A Dude Totally Freaked Out Over This Woman’s Period Underwear & Reddit Is Puzzled

Jedną z najciekawszych części pogłębiania relacji ze swoim partnerem jest to, kiedy zaczynasz wpuszczać je do niefiltrowanej, codziennej harówki twojego życia. A jeśli jesteś osobą, która dostaje okres, twój partner jest zobowiązany w końcu dowiedzieć się kilku rzeczy o tym, jak sobie z tym radzisz (twoje ulubione produkty, obowiązkowe przekąski i przedmioty komfortowe, itp.) A jeśli są osobą, która nie dostaje okresów (lub nie została wychowana blisko lub wcześniej zaangażowana w kogoś, kto robi), może być krzywa uczenia się dla nich, aby stać się dobrze zorientowanym w całym procesie.

To powiedziawszy, niektórzy ludzie nigdy nie dostają się na ten poziom lub przeciągają stopy – lub, może być jakiś dziwny stygmat w pokoju, z którym należy się zmagać. Jeden Redditor otworzył się na ten proces dzieląc się, że jej “EXTREMELY hygienic” (więcej na ten temat później) partner był przerażony bielizną okresową, którą trzyma na pokładzie, gdy krwawi każdego miesiąca i nalegał, aby wyrzuciła je.

“Natknął się na jedną z moich par majtek, które specjalnie noszę tylko w tym okresie miesiąca. Jestem pewien, że panie zrozumieją, że trzymamy majtki oddzielnie dla okresów niż robimy to dla kiedy nie jesteśmy. AKA mam moje brzydkie, a może poplamione krwią pary na mój okres, a moje słodkie i zadbane na czas, kiedy nie mam okresu” – napisała. “Anyways, na widok tych, powiedział mi, że muszę wyrzucić tę parę i że to obrzydliwe i niehigieniczne. Zrobił sporo komentarzy o tym, jak bardzo są one brutto, mimo że są CZYSTE, ale po prostu poplamione krwią z poprzedniego okresu / sytuacji plamienia.”

Poszła dalej, że kiedy próbowała wyjaśnić, że są to wyczyszczone (jeśli trochę poplamione) pary, które istnieją z wyraźnego powodu uzyskiwania plam (pomyśl: T-shirt, który nosisz do malowania domu lub wykonywania prac na podwórku), odpowiedział słabo i sprawił, że poczuła się okropnie. Próbował również twierdzić, że był całkiem pewien, że inne dziewczyny / ludzie z okresami nie robią tego.

“To sprawiło, że poczułam się naprawdę… nie wiem obrzydliwie? Brzydka? Wyobcowany? Nie jestem naprawdę pewien, ale to zdecydowanie sprawiło, że byłem zdenerwowany i czułem się w jakiś sposób o czymś, co czułem, że jest naturalne, jak sądzę” – dodał OP.

Tak więc jest tu wiele do rozpakowania, w tym “ekstremalnie higieniczne” zachowania opisane przez plakat, które, prawdę mówiąc, brzmią nieco obsesyjnie (np. “będzie szorował swoje ciało 3 razy w jednym cyklu prysznicowym tylko po to, aby upewnić się, że nie przeoczy żadnego brudu. Przez większość dni jego prysznic trwa godzinę, jeśli nie dłużej”). Young couple is arguing on the street Related story Ten człowiek ocieka pogardą dla swojej GF po ‘tolerowaniu’ nocnego wyjścia i Reddit Totally Called Him Out

To powiedziawszy, sposób, w jaki on w wieku 27 lat nie jest w stanie poradzić sobie z kimś, kto ma czyste (jeśli lekko poplamione) ubrania istniejące w ich posiadaniu dla wygody, jest dużo. Jak, okres bielizna dosłownie jest sprzedawane dla wyraźnego celu wchłaniania i utrzymania folks suchy i wygodny. Więc to jest dobry sposób, aby self-own o nie mając szczególnie zaufania lub intymne relatioz wieloma osobami, które miesiączkują.

A komentatorzy Reddit’s AITA zgodzili się, podnosząc alarm, że zachowanie jej chłopaka wydawało się trochę ekstremalne (choć my nie rysujemy linii przy diagnozowaniu anonimowych nieznajomych przez Internet) i że ma ona prawo do posiadania jakichkolwiek szczurowatych ubrań, których potrzebuje, aby czuć się komfortowo podczas okresu.

“Szorowanie jego ciała 3x dwa razy dziennie nie jest zdrowe – ani fizycznie, ani psychicznie.Pamiętajcie, że jeśli on tak zostanie, to nigdy nie możecie mieć z nim dzieci. Dzieci to obrzydliwe, baraszkujące, rzygające, srające maszyny plamiące” – napisał jeden z komentatorów. “BTW: Wiele kobiet nosi poplamioną okresem bieliznę za każdym razem, gdy są czyste”.

A inni byli tam, aby po prostu powtórzyć oczywiste: plamy i bałagan są częścią bycia człowiekiem w ludzkim ciele.

“Używam wkładek z tkaniny i używaliśmy pieluch z tkaniny dla naszych dzieci… Wyobrażam sobie, że spowodowałoby to eksplozję głowy tego biednego faceta”, jak napisał jeden mędrzec komentujący. “Dzieci są niechlujne, bycie matką jest niechlujne, okresy są niechlujne. Witamy w byciu człowiekiem”.

Zanim pójdziesz, sprawdź nasze ulubione produkty na okres (w tym bieliznę na okres) dla optymalnego komfortu menstruacyjnego: