swoim życiu randkowym, więc nie bój się pozwolić swojemu wyjątkowemu Wodnikowi zabłysnąć. Jeśli jesteś już w związku, upewnij się, że spędzasz czas ze swoim partnerem, zwłaszcza, że nie będziesz miał zbyt wiele czasu sam na sam z nimi z powodu wszystkich wydarzeń społecznych podczas świąt.

Dlaczego powinieneś tworzyć wakacyjne tradycje z przyjaciółmi, zbyt

wybrany tylko dla Ciebie, Wodniku

Będziesz zamykał rok silny w pracy podczas sezonu Sagittarius. Możesz mieć wiele projektów do ukończenia przed końcem 2022 roku, lub możesz uzyskać uznanie od swojego szefa lub firmy za swoje osiągnięcia w tym roku. Możesz nawet dostać awans na koniec roku (jeden z najlepszych prezentów świątecznych, jakie możesz dostać). Miesiąc ten nie będzie jednak w całości poświęcony pracy. Wraz z początkiem sezonu Koziorożca i nowiem Księżyca pod koniec miesiąca, będziesz chciał się wyluzować z przyjaciółmi – w sam raz na NYE.

5 rzeczy do zrobienia właśnie teraz, które pomogą Ci dobrze wypaść w ocenie pracy, które zostały

wybrane specjalnie dla Ciebie,

Ryby