28 Cable Knit Sweaters We Want to Live In

Wybory produktów The Everygirl są kuratorowane przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które szczerze kochamy.

Źródło: Lionsgate

Jeśli jest jakaś postać, która mieszka w mojej głowie bez czynszu, to jest to postać Chrisa Evansa, Ransoma Drysdale’a, w filmie Knives Out . Tak, to on ma być czarnym charakterem, ale w rywalizacji o moje serce jest bohaterem. Chris Evans, czysto ogolony, w camelowym płaszczu? Moje serce niech się nie rusza. Jego garderoba jest nienaganna przez cały film, ale strój, który skradł cały film? Jego cable knit sweater ensemble.

Jest niewiele złych rzeczy do powiedzenia o swetrze z dzianiny kablowej. Są one ucieleśnieniem przytulnego, chłodnego dnia w kawałku ubrania, pasują do wszystkiego i po prostu dają pewien rodzaj energii, której zwykły sweter nie może. W tym sezonie, swetry z dzianiny kablowej są dostępne w obfitości, a my bierzemy to jako kolejkę, aby zaopatrzyć się we wszystkie style i odmiany, które możemy dostać w nasze ręce – na cześć Chrisa Evansa, oczywiście.

Gotowy, aby dołączyć do ruchu? Oto 28 elementów z dzianiny kablowej, w których chcemy żyć przez całą zimę.

Znalazłam absolutnie idealne spodnie – oto jak je stylizuję