Twój znak zodiaku może być sekretem poczucia większej pewności siebie i szczęścia – oto jak się w nim odnaleźć

Jeśli znasz podstawy astrologii, wiesz, że twój znak zodiaku może powiedzieć ci wiele o twoich cechach osobowości lub o tym, z kim jesteś najbardziej kompatybilny. Nieważne, czy jesteś skrywającym tajemnice Skorpionem, szukającym przygód Strzelcem czy podejmującym inicjatywę Koziorożcem, nie da się zaprzeczyć, że gwiazdy mogą dać nam wgląd w nasze najprawdziwsze ja. Ale czy wiesz, że każdy znak gwiezdny ma przypisany kolor? A dzięki wykorzystaniu specyficznego odcienia Twojego znaku, możesz wzmocnić swoje najlepsze cechy, samoświadomość i pewność siebie? “Reprezentując ogólne odczucia znaku zodiaku, pewne kolory mogą podkreślić najpotężniejsze atrybuty każdego znaku” – wyjaśnia Maria Hayes, astrolog i czytelnik tarota. “Znajomość swojego zodiakalnego koloru jest kluczowa, ponieważ możesz nakarmić nim swoją podświadomą energię, dodatkowo wzmacniając swoje wewnętrzne talenty”. Bottom line: Noszenie swojego koloru może wzmocnić cię, abyś żył swoim najlepszym, najszczęśliwszym życiem.

Ale jest jeszcze więcej dobrych wiadomości: Nie tylko możesz wykorzystać swój kolor mocy poprzez to, co nosisz, ale także poprzez swój styl wystroju i praktyki wellness. Potraktuj to więc jako znak do pomalowania miasta na [wstaw swój kolor]. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który kolor jest najlepszy dla Twojego znaku zodiaku i jak wydobyć jego dobre wibracje dla optymalnej energii, obfitości, pewności siebie lub szczęścia – prosto od ekspertów astrologii.

Jak wykorzystać kolor mojego znaku zodiaku?

Na szczęście dla nas, nie ma specjalnej formuły, aby aktywować energię kolorów zapisanych w gwiazdach dla naszych znaków. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pójść drogą mody czy dekoracji, nie możesz się pomylić. “Noszenie swojego koloru mocy poprzez ubrania, akcesoria, makijaż i lakier do paznokci jest klasycznym wyborem, aby skanalizować wrodzoną energię swojego znaku, ale istnieje wiele innych opcji, szczególnie w tych dniach, kiedy po prostu nie możesz uciec od noszenia jasnoniebieskiego cienia do powiek”, powiedziała Charlotte Kirsten, psychoterapeuta i mistrz astrologii. Kirsten zasugerowała również, aby otaczać się kolorem mocy w domu za pomocą przedmiotów takich jak obrazy ścienne, kwiaty, poduszki, zasłony lub książki, aby pomóc w przyjęciu i wchłonięciu pozytywnej energii twojego znaku.

Amy Zerner, astrolog i autor Astrology for Wellness i Mindful Astrology, zalecił dalsze kierowanie swojego koloru mocy poprzez medytację. “Oczyść swój umysł, weź kilka głębokich oddechów i wpatruj się w obiekt w danym kolorze” – opisała. “Wdychaj kolor, aż poczujesz go głęboko w sobie. Powtarzaj ten rytuał zawsze, gdy czujesz, że potrzebujesz sprowadzić do swojego życia uzdrowienie, szczęście, dobrobyt lub jakąkolwiek inną dobrą rzecz.” Brzmi intrygująco? Kirsten dzieli się na wewnętrzne kolory każdego znaku poniżej:

Twój kolor mocy

Czerwony

Czerwony odzwierciedla śmiałą i bezczelną naturę Barana i wzmacnia jego naturalną odwagę, pragnienie przygody i szacunek dla życia. Ten uparty Baran nie kocha niczego bardziej niż bycie odpowiedzialnym za swoje przeznaczenie! Rządzony przez nieustraszoną i przebojową planetę Mars (AKA Czerwona Planeta), Baran jest silnym inicjatorem i nie boi się podejmować ryzykownych decyzji w dążeniu do prawdziwej wolności.

Zielony

Będąc znakiem ziemi, nie jest niespodzianką, że kolor natury – zielony – odzwierciedla charakter Taurusa.własną, ziemską i praktyczną stronę. To nie przypadek, że zieleń jest również kolorem pieniędzy, bogactwa i bezpieczeństwa finansowego, co pasuje do tego kochającego luksus znaku Byka i jego powinowactwa do bycia rozpieszczanym i drobnych rzeczy w życiu. Zielony pomaga Taureanom ukierunkować ich wrodzony dobrobyt i naturalny dar tworzenia i przyciągania obfitości.

Żółty

Inspirujący i życiodajny żółty odzwierciedla dziecięcą mądrość i ciekawość Gemini. Żółty, najszczęśliwszy kolor świata, pomaga dualistycznym Bliźniętom uczyć się nowych rzeczy, kierować swoim intelektem i sprawnością umysłową oraz utrzymywać wysoki poziom ducha nawet w najciemniejsze dni.

Srebrny

Rządzony przez Księżyc w srebrnym odcieniu, poszukujący komfortu Krab jest głęboko zestrojony ze swoimi matczynymi, opiekuńczymi instynktami. Srebro nie tylko odzwierciedla spokój Raka, pogodę ducha i wyższe duchowe ja, ale także pomaga mu połączyć się z intuicją i bez trudu wyczuć energię w pomieszczeniu. Związany z wieloma mitologicznymi historiami i opowieściami, kolor srebrny działa również jako strażnik, pomagając Rakom odeprzeć złe duchy i złośliwości.

Pomarańczowy lub złoty

Żywy i energiczny Lew wie dokładnie, co trzeba zrobić, aby stać się życiem imprezy. Te kochane Lwy kierują swoją ciepłą, przyjazną i zaraźliwą energię, aby wprowadzić spontaniczną zabawę w każdej sytuacji. Rządzone przez Słońce, Lwy są niewiarygodnie otwarte i nie boją się próbować nowych doświadczeń. Pomarańcz i złoto pomagają Leosom skanalizować ich wewnętrzną pewność siebie, ujawnić ich prawdziwe ja i pokazać ich ciepłą i hojną naturę.

Brązowy

Ziemisty, życiodajny kolor, brązowy odzwierciedla praktyczne, ugruntowane i systematyczne podejście do życia Panny. Ten analityczny i oparty na danych znak szczyci się swoją zdolnością do niezależnego działania, a kolor brązowy pomaga w realizacji tego celu. Panny mogą używać brązu jako symbolu rozwoju osobistego, pomagając im w pokonywaniu nawet najtrudniejszych problemów, przeszkód i wyzwań.

Różowy

Różowy odzwierciedla delikatną i miękką, a zarazem czarującą naturę Libry. Mając obsesję na punkcie piękna i symetrii, Libry są prawdziwymi estetami zodiaku. Uwielbiają sztukę piękną, intelektualizm i pielęgnowanie głębokich więzi z innymi, a kolor różowy pomaga im przechylić szalę na swoją korzyść. Rządzona przez Wenus, planetę miłości, Libra może używać różu jako sposobu na wzmocnienie związków, promowanie miłości do siebie i współczucia, a nawet zwiększenie swoich umiejętności dyplomatycznych w celu rozwiązania konfliktu w życiu innych.

Czarny

Czerń reprezentuje potężną, wymagającą i tajemniczą aurę Skorpiona. Rządzony przez cienistego Plutona, kolor czarny pomaga Skorpionom budować głębokie i uduchowione relacje z tymi, którzy ich otaczają, wydobywając z nich to, co najlepsze.

jego namiętna strona. Ma również działanie ochronne i uziemiające dla tego znaku wodnego, pomagając mu w emocjonalnym i fizycznym odrodzeniu po czasach katastrofy lub zdenerwowania.

Fioletowy

Angażujący i inspirujący, ten napędzany żądzą wędrówki znak jest znany z poszukiwania wolności i niezależnej natury, a fiolet tylko to wzmacnia. Symbol elegancji, królewskości i uczoności, purpura pomaga Strzelcom wczuć się w ich kreatywną energię, pozwalając ich najbardziej błyskotliwym pomysłom zabłysnąć! Napędza je to do wyruszenia w podróż w poszukiwaniu siebie i ciągłego poszukiwania nowych horyzontów.

Szary

Uosobienie odpowiedzialności, ten ciężko pracujący i pragmatyczny znak ziemi dokładnie wie, czego potrzeba, aby stać się samowystarczalnym w tym świecie, a szary służy tylko wzmocnieniu tej energii. Szary podkreśla logikę Koziorożca, tradycjonalistyczne poglądy i najwyższą determinację. Niektórzy mogą powiedzieć, że to nudny kolor, ale czasami to właśnie nudne, drobiazgowe zadania prowadzą nas tam, gdzie chcemy i to jest dokładnie ta energia, którą szary wnosi do życia Koziorożca.

Niebieski

Wodnik ma buntowniczą smugę biegnącą w ich żyłach, zarówno w działaniu, jak i w myśleniu, a niebieski pozwala temu znakowi z łatwością wykorzystać swoją pomysłową i pełną swobody osobowość. Kiedykolwiek czują, że ich innowacyjna strona jest stłumiona, Aquariuses mogą stuknąć w swój kolor mocy, aby uwolnić kreatywność i nowe pomysły. Niebieski pomaga temu ekscentrycznemu znakowi powietrza rozwijać się na indywidualności i wyjątkowości, pozwalając im maszerować w rytm ich własnego bębna.

Akwamaryn lub Jasna Zieleń

Rządzone przez rozmarzonego Neptuna, boga morza, te wizjonerskie Ryby czerpią swoją energię z głęboko odczuwanych emocji. Akwamaryn umożliwia Rybom dotarcie do ich wrażliwego, intuicyjnego i głęboko pomysłowego “ja”. Ryby powinny w szczególności sięgnąć po jasnozielony kolor, gdy potrzebują odwagi, by pójść za tym, czego pragnie ich serce.

Co astrologowie mówią, aby dodać do swojego Wellness RN