Hottake: Jestem w drużynie Alfiego w ‘Emily in Paris’ – oto dlaczego

Jak powiedziałby Gabriel, “każdy lubi oglądać historię o dwojgu ludzi próbujących zwalczyć swój naturalny pociąg do siebie” i ma rację. Ale co sprawia, że ta historia jest jeszcze bardziej wciągająca? Kiedy pojawia się dodatkowy element w postaci trójkąta miłosnego. To trofeum stare jak świat, a scenarzyści Emily in Paris nadal robią to dobrze. Od pierwszego sezonu, moda, sceneria, kultura, postacie i sprzężenie sprawiły, że bingeing Emily w Paryżu jest łatwy i przyjemny, ale wszyscy znamy prawdziwy powód, że nie możemy odwrócić wzroku: Musimy wiedzieć, co się stanie między Emily, Gabrielem i Alfie.

Fani na całym świecie są rozdarci co do tego kto jest najlepszym zalotnikiem Emily, ale ja? Jestem w drużynie Alfiego. Jako fanka, która ogląda serial od początku, chcę jasno powiedzieć, że ta decyzja nie była łatwa (dlaczego czuję się jakbym była w “The Bachelorette ” i miała rozdać ostatnią różę Emily?), ale jest to jedna z tych, w których jestem stanowcza. Więc jeśli nie możesz się zdecydować lub jesteś Team Gabriel, wysłuchaj mnie:

*Spoilers Ahead*

Alfie jest lojalny

Alfie, którego poznaliśmy w drugim sezonie, okazał się być lojalnym partnerem dla Emily. I dzięki Bogu, bo Emily już zbyt długo dzieliła uwagę Gabriela z Camille. Wszystkie oczy Alfiego są zwrócone na Emily, i to staje się jasne raz po raz, kiedy próbuje zaplanować z Emily, aby się zobaczyć, kiedy wyjeżdża do Londynu, kiedy przyznaje, że jednym z powodów, dla których wrócił do Paryża, była ona, i kiedy mówi “Zrobiłbym dla ciebie wszystko” w swoim bardzo uspokajającym (i seksownym) akcencie w odcinku dziewiątym. Czy Gabriel może powiedzieć to samo? Nie, kiedy Camille jest w pobliżu.

Alfie wspiera Emily

Wszyscy znamy Emily. Zawsze jest uwikłana w komplikacje w pracy lub dramat przyjaźni, ale bez względu na to, jak głupio to brzmi lub jak pierwszorzędny problem ma, Alfie zawsze jest u jej boku (dosłownie), aby ją wspierać. Na przykład, kiedy Nicolas praktycznie wyrzucił Emily z przyjęcia Mindy, Emily nie miała serca powiedzieć Mindy, że jej nowy beau nie był tak miły i że została zmuszona do kłamstwa, dlaczego opuszcza przyjęcie Mindy. A potem, ponieważ Alfie wiedział, że to martwi Emily i wpływa na jej relacje z Mindy, rozmawiał z Mindy o tym, co się stało. Ostatecznie, to wzmocniło związek Mindy i Emily, ale bez pomocy Alfiego, Mindy i Emily mogą być w jednej z tych strasznych i niepotrzebnych sytuacji “wybierz swojego chłopaka lub najlepszego przyjaciela”.

Emily ma więcej zabawy z Alfie

Jasne, możesz argumentować, że Emily dobrze się bawi z Gabrielem, ale jak bardzo dobrze się bawi, gdy przez cały czas martwi się o zranienie Camille? Kiedy Emily jest z Alfie, może faktycznie cieszyć się swoim czasem i nie czuć się winnym z tego powodu. A co więcej, Alfie wie, jak przełączyć się z trybu pracy na tryb OOO – coś, co Emily musi sobie zanotować. Pomaga jej odłączyć się od pracy, zrelaksować i bawić się, kiedy tego najbardziej potrzebuje, a bez niego nie jestem pewna, czy kiedykolwiek przestałaby myśleć o kampanii społecznej Pierre Cadault. Musimy zobaczyć więcej Alfie i Ferris Wheel Emily w przyszłym sezonie, nie zgadzasz się? Gabriel nigdy by tego nie zrobił.

Alfie jest w tym wszystkim

Nie dostajemy zobaczyć dużo wrażliwego Alfie, ale w odcinku dziewiątym, on daje jasno do zrozumienia Emily, że zależy mu na ich związku więcej niż odkłada i nie chce, aby cokolwiek do

stanąć na drodze do ich wspólnego szczęścia. Po raz pierwszy słyszymy, że Alfie naprawdę wyraża swoje uczucia, ale to nie pierwszy raz, kiedy je okazuje. Pamiętacie, kiedy opracował plan, aby mogli się widywać w tę i z powrotem z Londynu do Paryża, albo kiedy Emily powiedziała “w końcu pojawił się dla mnie facet” odnosząc się do faktu, że Alfie przeniósł się do Paryża, aby dać szansę ich związkowi? Brzmi jak typ faceta, na którego warto liczyć, Em.

Gabriel jest Team Alf

ie

Byłabym niedbała nie włączając tego bardzo oczywistego, bardzo ważnego powodu dlaczego wszyscy powinniśmy być Team Alfie. W pierwszym odcinku Gabriel mówi do Emily “Lubię go i lubię go dla ciebie”, co na początku wydawało mi się dziwne, ale potem doszłam do wniosku, że Gabriel chce, by Emily była szczęśliwa, nawet jeśli oznacza to, że jest z kimś innym. W odcinku trzecim Emily mówi, że “wszystko jest teraz w takim bałaganie… oprócz tego”, dotykając Alfiego i sugerując, że ich związek jest jedyną stabilną rzeczą w jej życiu. Myślę, że Gabriel widzi, że Emily może być błogie szczęśliwa z Alfie, a biorąc pod uwagę przeszłość Gabriela i Emily, Alfie jest dla niej lepszym wyborem.

Którą postacią z Emily in Paris jesteś, na podstawie Twojego znaku zodiaku