Dlaczego powinieneś tworzyć wakacyjne tradycje z przyjaciółmi?

Kiedy po raz pierwszy przeprowadziłam się do Chicago, byłam nieco zaskoczona świętami. Byłam w szkole, więc skupiałam się na tygodniu egzaminów końcowych, próbując wymyślić moją wakacyjną podróż do Ohio (tak blisko, a jednak tak drogo) i próbując wyobrazić sobie, jak kupię prezenty, kiedy na moim koncie bankowym będzie około 10 dolarów. Pamiętam, że czułam, że nie ma mowy, żeby to były święta właśnie jeszcze.

W każde święta

  • Idę na zakupy z moim tatą w Wigilię po prezenty dla mojej mamy (kiedyś zwlekaliśmy, ale teraz to już tradycja!)
  • Pijemy gorącą czekoladę i idziemy na zakupy z mamą w Czarny Piątek
  • Maraton filmowy z moim bratem w Wigilię
  • Spędzić cały dzień Bożego Narodzenia z moją rodziną w piżamach
  • Pójść na łyżwy do centrum miasta
  • Spędzić cały dzień na pieczeniu ciasteczek i słuchaniu Elvisa Christmas

Ale ponieważ byłem w Chicago i nie było mnie wokół mojej rodziny od 1 listopada do 1 stycznia już, w zasadzie czułem się zagubiony. Czym jest Boże Narodzenie bez tych wszystkich rodzinnych tradycji? Nie tylko nie czułem się jak święta, ale także zacząłem dostawać poważne FOMO od braku wszystkich moich ulubionych części sezonu.

Teraz, gdy jestem tu od kilku lat, Chicago stało się moim domem i znalazłam sposoby, aby spędzić tu święta tak samo wspaniale, jak w domu z rodziną – tylko z przyjaciółmi! Niezależnie od tego, czy nie możesz być w tym sezonie z rodziną, czy też nie masz rodziny, z którą mógłbyś świętować, tworzenie własnych tradycji i przebywanie z ludźmi, których kochasz, może wiele zmienić. Jeśli próbujesz wzmocnić swoją grę wakacyjną w tym roku, oto dlaczego powinieneś tworzyć tradycje z przyjaciółmi i kilka pomysłów na tradycje, które możesz rozpocząć!

Dlaczego powinieneś rozpocząć tradycje z przyjaciółmi

Staniecie się sobie bliżsi

Oczywiście, im więcej czasu spędzasz ze swoimi przyjaciółmi, tym bardziej się do siebie zbliżysz. Święta jednak mogą mieć jeszcze głębszy wpływ na wasze relacje. Coś o tej porze roku sprawia, że więzi są silniejsze z ludźmi wokół ciebie. Wspomnienia, które robisz będzie trwać znacznie dłużej niż sezon wakacyjny, a będziesz tak wdzięczny za cały czas byłeś w stanie spędzić ze sobą, kiedy dostać zajęty pracą i życiem przyjść styczeń.

Zmniejszy to twój wakacyjny stres

Od stresu znalezienia idealny prezent dla każdego na swojej liście do wszystkich wina i sera do nieuniknionego zimna przychodzących naszą drogę, wakacje mogą być dość przytłaczające. Dać sobie trochę czasu w środku tego całego busyness na zabawę z przyjaciółmi jest bardzo potrzebne.

Święta nie są zarezerwowane dla rodziny

Nie każda tradycja świąteczna musi wiązać się z rodziną lub odbywać się w domu dzieciństwa. Możesz tworzyć tradycje z każdym (w tym z samym sobą!). Od 1 grudnia ustawiam rano mój alarm na Holly Jolly Christmas Michaela Bublé. To takie proste, ale robię to od szkoły średniej i dostaje mnie w nastroju do Bożego Narodzenia każdego roku.

To może pomóc tym bez rodziny dostać się do radości

Jestem tak wdzięczny, że mam kochającą, niesamowitą rodzinę, którą dostaję, aby zobaczyć każde Boże Narodzenie, ale mogę mieć tendencję do zapominania, że to nie jest doświadczenie dla innych. Dla osób, które w przeszłości nie kojarzyły Bożego Narodzenia jako szczęśliwego czasu z rodziną, ta pora roku może być dla nich trudna. Tworzenie tradycji z tymi osobami pokazuje że są kochane i mają ludzi, którzy chcą z nimi świętować ten czas (religijnie lub nie).

Przeżyj świąteczne wydarzenia w swoim mieście

Idź do wakacyjnych barów w Twoim mieście, idź na łyżwy na placu, spędź noc patrząc na wszystkie świąteczne światła – jest tak wiele do zrobienia w Twoim mieście podczas wakacji, aby poznać okolicę na głębszym poziomie i (co najlepsze) kosztować tak mało jak nic!

Chcesz rozpocząć własne tradycje wakacyjne z przyjaciółmi? Oto kilka pomysłów:

Secret Santa

Wszyscy już to wiemy, ale Secret Santa może być bardzo zabawne, jeśli wszyscy się w to zaangażują. To wymaga kilku osób i trochę planowania wcześniej. Dla The Everygirl’s Secret Santa, użyliśmy Elfster, strony internetowej, która pozwala na RSVP do wymiany prezentów i paruje wszystkich losowo. Możesz też zrobić to w starym stylu i wybrać z kapelusza. Upewnij się, że ustalisz limit cenowy na wypadek, gdyby kogoś poniosło (mnie) i chciałby kupić swojej BFF wszystko z jej listy życzeń.

Wieczór z serem i winem

W zeszłym roku moi przyjaciele i ja gościliśmy noc serów i wina, aby mieć naszą wymianę prezentów. Jedna osoba przyniosła ser, jedna przyniosła deskę charcuterie, a jedna zajęła się winem. Mieliśmy tyle zabawy z ustawianiem wszystkiego, Instagramowaniem tego (oczywiście) i było to świetne przejście do dawania prezentów! Dało nam to również pretekst do przebrania się i zrobienia zdjęć, które nie wymagały wychodzenia na zewnątrz w zimnie. Win-win!

Pidżamy i maraton filmów świątecznych

Ustaw w kolejce świąteczne filmy Netflixa i wybierz swoje ulubione świąteczne PJs! Niektóre z naszych ulubionych obejmują The Christmas Chronicles, Love Hard, Holidate, Midnight at the Magnolia-serio, wszystkie są dobre, nie można się pomylić. Polecamy dodać gorące kakao i złapać każdy koc w domu, aby przytulić się i oglądać non stop.

Wakacyjne show

Jeśli mieszkasz w mieście, szanse są tak wiele opcji teatralnych i muzycznych na sezon wakacyjny. Jestem częściowym zwolennikiem Dziadka do orzechów i How the Grinch Stole Christmas, ale orkiestra, balet lub jakikolwiek pokaz na Broadwayu to urocza tradycja, którą możesz rozpocząć ze swoim BFF. Plus, będziesz miał kogoś do nucenia wszystkich piosenek przez następny miesiąc!

Wakacyjna wycieczka na zakupy

Wakacyjne zakupy nigdy nie powinny być spędzone sam (lub inaczej skończyć kupując więcej prezentów dla siebie niż innych ludzi-oops). Poproś grupę przyjaciół, aby udać się na cały dzień zakupów. Wyposażcie się w miętową mokkę i listę zakupów, i możecie ruszać.

Kolędowy wieczór karaoke

Kochamy muzykę świąteczną w The Everygirl, i jestem pewien, że robisz, too! Zorganizuj wieczór karaoke w stylu muzyki świątecznej ze wszystkimi swoimi ulubionymi piosenkami. Polecamy wszystkie Michael Bublé, Mariah Carey i Nat King Cole do obejścia. Posłuchaj świątecznej playlisty The Everygirl tutaj!

Ceremonia rozświetlania drzew

Czy jest jakiś lepszy sposób na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego niż ceremonia zapalania drzewek? Znajdź taką, która odbywa się w Twoim mieście, ubierz się i wybierz się na nią z przyjaciółmi! Zazwyczaj wcześniej odbywa się cała impreza o tematyce świątecznej, więc można z niej zrobić całą noc. Jeśli masz szczęście, może być nawet więcej niż jeden w Twoim mieście!

Coroczna impreza świąteczna

Niezależnie od tego, czy chcesz zorganizować imprezę świąteczną w swoim ow

n domu lub wynająć przestrzeń, która może zmieścić więcej osób, to na pewno będzie coś, co ty i twoi przyjaciele czekają na rok po roku! Możesz zachować prostotę z kilkoma dekoracjami i poprosić wszystkich o przyniesienie przystawki, lub możesz pójść na całość ze schematem kolorów, zaplanowanym menu i podpisanym koktajlem. Wszystko zależy od Ciebie!

Jak wspierać przyjaciół, którzy spędzają święta samotnie