8 pozycji seksualnych, które podkręcą ciepło w zimnych jesiennych miesiącach

Nie bez powodu ta pora roku jest znana jako sezon na przytulanie: Pragnienie, by nie zakładać ubrań i pozostać pod kołdrą jest silniejsze niż kiedykolwiek. Gdy temperatura spada, przytulanie staje się bardziej kuszące niż seks. W końcu nic nie zabije nastroju bardziej niż błaganie partnera, by przykrył cię kocem, bo jesteś przemarznięta. Dodatkowo, bycie zimnym i niewygodnym utrudnia osiągnięcie orgazmu.

Jeśli jest jedna rzecz, którą wszyscy wiemy do tej pory, to to, że nasze życie seksualne nie powinno być dyktowane przez pogodę. I podobnie jak musimy dostosować nasze pozycje seksualne odpowiednio, gdy jest zbyt gorąco, aby funkcjonować, musimy zrobić to samo podczas jesieni. Właśnie dlatego wyruszyliśmy, aby znaleźć wszystkie ruchy, które są cukrem, przyprawą i wszystkim miłym. Te pozycje sprawią, że ty i twój partner będziecie przytulni, a jednocześnie zapewnią maksymalną przyjemność. Czytaj dalej, aby poznać osiem pozycji seksualnych, które są idealne na jesień.

1. Pumpkin Spice

Co to byłaby za jesienna lista bez odniesienia do pumpkin spice! Ta pikantniejsza wersja standardowej kowbojki da ci więcej stymulacji łechtaczki i głębszą penetrację, która może pochodzić z penisa lub strap-on. To również daje ci szansę na kontrolowanie prędkości, głębokości i kąta penetracji.

Znajdź płaską powierzchnię z dodatkowym miejscem do rozłożenia się – najlepiej łóżko. Rozsiadł się na partnerze z nogami wyciągniętymi przed siebie, podczas gdy on siedzi wyprostowany z nogami wyciągniętymi płasko przed sobą. Następnie chwyć się ich ramion i lekko odchyl do tyłu, aby stworzyć dodatkowy opór. Zostań tak, a stamtąd, kołysać się tam i z powrotem odpowiednio.

2. Jazda na miotle

Urzekający zwrot do dziewczyny na górze – to daje właścicielom sromu szansę przejąć kontrolę i otrzymać trochę ultra głębokiej penetracji i stymulacji punktu G. Weź dwa krzesła i niech partner z penisem lub strap-onem położy się płasko na plecach przez oba krzesła, naśladując pozycję deski. Ich łokcie i górna część tułowia powinny znajdować się na jednym krześle, a stopy na drugim. Następnie, utrzymując stopy posadzone na ziemi, wspiąć się na górze i jeździć je w stylu kowbojskim. Całkowite zastrzeżenie: kostium czarownicy jest całkowicie opcjonalny, ale może to być dobry sposób na wprowadzenie trochę odgrywania ról do swojego życia seksualnego, jeśli jesteś na to gotowy.

3. The Mixing Spoon

Idealny do zrobienia pod kocem, w leniwą niedzielę, lub podczas oglądania Netflix-mieszanie łyżki jest jak łyżka, ale lepiej. To rzuca wibrator do mieszanki i przyznaje dającemu partnerowi bezpośredni dostęp do stref erogennych. Weź więc swój ulubiony wibrator i przygotuj się tak, jak w przypadku łyżeczki. Następnie, niech partner odbierający rozłoży swoje nogi szeroko, przynosząc kolana do klatki piersiowej lub owijając nogi za nogami partnera za nimi. Z tego miejsca partner dający może umieścić wibrator odpowiednio.

Dla właścicieli sromu działających jako mała łyżeczka, będziesz chciała miećr partner umieścić sex toy bezpośrednio na łechtaczkę. Można również podnieść stawkę i dodać w niektórych penetracji, choć toâs całkowicie opcjonalne. Jednak bezpośrednia stymulacja wewnętrzna w połączeniu z zewnętrzną stymulacją z wibratora jest pewną drogą do kulminacji.

Â

4. Under-the-Covers Classic 69

Thereâs a reason this oral sex position is a beloved classic: It works for everyone regardless of sexual orientation and gender, and both partners are simultaneously receiving and giving pleasure. Tej jesieni weź klasyczne 69 pod kołdrę, aby stworzyć poczucie intymności i wzmocnić przytulność między wami.

Jeśli robisz to z właścicielem penisa, to oczywiście będziesz chciał być na górze. Jeśli jednak nie jesteś, to możesz być na górze lub na dole. Tak czy inaczej, ciepło z waszych ciał w połączeniu z wagą i ciepłem z koca na pewno doprowadzi was oboje do orgazmu. Oczywiście, zawsze można rzucić seks zabawki do mieszanki, jeśli tak chcesz.

Â

5. Lotus Lust

Czy istnieje lepszy sposób, aby zadzwonić w sezonie cuffing niż z pozycji seksualnej, któraâs wszystko o skóra do skóry i bezpośredni kontakt wzrokowy? Żądza lotosu jest w zasadzie siedzącym uściskiem i działa najlepiej, jeśli masz penetracyjny seks z penisem lub zabawką seksualną, ale palce z pewnością mogą być używane również.

Jeśli twój partner wykonuje penetrację, niech usiądzie na podłodze w pozycji krzyżowej (możesz chcieć wziąć koc dla dodatkowej wygody na ich kości ogonowej). Następnie wejdź na ich kolana, owiń nogi wokół ich talii i zwiń ręce za ich plecami. Następnie niech twój partner owinie ręce za twoimi plecami, abyście byli blisko siebie. Od tego miejsca, grind powoli i razem, aż jeden lub obu z was kulminuje, patrząc sobie w oczy cały czas.

Â

6. Misjonarz z precla

Jeśli masz srom, ustawić się tak, jak byś jako dół dla standardowego misjonarza. Niech twój partner pochyli się nad tobą, umieszczając swoje ręce po obu stronach twojej twarzy, a następnie owiń swoje nogi wokół ich pleców, krzyżując nogi w kostkach, aby przypominały słoną przekąskę (stąd nazwa pozycji). Ta niewielka zmiana w pozycjonowaniu da partnerowi penetrującemu głębszy dostęp, co z kolei zapewni ci więcej wewnętrznej stymulacji punktu G. Plus, youâll być w stanie przytulić się do siebie więcej, zapewniając wam obojgu ciepło.

Â

7. Sexy Snuggle

Ten ruch jest wszystko o delektowanie się nawzajem, budowanie intymności i maksymalizacji kontaktu skóra do skóry. I podobnie jak łyżka do mieszania, może być wykonywany pod kocem, podczas gdy Ty oglądasz swój ulubiony thriller. Połóż się na boku, tak abyście byli zwróceni do siebie twarzami. Następnie zacznijcie się obściskiwać. Dotykajcie się nawzajem i róbcie to powoli, aby zbudować napięcie i pożądanie. W końcu, kiedy będziecie gotowi, zaczepcie nogę nad partnerem.

i kazać im spenetrować ciebie. Ta penetracja może być cokolwiek chcesz: palce, strap-on, wibrator lub dildo, penis, itp.

 8

.

Fireside Smolder

Czy jest coś bardziej romantycznego niż kochać się obok zapalonego kominka? Jeśli nie masz kominka, donât worry. Zamiast tego, zapalić kilka świec i umieścić je wokół pokoju (daleko od miejsca, gdzie można przewrócić je, oczywiście). Następnie przyciemnij światła i stwórz prowizoryczne łóżko na podłodze z kilkoma kocami, prześcieradłami i poduszkami, które są miękkie i nadają się do prania.

Połóż się twarzą w dół na prowizorycznym łóżku z lekko zgiętymi kolanami, otwartymi nogami i biodrami podpartymi pod poduszką. Stamtąd twój partner uklęknie i wejdzie w ciebie od tyłu za pomocą penisa, palców lub zabawki, naciskając swoim torsem na twoje plecy, gdy będą wchodzić. To sprawi, że znajdą się blisko lub tuż obok twoich uszu i szyi. Więc zrobić to jeszcze gorętsze o nich pocałować powiedział szyi, gryźć powiedział ucho, lub szeptać brudne, piękne rzeczy do niego.