Sprzęt do ćwiczeń w domu, który oszczędza miejsce i będzie używany

Jeśli zakupisz niezależnie zrecenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Wszyscy byliśmy tam wcześniej: Szukając zmiany, która zainspiruje trochę więcej ruchu w naszym codziennym życiu, podnosimy kawałek cytat-unquote zmieniającego życie sprzętu treningowego dla naszych domów – czy to fantazyjny drogi rower, bieżnia z fantazyjnym nachyleniem lub ciężka ławka wagi – że tylko miesiące później staje się miejscem, w którym zostawiasz plecaki, płaszcze i różne rzeczy.

meghan markle Related story Meghan Markle’s Holy-Grail Exfoliator Rarely Ever Goes on Sale, But It’s 25% Off for Only a Few More Hours

Albo, jeszcze lepiej, jest to po prostu duża nieporęczna rzecz, która mieszka w twoim salonie i czasami potkniesz się o nią palcem. Tak czy inaczej? To nie jest klimat.

Ale to nie znaczy, że musisz porzucić swoje marzenia o posiadaniu w domu przestrzeni, w której możesz się poruszać, podnosić tętno lub podnosić do woli. Oznacza to tylko, że może szukasz inwestować w rodzaj kawałków, które uzupełniają swój dom bardziej niż przejmują go i nabyć rodzaj rzeczy, które są kompaktowe, jak są użyteczne.

Na szczęście żyjemy w wieku, w którym ten rodzaj sprzętu do ćwiczeń jest na wzrost. Czytaj dalej i odkryj kilka z naszych ulubionych, oszczędzających miejsce ćwiczeń must-haves i zacznij budować domową siłownię (ale nie taką) w domowej przestrzeni treningowej swoich marzeń

.

Naszą misją w SheKnows jest wzmacnianie i inspirowanie kobiet, dlatego prezentujemy tylko produkty, które naszym zdaniem pokochacie tak samo jak my. QVC jest sponsorem SheKnows, jednak wszystkie produkty w tym artykule zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. Pamiętaj, że jeśli kupisz coś klikając na link w tej historii, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedaży.