Jakie reality show warto obejrzeć na podstawie swojego znaku zodiaku

Moim skromnym zdaniem, siedzenie na kanapie z kieliszkiem wina w jednej ręce, krakersem z serem w drugiej i jednym z wielu szalenie zabawnych, aczkolwiek prawdopodobnie strasznych reality show, jakie świat ma do zaoferowania, grającym w telewizorze, jest naprawdę niezrównanym ludzkim doświadczeniem. Gdy tylko odkryłem ten prosty luksus, zacząłem oglądać każdy z nich, jaki przyszedł mi do głowy – i nadal nie przebrnąłem przez ułamek wszystkiego, co tam jest. Możliwości są naprawdę nieograniczone, więc jeśli nie jesteś tak chętny do spędzenia tyle czasu co ja, aby znaleźć coś, czego nie możesz wyłączyć, twój znak zodiaku może pomóc w skróceniu procesu selekcji. Czytaj dalej, aby zobaczyć dokładnie, które reality shows wyrównują się z twoimi gwiazdami:

Baran: Survivor

Gdzie oglądać: Hulu

Założyłbym się o moje pierworodne dziecko, że co najmniej połowa zawodników, którzy byli w tym programie to Barany (nie podawaj mi odpowiednich statystyk… rozumiesz, do czego zmierzam). Znany z ich śmiałości, ambicji, pragnienie, aby wyjść na wierzch, i tendencja, aby czasami zrobić, zanim pomyślą, każdy Baran będzie na krawędzi ich siedzenia podczas każdego odcinka podczas myślenia, “O tak, mógłbym całkowicie zrobić, że”. The “że” jest przetrwanie w środowisku naturalnym przez 60 dni bez gwarantowanej żywności lub wody … więcej mocy do ya’ll!

Byk: Selling Sunset

Gdzie oglądać: Netflix

Szczerze mówiąc, ten program jest Bogiem-send dla każdego konesera reality show, jak ja, lub po prostu dla każdego, kto szuka rozrywki w świecie LA dramat. Ale nikt nie doceni tego arcydzieła mediów tak jak Taurus. Ponieważ ich idealnym stanem jest ten zrelaksowany luksus, będą ślinić się na te domy, które są sprzedawane, które czują się bardziej jak luksusowe sanktuaria niż normalne domy. Ale, podobnie jak kobiety z grupy Oppenheim, Taurus wie, że musi ciężko pracować i oszczędzać, aby osiągnąć to, czego chce i utrzymać swój ukochany sposób życia.

Bliźnięta: Big Brother

Gdzie oglądać: Paramount+

To debata ze wszystkich debat w świecie astrologii: czy Gemini są naprawdę dwulicowi, czy po prostu tak bardzo dostosowują się do otoczenia, że wzbudzają zazdrość innych znaków? Niezależnie od tego, po której stronie jesteś, myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że ta cecha zaprowadzi ich daleko w sezonie Big Brothera –absolutnego OG konkursowych reality show. Jeśli nie widziałeś, to w zasadzie konkurs, w którym bycie sympatycznym, dowcipnym, towarzyskim i obliczonym (prawda boli) dostaniesz koronę jako zwycięzca, AKA wszystko, z czego Gemini jest znana.

Rak: Love Is Blind

Gdzie oglądać: Netflix

Cały punkt tego programu polega na znalezieniu miłości wyłącznie w oparciu o emocjonalne połączenie; to ma Raka wypisanego na twarzy. Zanurzenie się prosto w głębokie, soczyste szczegóły twojego życia jest tym, o co im chodzi – pomiń małomówność, pomiń osądzające podejścia, pomiń BS, kochanie! Ale, podczas gdy oni są pierwszymi, którzy chcą usłyszeć o wszystkich swoich bagażach i szkieletach, Raki mają tendencję do budowania murów i mogą być dość trudnym ciasteczkiem do złamania, jeśli chodzi o tworzenie bliskiej więzi, więc moment LIB może być inspiracją do otwarcia się, którego potrzebują.

Leo: The Kardashians

Gdzie oglądać: Hulu

Gratulacje, Leos. Masz to: wielki tata reality show – creme de la creme, jeśli chcesz. Zawdzięczasz ten najwyższy zaszczyt swojemu teatralnemu sposobowi życia (czy widziałeś godną Oscara reakcję Kim na utratę jej diamentowego kolczyka w oceanie?), swojemu zwyczajowi pochylania się nad napędzanymi dramatem związkami (Hello, Khloe i Tristan), a także swojej nieugiętej wierze, że naprawdę jesteś głównym bohaterem. Hej, Kylie sama jest Leo i nikt nie pasuje do tego typu tak jak ona. Uważamy, że praktycznie urodziłaś się, by być honorową szóstą siostrą klanu Kardashian-Jenner… biblia.

Panna: The Circle

Gdzie oglądać: Netflix

Jesteś logiczny, jesteś praktyczny, przyjmujesz informacje całkiem dosłownie jak komputer – ach, jesteś Panną? To ma sens. A jeszcze większy sens ma poczucie, że byłbyś idealnym zawodnikiem, gdy oglądasz The Circle. W grze, w której trzymanie się faktów i szczegółów swojej internetowej persony jest wszystkim, nie ma miejsca na wpadki napędzane przez emocjonalne wybuchy i rozumowanie (Raki, spójrzcie w bok), co jest właśnie w stylu Panny. Nie mówimy, że jesteś bez serca, ale mówimy, że Twoja analityczna strona całkowicie się przebije, aby zdobyć dla Ciebie główną nagrodę.

Waga: America’s Next Top Model

Gdzie oglądać: Hulu

Jestem bardzo poważny, kiedy mówię, że ANTM i Libra były parą, która natychmiast przyszła mi na myśl, kiedy zacząłem układać ten artykuł razem, ponieważ są one w zasadzie meczem w niebie. Jeśli są dwie rzeczy o tym znaku, to A) ich wykwintny, ponadczasowy smak sprawiający, że doceniają wszystkie rzeczy związane z wysoką sztuką, i B) chcą modnych partnerów, którzy sprawiają, że dla niektórych uroczych cukierków dla oczu. Biorąc wszystko pod uwagę, czy można pomyśleć o lepszej opcji niż jeden z najbardziej ukochanych reality show, który właśnie dzieje się o wysokiej mody modelowania? Tak, ja też nie mogę.

Skorpion: Too Hot to Handle

Gdzie oglądać: Netflix

Wszyscy byliśmy uwodzeni i intrygowani przez kogoś, kto ma ten tajemniczy, “I just-need-to-know-more” hotness ti jest całkiem spora szansa, że ta osoba była Skorpionem. Jaki jest lepszy typ osoby do obsadzenia w programie ” Too Hot to Handle“? Trochę mniej znany fakt o tym znaku jest to, że ze wszystkich 12 zodiaków, są one najbardziej związane z seksem, dzięki czemu wysoce seksualne show oczywisty wybór, aby dodać do swojej listy obserwacyjnej.

Strzelec: The Real Housewives of New York

Gdzie oglądać: Peacock

Z niezwykle dynamiczną mieszanką cech, nawyków, mocnych stron, słabości i pragnień, można śmiało powiedzieć, że naprawdę nie ma innego znaku całkiem jak Sag. I w mojej po raz kolejny skromnej opinii, naprawdę nie ma innego show jak RHONY. Jako Sag siebie, ten pick może być trochę stronniczy na moim końcu. Po prostu nie mogłem pomóc, ale równać jedyny w swoim rodzaju flary (jak Kardashians, są prawdziwym OG) Housewives franchise przynosi do mojego znaku. W mojej obronie, Sagittarius jest również powszechnie znany z brutalnej uczciwości i zabawnej osobowości (nie, żeby zbytnio podsycać mój własny róg), a RHONY jest daleki od braku tych dwóch składników.

Koziorożec: Love Island UK

Gdzie oglądać: Hulu

Prawie każdy zawodnik, który kiedykolwiek uświetnił willę jest dumnie samozwańczym zwierzęciem imprezowym, a buntowniczy, nieokiełznany duch Koziorożca sprawi, że będą pasować po prostu pływająco. Nawet jeśli ta cecha może pomóc im wtopić się w mieszkańców wyspy, to jest ona również idealna do tego, aby otworzyć się na wszystkich uczestników i odkryć wszystkie możliwe związki miłosne. Każdy Koziorożec dostrajający się do tego programu będzie przekonany, że będzie prosperował w tym programie, a z kolei zdecydowanie przekona Cię, że po prostu zawsze będzie połączony z ich wyborem numer jeden.

Wodnik: Queer Eye

Gdzie oglądać: Netflix

Z Wodnikiem znanym jako postępowy humanitarysta wśród wszystkich znaków, jeden z najbardziej serdecznych, podnoszących na duchu, integracyjnych reality show czuje się jak najbardziej odpowiedni wybór. Z prawdziwym celem pozostawienia świata w lepszym miejscu niż go znaleźli, jedyną rzeczą, która może uczynić Fab Five jeszcze silniejszym jest dodanie tego znaku do mieszanki, aby Sexy Six. Aquarius obejrzy kilka odcinków, poczuje się natychmiast zainspirowany i zmotywowany, a następnie wstanie, aby kontynuować wprowadzanie pozytywnych zmian.

Ryby: The Bachelorette

Oglądaj na: Hulu

Nawet jeśli najprawdopodobniej znasz jeden z najbardziej uznanych reality show w historii, cała koncepcja tego programu może być podsumowana w następujący sposób: “Okej, naprawdę ich lubię, ale czy faktycznie zrobiłbym dobrze z nimi w prawdziwym świecie? Ugh, nie wiem – chyba po prostu będę płakać, dopóki się nie dowiem”. Przypadkowo, to również podsumowuje g

Ogólne doświadczenie życiowe wielu, wielu Ryb: tworzenie przepaści pomiędzy idealnymi scenariuszami a rzeczywistością, napędzane przez ich zawsze wysokie emocje. Nie martw się, to wcale nie jest zła rzecz – to tylko podkreśla, jak empatyczne, współczujące i pełne nadziei mogą być. Pisces będzie niewątpliwie na krawędzi ich siedzeń z drugiej strony stresu i podniecenia oglądając ceremonię różaną iść w dół.