Nie masz planów na Halloween? Oto 9 upiornych rzeczy, które możesz zrobić w domu

Rok po roku, Halloween okazuje się być jednym z najbardziej zabawnych świąt wszech czasów. Począwszy od biegania po moim osiedlu w czasie moich najlepszych lat, kiedy to chodziłem na korowody, poprzez zdobycie tytułu mistrza w biciu jabłek w czwartej klasie, aż po znalezienie drogi do labiryntu w kukurydzy po kilku zbyt wielu gorących napojach, muszę powiedzieć, że..: Od dawna mam miękkie miejsce dla wszystkich działań związanych z Halloween.

Przez lata moje wyobrażenie o dobrej zabawie nieco się zmieniło. W tym roku, pozostanie w domu i wzięcie udziału w upiornej zabawie w domu brzmi idealnie. Jeśli nie masz planów na to Halloween (lub jeśli Twój wewnętrzny introwertyk unika ich za wszelką cenę), nie obawiaj się. Te dziewięć działań na Halloween sprawi, że świętowanie w domu będzie o wiele lepsze.

1. Zrób przekąski i desery o tematyce Halloween

W innej epoce mojego życia, upiorny sezon wiązał się z kupowaniem czterech kostiumów na Amazonie, aby zaspokoić potrzeby napędzanego przez college tygodnia Halloween. Teraz Halloween służy po prostu jako pretekst do rozkoszowania się upiornymi smakołykami, które przygotowuję w zaciszu własnego domu. Co mogę powiedzieć? Życie przychodzi do ciebie szybko. W tym roku, będę zajmować się jednym z tych równie słodkie i proste Halloween-themed traktuje, snap zdjęcie, i szybko jeść go w jednym posiedzeniu.

2. Wyrzeźb dynię

Carving dynie może nie być jednym z najbardziej przełomowych działań Halloween w książce, ale rok po roku, to pozostaje wypróbowany i prawdziwe tradycji. Wybierz świeżą dynię. Następnie wybierz wzór, który zatrzyma Michaela Myersa w miejscu. Na koniec przyznaj sobie kilka punktów bonusowych za oczyszczenie i opiekanie pestek dyni po jej wyrzeźbieniu. Możesz z łatwością zrobić to samemu lub podnieść stawkę z odrobiną przyjaznej konkurencji. Tak czy inaczej, będziesz miał kupił sobie bilet w jedną stronę do nostalgicznej błogości Halloween.

3. Ubierz się na sesję zdjęciową z okazji Halloween

Kto powiedział, że trzeba mieć imprezę, aby przebrać się na Halloween? Pull razem kostium (można zrobić wiele z tego, co jest już w szafie) i mieć swój własny Halloween-themed sesji zdjęciowej. Wykaż się kreatywnością, używając wszelkich upiornych dekoracji, które możesz znaleźć, i przyciemnij światła. Następnie baw się pozami i rekwizytami, aż uchwycisz idealne ujęcie. Niezależnie od tego, czy grasz w przebranie z najlepszymi lub latasz solo z funkcją timera, niech to będzie znak, aby zejść ze swoim upiornym ja.

4. Urządź upiorny maraton filmowy

Przyciemnij światła, chwyć popcorn i przygotuj się na bycie upiornym. Nie mogę kłamać. Mój pomysł na upiorne może być nieco inny od twojego. (Jestem bardziej fanem siostry Sanderson niż Freddy Krueger stan, i naprawdę nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie lubią się bać). Ale niezależnie od tego, mogę dostać się w dół z upiornym filmem, aby wprowadzić mnie w nastrój sezonu. Wybierz taki, który pomoże Ci odtworzyć sentymentalną radość z dzieciństwa, lub wrzuć film, który przerazi Cię do głębi. Zaufaj mi. Jest to jedna z tych aktywności związanych z Halloween, na które z niecierpliwością będziesz czekać, aby sprawdzić swoją listę wiaderek.

5. Kup i uszereguj jesienne produkty Trader Joe’s

Jeśli kiedykolwiek był pretekst, aby uruchomić do najbliższego Trader Joe’s i wyczyścić wszystkie ich sezonowe przedmioty, Halloween to to. Handluj w miernych trick-or-treat Tootsie Rolls dla koszyka pełnego dobroci o smaku dyni, i podziękuj nam później. Nie możemy wybrać między Butternut Squash Mac and Cheese lub Cinnamon Bun Spread, więc mówimy, aby przejść do miasta. (Nie będziemy oceniać.) Przynieś swoje smakołyki ho

mnie, zrobić rozkładówkę, której pozazdrościłby sam TJ, i próbować ich, aż każda pozycja zostanie odpowiednio omówiona i uszeregowana.

6. Zrób akcesoria DIY na Halloween

Jeśli jesteś coś jak ja, co DIY rzemiosła wakacje jest pewnym sposobem, aby mentalnie katapultować się prosto do trzeciej klasy. Nie było nic całkiem jak pokazując się do szkoły w kostiumie, który starannie wybrane z Party City, spożywanie rekordowych ilości cukru, i koncentrując się na cukrowym haju tylko wystarczająco długo, aby zmontować pajęczynę z patyczków popsicle. Podczas gdy patyczki do lodów i czyściki do rur zawsze brzmią jak dobry czas, niech te upiorne ustawienia będą inspiracją do podniesienia swojej gry rzemieślniczej.

7. Obejrzyj dokumenty o prawdziwych zbrodniach

Jak już wspomniano, nie jestem osobą, która zazwyczaj lubi tracić sen, obawiając się o swoje życie po horrorze. Jednak dla dobrego dokumentu true-crime lub docuseries, zrobię wyjątek. Podczas gdy prawdziwe zbrodnie nie mają sezonu, wydaje się właściwe, aby oddać się im trochę bardziej podczas jedynej pory roku, kiedy bycie wystraszonym do rdzenia jest uważane za powszechne. Zamknijcie drzwi, weźcie swój wygodny koc i zapnijcie pasy. Te prawdziwe filmy dokumentalne o zbrodni pozostawią cię w poczuciu niepokoju,

delikatnie mówiąc.

8. Zanurz sięw następnym thrillerze na swojej liście TBR

Trudno uwierzyć, że kiedyś myślałem, że nie mam rozpiętości uwagi do czytania. Teraz, świat thrillerów naprawdę ma mnie w uścisku. Jest coś w trzymającej w napięciu powieści o wysokiej stawce, która sprawia, że teleportuję się do innego wymiaru i zamykam się w niej na wiele godzin. W to Halloween zdecyduj się na jeden z tych upiornych thrillerów, które sprawią, że nie będziesz mógł zasnąć do późnych godzin nocnych 31 października.

9. Oddaj się koktajlom o tematyce Halloween

Odświętny pretekst do zrobienia nie tak przeciętnego koktajlu w domu? Nie musisz nam dwa razy powtarzać. W tym roku zaszyj się z jednym z tych koktajli, które dodadzą pikanterii Twoim domowym planom na Halloween. Nazwij to “świętowaniem najlepszego sezonu wszechczasów” lub “przedgrywaniem sezonu świątecznego”. Niezależnie od tego, czemu kibicujemy, wypijemy za to.