Przerażony trendem low-Rise Jeans? Nie powinnaś

Wybory produktów w The Everygirl są przygotowywane przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Źródło: Raymond Hall | Getty Images

Ty to widziałaś, my to widzieliśmy i wiemy. Jesteśmy świadomi! Najwyraźniej jeansy z niskim stanem wróciły. Chwila, jeansy z niskim stanem? Czy masz na myśli te same dżinsy z niskim stanem, które zdominowały czerwony dywan we wczesnych latach 2000 i miały wszystkich w uścisku? Prawdę mówiąc, nie do końca.

Jasne, wszyscy słyszeliśmy przez pocztę pantoflową, że dżinsy naszej młodości są znowu modne, ale obiecujemy Ci, że to nie te same, które myślisz, że sparujesz z błyszczącą chudą apaszką i okularami przeciwsłonecznymi ombre. Wierz lub nie, ale kiedy ludzie mówią, że jeansy z niskim stanem wracają, to tak naprawdę mówią o jeansach o średnim stanie.

Posłuchaj nas: jeansy o średnim stanie to alternatywa dla prawdziwych jeansów z niskim stanem, która jest wygodna i urocza. Nadal sięgają poniżej pępka, ale nie tak nisko (jak te pokazujące kości miednicy w minionych dekadach), dzięki czemu mają wygląd low-rise bez niewygody. Po latach noszenia wyłącznie dżinsów z wysokim stanem, szczerze mówiąc, są one pochlebną, mile widzianą zmianą.

Gotowa na obniżenie talii? Mamy cię pod opieką.

Twój przewodnik po absolutnie najlepszych dżinsach na jesień 2022 roku