‘Jaką planetę mogę za to winić?’ Twój przewodnik po astrologii i wibracjach na styczeń 2023 r.

Szczęśliwego Nowego Roku – i szczęśliwej nowej ery! Podczas gdy my sprzątamy konfetti i szampana i przygotowujemy się do naszych postanowień na 2023 rok, kosmos robi w tym roku swój własny reset. Tak jest, według autorki i astrologa Desiree Roby Antila, potencjalnie przechodzimy do Ery Wodnika!

“Największym tranzytem 2023 roku jest Pluton wprowadzający się do Wodnika”, mówi SheKnows. “Pluton był w Koziorożcu od 2008 roku i zmienia znaki tylko raz na pokolenie. To początek nowej ery i tego, co niektórzy uważają za prawdziwą Erę Wodnika.” Dodatkowo Saturn, planeta zbiorowej struktury i tradycji, również dokona dużego przesunięcia z Wodnika – gdzie jest od 2020 roku – do Ryb. Saturn zazwyczaj chce wiedzieć, co robimy z naszym życiem, więc gdy zmierza do sennego i duchowego znaku Ryb, spodziewaj się dużych pytań, które pozwolą nam na głębsze znaczenie.

“Ogólnie rzecz biorąc, będzie to rok dużych zmian” – mówi Antila. “To może być nawet początek zmiany, na którą wszyscy czekaliśmy”.

Oto, czego jeszcze możemy się spodziewać od gwiazd w styczniu.

Najpierw spróbuj przyjaciół

Wenus, planeta miłości, porusza się w Wodniku, dziwacznym, zdystansowanym znaku powietrza, 2 stycznia. Tak więc, jak mówi Antila, spodziewaj się, że związki przybiorą niekonwencjonalny obrót. A ponieważ Wodnik rządzi technologią, mówi również, że pomoże to dać światu randek online “wzrost morale”. Więc jeśli nie byłeś na aplikacjach przez jakiś czas, teraz może być idealny czas. Ale nie ruszaj się zbyt szybko ze wszystkimi miłosnymi gestami. “Aquarius nagradza przyjaźń ponad wszystko w miłości”, mówi Antila. “Więc jest to świetny czas, aby połączyć się z kochankiem poprzez bycie wzajemnie BFFs”.

Oczyść swój dom i przeszłość

Pierwsza pełnia księżyca w 2023 roku to 6 stycznia w Raku uderzy nas w uczucia, mówi Antila. A dzięki Merkuremu retrogradującemu w Koziorożcu, który jest przeciwny temu księżycowi, będziesz szczególnie ciągnięty w kierunku tych, na których głęboko się opiekujemy. “Jeśli ktoś z przeszłości przekracza twój umysł, sięgnij do nich, jeśli czuje się dobrze”, mówi Antila. “To świetny czas, aby oczyścić i oczyścić swój dom na nowy rok. Przygotowanie pysznego i zdrowego posiłku będzie również uzdrawiające pod tymi promieniami księżyca. Myśl przytulnie”. what to do when you're alread yburnt out Related story Already Burnt Out? Here’s Expert Advice On How to Start Getting Better

Czas na ruch i zabawę

Mars, planeta działania, wchodzi w fazę bezpośrednią 12 stycznia, na co Antila mówi: “Czy mogę dostać amen?”.

“Mars w końcu przechodzi na pozycję bezpośrednią po przedarciu się do tyłu przez Gemini od 30 października. Teraz wszyscy możemy wziąć głęboki oddech, ponieważ opór i energetyczne spowolnienie rozprasza się”, wyjaśnia Antila. “Gdy Mars wznawia bezpośredni, możemy podnieść, gdzie zostawiliśmy, ponieważ czerwona planeta spędzi w sumie siedem miesięcy w tym znaku, dopóki nie opuści go 25 marca”. Oznacza to, że jeśli było coś na straganie, Antila mówi, że w końcu będzie togin do lotu. “Wszyscy dostaną duży zastrzyk energii!”.

Dodatkowo, gdy Merkury przejdzie w stan bezpośredni 18 stycznia, poczujemy się również lepiej wyposażeni, aby zająć się projektami, które zeszły na dalszy plan, odkąd Merkury przeszedł w retrogradację 29 grudnia. “Gdy planeta komunikacji i technologii skoryguje swój kurs, wszyscy zaczniemy odczuwać pewne odprężenie” – mówi Antila. “Jeśli coś w twojej karierze utknęło w martwym punkcie, w końcu zobaczysz, że idzie do przodu. Merkury przesuwa się do Wodnika 11 lutego, więc wykorzystaj ten krótki czas, aby poprosić o tę podwyżkę, podnieść swoje stawki lub zrealizować te cele zawodowe, o których myślałeś.”

Pozwól miłości napłynąć do środka

Wenus opuszcza powściągliwego Wodnika i wkracza w senny i romantyczny znak Pisces. Ta zmiana, mówi Antila, pozwala naszemu życiu miłosnemu być bardziej płynnym i swobodniejszym bez struktury, której wymaga Saturn. “To jest nasz czas, aby połączyć się z naszym sercem i pozwolić mu oddychać swoją prawdą poprzez miłość i marzenia”, wyjaśnia. “Ten tranzyt może ukoić wszelkie podrażnienia, które powstały dzięki wykorzystaniu twojej pomysłowości. Ten czas jest zmysłowy i głęboko uzdrawiający dla miłości. Rzeczywistość wydaje się mistyfikowana, więc nie zapomnij podejść po oddech świeżego powietrza.”

Zanim pójdziesz, sprawdź nasze ulubione aplikacje do zdrowia psychicznego, aby naładować swój mózg:

The-Best-Most-Affordable-Mental-Health-Apps-embed-