Jak mieć swój własny moment sukienki zemsty

Zemsta to danie, które najlepiej smakuje na zimno. Często zawiera świeżo obciętą grzywkę, czerwoną szminkę i jeden niezapomniany wygląd. Bez względu na to, czy Twoje pożegnanie to pożegnanie z ukochanym, czy z pracą, celem jest pewność siebie w postaci sukienki, która sprawi, że nikt o Tobie szybko nie zapomni; weź przykład z najbardziej kultowej sukienki LBD (little black dress) Lady Diany, trafnie znanej jako “sukienka zemsty”.

W czerwcu 1994 roku księżna Diana przybyła na galę w Londynie w dopasowanej, czarnej sukience na ramiączkach z krótkim rękawem. Sukienka ta była istotna z dwóch powodów: była nieco bardziej odkrywcza niż te, w których zazwyczaj widuje się królewskie pary, a ponadto księżna założyła ją w noc, kiedy książę Karol wyznał w krajowej telewizji, że był jej niewierny.

Jest to koncepcja, która była stale przywoływana w historii, a teraz znów jest o niej głośno, biorąc pod uwagę, że pojawia się w obecnym sezonie serialu The Crown. Meghan Markle po swoim królewskim wyjściu pokazała się w pięknej czerwonej sukni z peleryną. Po tym jak Jennifer Lopez zerwała zaręczyny z A-Rodem, wkroczyła na czerwony dywan w diamentach Cartiera i z głębokim dekoltem. Motyw przewodni? Wyjście w czymś, co udowadnia, że wyszłaś na wierzch.

Oczywiście, sukienka zemsty nie jest zarezerwowana tylko dla tych z nas pogardzanych przez brytyjską monarchię lub zmierzających na czerwony dywan. Następnym razem, gdy musisz pożegnać się z pamiętnym adieu, oto jak możesz mieć swój własny moment sukienki zemsty.

Ze spódniczką mini (mini)

Obraz Jackie O w spódniczce mini, a następnie wizualizować go pięć cali krótszy -voilà, masz przybił jeden z 2022 największych (i najgorętszych) trendów.

Z butami do kolan, obcisłym topem i wełnianym płaszczem, twoja mini spódnica da nowoczesne ujęcie pamiętnej chwili, bez bycia zbyt oczywistym o swoich intencjach. “O to? Po prostu rzuciłam to na siebie.”

W slinky

slip

dress

Slip dresses są fantastyczne z wielu powodów, z których głównym jest to, że czują się bezwysiłkowe w naturze, ale skutkują wyglądem, który jest tak seksowny, jak przychodzą. Załóż swoją ulubioną z parą obcasów i nazwij to dniem, lub jeśli chcesz być nieco bardziej odważna, weź stronę z książki Zoë Kravitz z Met Gala. Skopiuj jej “nagą” sukienkę z siateczką, która podkreśli to, co nosisz pod spodem – czy to bieliznę, czy braletkę z perełkami. Tak czy inaczej, będziesz zwracać na siebie uwagę.

W sukience z wycięciami

Powód, dla którego sukienki z wycięciami są tak zabawne? Są one dosłownie stworzone, aby podkreślić Twoje największe atuty. Istnieje również wystarczająco szeroki zakres opcji, abyś mogła dopasować swoją do swojego poziomu komfortu. Na nocne wyjście z przyjaciółmi możesz zdecydować się na taką z seksownymi spojrzeniami na żebra; na bardziej fantazyjne wydarzenie, sukienka bez pleców jest najlepszym wyborem. Bez względu na to, który kierunek wybierzesz, sukienka z wycięciami będzie miała zadanie do wykonania.

Z ukłonem w stronę oryginału

Piękno sukni zemsty księżnej Diany polega na tym, że naprawdę wytrzymała próbę czasu. Czy to 1994 czy 2023, czarna, off-the-shoulder sukienka emanuje seksownością, że niewiele innych elementów odzieży może replikować. Jeśli chodzi o twoją własną suknię zemsty, nie będziesz się mylić, inspirując się tym, co było jej początkiem.

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2021/08/the-everygirl-princess-diana900-1200.jpg” /> Najbardziej ikoniczne momenty stylu księżnej Diany i jak je odtworzyć