35 pysznych sposobów na wykorzystanie resztek po Święcie Dziękczynienia

W zeszłym tygodniu poznałam tego faceta, gdy byłam na mieście z przyjaciółmi. Był uroczy –udało nam się nawiązać małą pogawędkę, ale potem znaleźliśmy się w pewnej pętli konwersacyjnej. Oczywiście, z wakacjami tuż za rogiem, skierował rozmowę na bezpieczny, łatwy temat: “Jakie jest twoje ulubione jedzenie na Święto Dziękczynienia?”.

Teraz, gdybym była normalną osobą, zachichotałabym kokieteryjnie, zatrzepotała rzęsami i powiedziała coś uroczego, jak “Uwielbiam indyka z odrobiną sosu żurawinowego”, jednocześnie głaszcząc jego ramię i przechodząc do omawiania jego bicepsów. Ja jednak nie jestem normalną osobą. Po wydaniu raczej guturalnego dźwięku podniecenia, oświadczyłam: Farsz. Zdecydowanie farsz. Nie, czekaj, czy słodkie ziemniaki się liczą? A może kukurydza? Och, moja babcia robi też wspaniałe bułki. I ciasto!”

Jakbyście nie wiedzieli, uwielbiam dziękczynne jedzenie. A kto nie? Święto Dziękczynienia wydobywa z nas wszystkich wewnętrzną Ina Garten i jest to jedno z najlepszych dań, jakie jemy w ciągu całego roku. Ale smutna część? Możemy się nim cieszyć tylko jeden dzień w roku. Jeden.

Ale nie obawiajcie się! Jest sposób na rozwiązanie tego smutnego problemu. Zamiast po prostu cieszyć się potrawami z okazji Święta Dziękczynienia podczas jednego małego posiłku, możesz wykorzystać resztki w kreatywny sposób przez kolejne dni. Tutaj zebraliśmy kilka naszych ulubionych przepisów na resztki ze Święta Dziękczynienia, aby wykorzystać te dania warte Ina. Być może powinnam przynieść jedną z nich, gdy następnym razem spotkam tego uroczego faceta – wiesz, żeby się zrehabilitować.

Źródło: Chungah Rhee | Damn Delicious

Źródło: Eating Bird Food

Źródło: Detoxinista

Źródło: Salt & Lavender

Źródło: Gimme Some Oven

Źródło: Half Baked Harvest

Źródło: The Everygirl

Źródło: Pinch of Yum

Źródło: Half Baked Harvest

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2017/11/10-Recipes-to-Repurpose-Your-Thanksgiving-Leftovers-10.jpg” alt=”” width=”870″ height=”1088″ />

Źródło: What’s Gaby Cooking

Źródło: Foodie Crush

Source: My Suburban Kitchen

Source: Live Eat Learn

Source: Ambitna Kuchnia

Źródło: Whisk It Real Gud

Source: The Art of Doing Stuff

Source: Gimme Some Oven

Source: Erin Clarke z Well Plated

Source: Two Peas and Their Pod

Source: Lexi’s Clean Kitchen

Source: What’s Gaby Cooking

Source: Jessica in the Kitchen

Source: Show Me The Yummy

Source: Whisk It Real Gud

Źródło: Just a Taste

Source: Savory Nothings

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2017/11/10-Recipes-to-Repurpose-Your-Thanksgiving-Leftovers-8.jpg” alt=”” width=”683″ height=”1024″ />

Źródło: Sugar Spun Run

Źródło: Half Baked Harvest

Źródło: Chungah Rhee | Damn Delicious

Źródło: Foodie Crush

Źródło: Averie Cooks

Źródło: Chungah Rhee | Damn Delicious

Źródło: Erin Clarke z Well Plated

Źródło: My Name is Yeh

Źródło: The Toasted Pine Nut

7 wskazówek, jak sprowadzić do domu na wakacje swoją drugą osobę