10 podcastów, które pozwolą ci uczynić rok 2023 najlepszym rokiem w historii.

Jeśli jest jeden hack, który poleciłbym do osiągnięcia swoich celów w 2023 roku, byłoby to słuchanie podcastów motywacyjnych. Pomyśl o tym: Czas, który spędzasz jadąc w samochodzie, robiąc pranie, spacerując z psem lub gotując obiad, mógłby być jednocześnie spędzony na uczeniu się, rozwijaniu i odczuwaniu inspiracji. W końcu jesteśmy tym, co jemy, ale jesteśmy też treścią, którą konsumujemy – odżywianie to nie tylko to, co kładziesz na talerzu, ale także filmy, które oglądasz, ludzie, których śledzisz na Instagramie i – zgadłeś – podcasty, których słuchasz. Niezależnie od tego, czy jesteś podcastowym ćpunem szukającym nowych inspirujących opcji, czy też dopiero zaczynasz przygodę z podcastami i chcesz poznać kolejny sposób na zachęcenie siebie do osiągnięcia celów, oto 10 motywacyjnych podcastów, które warto dodać do swojej kolejki.

Odcinki: 10

Kiedy myślisz o “empowering”, nie myślisz o Michelle Obama (i nie każdy)? Podczas gdy odcinki podcastu byłej Pierwszej Damy nie są wydawane na bieżąco, jak te inne podcasty, odcinki, które są dostępne, są niezwykle potężne. Tematy wahają się od znaczenia mentorstwa do zdrowia do relacji, więc można znaleźć inspirację, aby uczynić swoje życie lepszym w każdym aspekcie. Nie przegap jej pierwszego odcinka z udziałem Baracka, w którym omawiają obowiązki. Inspirujące jest niedopowiedzenie.

Odcinki: 500+

Jako ulubieniec Everygirl-editor, Almost 30 jest idealnym słuchaczem dla Millennials szukających poprawy swojego życia. Możesz znaleźć wywiady i odcinki na temat wszystkiego, od nowoczesnej duchowości do finansów, więc możesz rozwijać się w każdym (i każdym) obszarze swojego życia. Najlepsza część? Gospodarze Krista Williams i Lindsey Simcik są przezabawnymi besties, więc wiesz, że rozmowa jest tak samo zabawna i zabawna, jak i wzmacniająca.

Odcinki: 250+

Chcesz zmienić swoją karierę lub zmienić zawód w 2023 roku? Ten podcast będzie inspiracją, której potrzebujesz, aby wykonać skok. Obejmując prawie każdą branżę (od aktorów filmowych z listy A do przedsiębiorców milionerów), Second Life ma na celu pokazanie ci, że zmiany w karierze mogą przyjść w każdym wieku, a czasami to, co mamy robić, jest zupełnie inne niż to, co robiliśmy. Posłuchaj odcinków z kobietami, których kariery Cię interesują lub po prostu słuchaj w kolejności chronologicznej, aby poczuć się wzmocnionym do dokonania zmiany lub pójścia za swoimi marzeniami.

Odcinki: 45+

Uznaj ten podcast za swój ulubiony sposób na wzmocnienie pewności siebie. Każdy odcinek zawiera wywiady z ludźmi, którzy całkiem poważni, od znanych aktorów po odnoszących sukcesy biznesmenów, a wywiady z nimi przeprowadza ikona Ashley Graham, więc już wiesz, że jest dobrze. Jeśli chcesz byćnspirowany przez największe gwiazdy Hollywood, jest to inspirujący podcast dla Ciebie. Graham wie, jak uzyskać najlepsze wskazówki dotyczące pewności siebie i inspiracji do osiągnięcia sukcesu od wszystkich swoich gości, więc każdy odcinek kończysz czując się wzmocniony.

Odcinki: 190+

Jako przedsiębiorca odnoszący sukcesy, Siffat Haider (założycielka marki wellness Arrae) jest dokładnie tym głosem, którego chcesz posłuchać, aby zainspirować Cię do bycia najlepszym sobą i osiągnięcia najlepszego roku. W tym cotygodniowym podcaście Haider rozmawia z liderami myśli, ekspertami w dziedzinie wellness i odnoszącymi sukcesy przedsiębiorcami o ich wskazówkach dotyczących poprawy każdego aspektu ich życia, aby zainspirować Cię do (zgadłeś) większych marzeń. Potraktuj to jako podcastową wersję najlepszego przyjaciela, który zawsze jest Twoją największą cheerleaderką.

Odcinki: 230+

Jeśli skończyłeś z motywacją i zamiast tego szukasz manifestacji, nie szukaj dalej niż Expanded By Be Magnetic, uważany za wiodący podcast o manifestacji. Gospodarz Lacy Phillips opiera każdy odcinek na swojej własnej metodzie, która jest zakorzeniona w neurobiologii, psychologii, epigenetyce i energetyce. Expanded skupia się na psychologicznej stronie manifestacji (zamiast na stronie duchowej), więc jest idealny zarówno dla sceptyków jak i oddanych manifestantów. Posłuchaj, jeśli osiągnięcie twojego “najlepszego roku” obejmuje samouzdrawianie lub manifestowanie swoich marzeń.

Odcinki: 225+

Prawdopodobnie widziałeś niesamowitą pracę Alexa Elle na Instagramie, ale ona przekształca swoją mądrość ze słowa pisanego w audio z jej podcastem hej, dziewczyno . Elle rozmawia z kobietami, które ją inspirują, od członków rodziny po odnoszących sukcesy przedsiębiorców, a wszystko to w celu kultywowania siostrzeństwa i łączenia głosów kobiet. Tematy dotyczą celu, uzdrowienia, wrażliwości i reprezentacji, co czyni ten podcast idealnym, jeśli jesteś gotowa zanurzyć się głębiej, aby naprawdę zmienić siebie, aby zmienić swoje życie.

Odcinki: 115+

Połóżcie razem dwie modelki plus-size, aktywistki na rzecz ciała i najlepsze przyjaciółki, a co otrzymacie? Potężny podcast, który jest tak samo szczery i inspirujący, jak i integracyjny. Zaufaj mi: Nie skończysz odcinka czując się przytłoczony lub z tyłu, jak możesz czuć się po innych “inspirujących” podcastach. Cały cel tej serii jest pomóc Ci żyć swoim najbardziej pewnym siebie życiem, a 2023 nie może być naszym najlepszym rokiem, jeśli nie będziemy tak pewni siebie, jak to możliwe. Kristina i Raeann zostawią cię roześmianą, zmotywowaną i zainspirowaną do zmiażdżenia swoich celów.

Odcinki: 370+

Ponieważ byłabym niedbała, gdybym nie umieściła samej królowej na jakiejkolwiek inspirującej liście, Super Soul Conversations, które znasz i kochasz z segmentów telewizyjnych Oprah są teraz dostępne

le w formie podcastu. Jakbyś potrzebował więcej niż sam głos Oprah, aby cię zainspirować, przeprowadza ona wywiady z najlepszymi światowymi liderami myśli, autorami bestsellerów, duchowymi uzdrowicielami, a także ekspertami w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej, aby uzyskać ostateczną motywację, która pomoże ci stać się szczęśliwszym, zdrowszym i ogólnie lepszym.

Odcinki: 430+

Podczas gdy goście różnią się między ekspertami wellness, influencerami, autorami bestsellerów, guru finansów, gwiazdami reality TV i specjalistami od pielęgnacji skóry, celem Him & Her Podcast jest pomoc w optymalizacji twojego życia. Mąż i żona Lauryn Evarts Bosstick i Michael Bosstick są imponujący we własnej osobie jako skuteczni twórcy marek i treści, ale ich goście pomogą rozszerzyć twój umysł i zmotywować cię do bycia najlepszym w każdej dziedzinie życia. Każdy odcinek, pełen rozmów bez filtra, które prawdopodobnie musisz usłyszeć, pozostawi cię zmotywowanym do bycia lepszym.

Najlepsze podcasty na każdy nastrój