Którą z gwiazd Bravolebrity jesteś na podstawie swojego znaku zodiaku

Twój znak zodiaku dostarcza mnóstwo wnikliwych informacji, które pomogą Ci zrozumieć, kim naprawdę jesteś jako osoba. Znając tylko swój znak słońca, możesz poznać swoją główną osobowość, romantyczną kompatybilność i poczucie własnej wartości, co jest bardzo ważne, prawda? Ale o wiele ważniejsze od tego wszystkiego jest to, że możesz poznać jedyny prawdziwy wyznacznik swojego charakteru, coś istotnego dla zrozumienia siebie na najgłębszym poziomie, jaki można sobie wyobrazić: którą gwiazdą Bravo (Bravolebrity, jeśli chcesz) jesteś, oczywiście.

Netflix może dać mu strzał, a Hulu może mieć Kardashians pod kontraktem teraz, ale żadna inna sieć nie robi reality TV całkiem jak Bravo robi. Nie zrozumcie mnie źle, uwielbiam, gdy obsada ma rzeczywisty powód do bycia tam – próbując wygrać milion dolarów, lub znalezienie “miłości ich życia”, że będą one skończyć rozwodu w 5 miesięcy. Ale jedynym celem “obudzić się, wyglądać gorąco, mieszać pulę, rzucić drinka w czyjejś twarzy, spać, powtarzać” jest to, co Bravo robi najlepiej, co czyni je epicentrum boskich gwiazd rzeczywistości. Moim skromnym zdaniem, wiedząc, która ikona Bravolebrity wyrównuje się z twoim znakiem zodiaku, doprowadzi cię do samorealizacji jak żadna inna, więc od franczyzy The Housewives do Below Deck i więcej, czytaj dalej, aby znaleźć swój astrologiczny mecz:

Baran: Bethenny Frankel

Aby umieścić go dość frankel-y (przepraszam, musiałem), RHONY‘S Bethenny Frankel był nowoczesny dzień girlboss-ing przed terminem nawet istniał, który jest oh tak Baran z niej. Ten znak zodiaku jest znany z rzucania się w każde wyzwanie, mając naturalną ambicję i odważnie inicjując wszelkie nowe projekty, które mają pasję. Biorąc pod uwagę te cechy, w 2009 roku wprowadziła na rynek swoją firmę Skinnygirl (linię gotowych do spożycia niskokalorycznych koktajli, AKA najbardziej Housewives-ish-produkt, jaki można sobie wyobrazić) i stworzyła z niej markę wartą 100 milionów dolarów. Poza mentalnością CEO, Barany mają również bardzo silne opinie i są gotowe bronić się za wszelką cenę, a Frankel zdecydowanie nie jest obca temu typowi osobowości… jej powiedzonko to dosłownie “Get off my jock”. Legendarne zachowanie.

Taurus: Caroline Manzo

Słuchaj, kocham moją mamę bardziej niż cokolwiek innego na świecie. Ale gdybym miał wybrać kogokolwiek innego do bycia moją matką, to byłaby to pani Manzo z RHONJ. Ona ucieleśnia wszystkie najbardziej godne podziwu cechy Taurusa: stabilny, logiczny, niezawodny – i Bóg wie, że to jest to, czego potrzebuje obsada tego programu. Kiedy Teresa dosłownie przewróciła stolik w restauracji, ponieważ Danielle kazała jej się uspokoić… zgadnijcie, kto natychmiast wkroczył, aby porozmawiać z Danielle i spróbować załagodzić sytuację? Nasza dziewczyna Caroline, oczywiście. Chciałabym pójść do jej domu i opowiedzieć jej o wszystkich moich problemach, podczas gdy będziemy jeść domowej roboty spaghetti jej włoskiej babci, które prawdopodobnie robiła przez 30 lat z rzędu (Taurus uwielbia rutynę i wspieranie komfortu), ale opieranie się na najbliższym mi Taureaninie wystarczy, dopóki nie uda mi się dotrzeć do Jersey. Sigh.

Gemini: Andy Cohen

Zabawny fakt: kiedy szukasz “Gemini” w słowniku, nie ma właściwie żadnych słów napisanych w ogóle – toTo tylko powiększony obraz twarzy Andy’ego Cohena. Jego dowcipne poczucie humoru, gwiezdne słuchanie i umiejętności komunikacyjne, a także zdolność do bycia życiem każdej imprezy ma ten znak zodiaku napisany wszędzie. Jest praktycznie ojcem Bravo, prowadząc swój własny talk show i będąc producentem wielu serii w sieci, ale nic nie może się równać z jego pracą polegającą na pośredniczeniu we wszystkich zjazdach sezonu Housewives. Sposób, w jaki gra w pokoju i chytrze podnieca kobiety do rozpoczęcia walki z zaledwie kilku słów będzie prawdopodobnie badane w klasach socjologii jeden dzień. Jako Gemini siebie, daję wszystko, aby zwalczyć “Geminis są dwulicowe” propagandy, ale widząc go w tym środowisku nie pomaga sprawę … to jest śmiesznie zabawne i imponujące, choć.

Rak: Lisa Rinna

LisaRinna z RHOBHzyskała status ikony gospodyń domowych dzięki swojemu wytrawnemu poczuciu humoru i mentalności “no BS” – ale to nie są jej cechy, które dają klasyczną energię Raka. Częściej niż nie, ludzie, którzy posiadają te cechy jako najbardziej godne uwagi części ich osobowości, zbudowali mury i są bardzo chroniący siebie, co jest podręcznikowym posunięciem Raka (nie chcę się zbytnio zagłębiać w RN, ale gwiazdy nie kłamią). Jest również niesamowicie kochająca i lojalna wobec swojej rodziny, posuwając się aż do rozbicia kieliszka z winem po tym, jak Kim oskarżyła o coś swojego męża, mimo że do dziś nikt tak naprawdę nie wie, czym było to “coś” (zdecydowanie nie jest to zachowanie, do którego należy zachęcać, ale mimo wszystko prawdziwy znak lojalności tego zodiaku). Opisała również bycie matką dwóch nastoletnich dziewczynek jako “podobne do podróży kwasem”, co jest kochające na swój sposób…prawdopodobnie.

Leo: Kyle Cooke

Ach tak, 40-letni chłopak z bractwa… niedoceniane zaplecze telewizji reality. Kyle Cooke z Summer Housemoże sprawiać wrażenie, że utknął w college’u, ale tak naprawdę jest uosobieniem najlepszych cech Lwa: pewności siebie, ujmującej osobowości i prawdziwej charyzmy. Jest właścicielem firmy produkującej musującą herbatę o nazwie Loverboy, i nazwij mnie szalonym, ale mam wrażenie, że trzeba być nie lada gadułą, aby naprawdę zrealizować ten pomysł jako człowiek o imieniu Kyle. Leo są również rządzone przez serce, a kiedy widzisz jego związek (niedawno ulepszony do małżeństwa) z kolegą z obsady OG, łatwo powiedzieć, że on zdecydowanie jest też.

Virgo: Tamra Judge

Mówienie ludziom o tym, co się dzieje, domaganie się rozwodu przed kamerą i rzucanie napojami w twarze – Tamra Judgejestjedną z najbardziej pamiętnych członkiń obsady, cóż, kiedykolwiek. Ale przede wszystkim pokazała, że jest bardzo ostra, pracowita i praktyczna (w dobry sposób, nie martw się) przez cały czas trwania programu, udowadniając, że jest prawdziwą panną, nawet jeśli nie wie, co to znaczy. Od otwarcia własnej siłowni, która odnosiła sukcesy przez ponad dekadę, do otwartości w kwestii chodzenia na terapię ze swoimi dziećmi jako kroku w kierunku naprawy ich relacji, Tamra trzyma się prawdy o swoich wzlotach i upadkach – kluczowa cecha dla Panny, z której powinna być dumna.

Libra: Lisa Vanderpump

<img src=”https://media.giphy.com/media/13AaCECPKSIYkU/giphy.gif” alt=”” />

Jeśli jest jedna rzecz o Librze, to jest to, że będą cieszyć się drobnymi rzeczami w życiu – a kto jest tego lepszym przykładem niż sama Lisa Vanderpump Rules ? Wystarczy spojrzeć na gif: jedwabny top, złote naszyjniki, kryształowe oprawy oświetleniowe… czy muszę mówić więcej? Chociaż jest to bardzo istotna cecha dla tego znaku zodiaku, ich urok i inteligencja są równie ważne, a tych obszarów z pewnością jej nie brakuje. Ona sprawia, że obsługa poza chaotycznych pracowników SUR wygląda jak lekka praca, a jej brytyjski akcent jest tak ujmujący, że chętnie słuchałbym jej czytać cały regulamin Apple na powtórkę. Na zawsze moja Królowa Anglii.

Skorpion: Cameran Eubanks

Bravo’s fav southern belle Cameron Eubanks jest sama Skorpion, a jej szczera i charyzmatyczna osobowość jest tam, aby pokazać to. Będąc ulubienicą fanów w Southern Charm przez sześć sezonów (przyznała, że nosiła silikonowe kotlety z kurczaka w staniku, a jeden z nich wypadł jej na czarną marmurową podłogę w PF Chang’s… jak można nie mieć obsesji?), opuściła program, aby skupić się na macierzyństwie i rozwijać się jako osoba – trudna, ale mądra decyzja, którą większość Skorpionów w pełni by poparła. Ten znak zodiaku woli utrzymywać swoje sprawy w tajemnicy i nie pragnie aprobaty innych, co sprawia, że jej wybór, by z gracją zakończyć karierę, jest bardzo trafny. Ale niestety, w głębi serca jest brawurowa, więc oczywiście wkrótce potem wydała soczystą książkę, w której opowiedziała wszystko. Czy jesteśmy zszokowani?

Sagittarius: NeNe Leakes

Oto ona: mój osobisty ulubiony członek obsady Housewives wszech czasów, i na pewno nie jestem sam w mówieniu tego. Weteran RHOA uosabia wszystkie najbardziej kochane cechy Sag: szczery, autentyczny, optymistyczny, kochający zabawę i zabawny – i zaufaj mi, ona naprawdę bierze sobie do serca tę zabawną część. Nawet jeśli nigdy w życiu nie widziałeś ani nie słyszałeś o tej kobiecie, założę się o pięćdziesiąt dolarów, że znasz przynajmniej jeden z wirusowych memów zrodzonych z jej kultowych momentów w Bravo. Nie jest niczym niezwykłym, że ludzie spod tego znaku są określani jako “jedyni w swoim rodzaju” ze względu na ich warstwowe, unikalne osobowości, a NeNe jest tego przykładem. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam ją w telewizji lata temu, chciałam, żeby była moją bestie. Teraz, moje dwie najlepsze przyjaciółki IRL są Sag’s… przypadek? Nie.

Capricorn: Christian Siriano

Wiem, że zacząłem ten artykuł huśtawka mówiąc, że co Bravo robi najlepiej jest ich zero-obiektywne reality show, ale Project Runway jest wyjątkiem. Christian Siriano jest nie tylko najmłodszym zwycięzcą w historii PR, ale także gospodarzem i mentorem w programie przez lata w prawdziwym stylu Koziorożca. Jako ostateczny perfekcjonista, który najlepiej sprawdza się na stanowiskach władzy z głębokim głodem sukcesu, jest prawdopodobnie najbardziej koziorożcowym koziorożcem spośród wszystkich gwiazd Bravolebrities. Chodzi mi o to, że bycie projektantem mody z wyższej półki, któremu płaci się za ocenianie projektów mody innych ludzi z wyższej półki wymaga bycia nie lada mistrzem, a nikt nie jest wycięty do tego opisu w

sposób ten znak zodiaku jest.

Aquarius: Kate Chastain

Podczas gdy mieszkanie na jachcie to marzenie, bycie zamkniętym na łodzi i obsługiwanie zapatrzonych w siebie milionerów nie jest zadaniem dla osób o słabym sercu. Jednak cechy Wodnika – których ukochana szefowa stewy Kate Chastain ma całkiem sporo – zdecydowanie pomagają w tej pracy. Doskonalenie się w dużych grupach przy jednoczesnym zachowaniu niezależności jest tym, co ten znak zodiaku robi najlepiej, więc bycie odpowiedzialnym za okropnych członków załogi i spełnianie absurdalnych próśb pasażerów (jedna grupa poprosiła ją, aby przebrała członka załogi za kota i kazała mu pić mleko z miski… tak) nie jest niczym, czego nie mogłaby się pozbyć. W dodatku tylko ktoś z wodnikowym sprytem mógł wymyślić termin “classholes”. Będę go kradł.

Pisces: Tom Sandoval

Muszę być z Tobą szczery, Rybki. Naprawdę znam kilka uroczych osób spod tego znaku zodiaku w moim życiu osobistym, ale musiałam dać tę jedną dla Vanderpump Rules‘s resident d-bag super villain Tom Sandoval. Chociaż bycie emocjonalnie napędzanym i upartym człowiekiem nie jest złą rzeczą, on używa tych cech w sposób, który nie jest tak wspaniały. Wdawanie się w bójki na pięści, zdradzanie swojej dziewczyny, manipulacyjne przeprosiny za wszystkie rzeczy BS, przez które stawia obsadę…czy mam kontynuować? Ale hej, czy przyznajemy to, czy nie, to ludzie tacy jak on sprawiają, że telewizja rzeczywistość jest tak zabawna, jak to jest. Bądź większym Pisces i udowodnij, że pan Sandoval jest ostoją tego znaku, panie.

Twój znak zodiaku może być sekretem, aby czuć się bardziej pewny siebie i szczęśliwy – oto jak się do niego dostać