Co listopad ma dla ciebie w zanadrzu, w oparciu o twój znak zodiaku

Wraz z końcem Halloween i nadejściem listopada, zamieniamy nasz upiorny wystrój i kostiumy na ciasto z dyni i migoczące światła, aby przygotować się na święta. A kolejny nowy miesiąc oznacza również nowe horoskopy!

Listopad rozpoczyna się w sezonie Skorpiona, ale w tym miesiącu jest dużo energii Strzelca. Wenus i Merkury wchodzą do tego znaku w ciągu jednego dnia od siebie, dodatkowo sezon Strzelecki rozpoczyna się pod koniec miesiąca, a do tego dochodzi nów Księżyca w Strzelcu. Wibracje Strzelca są chaotyczne, energiczne, entuzjastyczne i pozytywne, więc możesz odczuwać niektóre z tych energii oprócz powściągliwych i skrytych uczuć sezonu Skorpiona.

Miesiąc w

skrócie

Listopad 8: Jest zaćmienie Księżyca w Taurusie na początku listopada. Jest to ostatnie zaćmienie w serii Taurus/Scorpio aż do 2023 roku, więc po tym zaćmieniu nie będzie nas przez jakiś czas. Przypomnienie: Możesz nie widzieć dużych zmian natychmiast po zaćmieniu – nadal możesz doświadczyć tematów związanych z tymi znakami (pieniądze, stabilność, tajemnice, zazdrość, aby wymienić tylko kilka) odgrywających się przez następny rok lub tak długo, aż do ostatniego zaćmienia w tej serii.

16 listopada: Wenus wchodzi do Strzelca 16 listopada, co może sprawić, że poczujesz się odważniej w swoim życiu miłosnym. Zapytaj o tego faceta, którego zawsze widzisz na swoim dojeździe lub w końcu powiedz swojemu SO, że doprowadza cię do szaleństwa, gdy zostawiają naczynia w zlewie.

17 listopada: Merkury wchodzi do Strzelca dzień po Wenus. Merkury w Sag nie ściąga żadnych ciosów, więc mów swoje zdanie i bądź bardziej bezpośredni w swojej komunikacji w tym czasie.

22 listopada: Sezon Strzelecki rozpoczyna się 22 listopada. Sezon Strzelecki jest dużą zmianą w stosunku do sezonu Skorpion. Gdzie Skorpion jest powściągliwy i ciemny, Sag jest wesoły i podekscytowany.

23 listopada: Nów Księżyca w Strzelcu przychodzi tuż przed Świętem Dziękczynienia i zamyka miesiąc na pozytywnej nucie.

Sezon Skorpiona to dobry czas, aby spróbować uporządkować swoje finanse. Jest to również idealne rozwiązanie, jeśli chcesz poprosić o podwyżkę lub zainwestować pieniądze. Ponieważ Wenus, planeta miłości i pieniędzy, będzie w Skorpionie do połowy miesiąca, możesz mieć szczęście w sprawach pieniężnych. W tym czasie możesz też bardziej przejmować się pieniędzmi lub wydawać więcej niż zwykle, więc staraj się oszczędzać. Zaćmienie w Taurusie może nawet zainspirować Cię do podjęcia skoku i rozpoczęcia własnego biznesu, aby zarobić trochę dodatkowej gotówki.

I’m a Finance Novice-Here Are 5 Ways I’m Taking Control of My $$$ This Fall

wybrane specjalnie dla Ciebie, Baran

Ponieważ zaćmienie księżyca jest w twoim znaku na początku miesiąca, naprawdę będziesz odczuwał jego skutki – od zmian w twoim wyglądzie do wycinania rzeczy i ludzi, którzy ci nie służą lub nie czynią cię szczęśliwym. Jeśli myślisz wstecz, kiedy te zaćmienia po raz pierwszy zaczęły się w kwietniu, prawdopodobnie bardzo się zmieniłeś przez ten okres czasu, i będziesz kontynuował zmiany do 2023 roku, kiedy zaćmienia się skończą. To nie jest tylko zmiana z

hin w sobie, ale także z bliskimi związkami, zwłaszcza w sezonie Skorpiona, który podkreśla obszar twojego wykresu związany z relacjami jeden na jeden.

Czas na rewizję życia – oto przewodnik krok po kroku

wybrany specjalnie dla Ciebie, Taurus

Sezon Skorpion będzie dla Ciebie bardziej związany z pracą, zwłaszcza, że Jowisz właśnie wszedł do Twojego domu kariery 28 października. Wykorzystaj ten czas, aby poprosić o awans lub podwyżkę albo złożyć podanie o wymarzoną pracę. Z zaćmieniem w Taurusie na początku miesiąca, powinieneś również spróbować skupić się na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym, aby się nie wypalić. Opracuj plan treningów, aby dać sobie ujście i pomóc Ci poczuć się spokojniej. Poświęć też trochę czasu na zorganizowanie się, aby zmniejszyć swój stres.

Chcesz znaleźć pracę marzeń? Zapytaliśmy eksperta, jak to zrobić,

specjalnie dla Ciebie, Gemini

Listopad będzie dla Ciebie miesiącem towarzyskim. W okolicach zaćmienia możesz zawrzeć kilka nowych znajomości lub dołączyć do jakiegoś klubu lub społeczności. Ale możesz również stracić niektórych przyjaciół podczas tych zaćmień, więc spróbuj podsumować ludzi w swoim życiu, aby dowiedzieć się, kto jest dla ciebie prawdziwym przyjacielem. Sezon Skorpiona to dobry czas, aby poświęcić więcej energii na robienie rzeczy, które lubisz, takich jak hobby lub wychodzenie z przyjaciółmi, a to przyniesie więcej skupienia do twojego życia randkowego. Dołącz (lub ponownie dołącz) do aplikacji randkowej lub zaplanuj kilka zabawnych wieczorów randkowych ze swoim partnerem.

The New Rule That Completely Changed My Friendships

wybrane właśnie dla Ciebie, Raku

Sezon Skorpiona będzie skupiony na twoim domu i rodzinie. Jeśli rozważałeś przeprowadzkę, to jest to dobry czas, aby podjąć decyzję i znaleźć nowe miejsce. Możesz też wygospodarować jeden dzień na uporządkowanie swojego mieszkania i pozbycie się niepotrzebnych rzeczy, takich jak buty, których nie nosisz od dwóch lat. Zaćmienie w znaku Taurus 8 listopada będzie jednak bardziej związane z Twoją karierą. Być może czekają Cię duże zmiany w firmie lub w zespole, albo zdecydujesz, że chcesz całkowicie zmienić branżę i zacząć od nowa. Wykorzystaj ten czas na zastanowienie się nad swoją karierą i nad tym, czy podoba Ci się jej kierunek, czy też chcesz go zmienić.

Gotowy na zmianę? 3 sekrety udanej zmiany ścieżki kariery

wybrane specjalnie dla Ciebie, Leo

Wraz z rozpoczynającym się sezonem Skorpiona i kończącym się okresem cienia retrogradacji Merkurego, możesz mieć mniej nieporozumień lub znaleźć motywację do podjęcia projektów pisarskich, które odkładałeś na później – koniec z blokadą pisarską.

dla ciebie. Pora Skorpiona i zaćmienie Taurusa mogą też sprawić, że poczujesz chęć nauczenia się nowego przedmiotu lub podróży do egzotycznego miejsca. Zastanów się, jakie tematy Cię interesują i znajdź jakiś kurs lub wybierz nowy gatunek książki. A jeśli pracowałeś nad jakimś projektem związanym z pisaniem lub przemawianiem publicznym, teraz jest czas, aby go dokończyć, ponieważ możesz zobaczyć, że w końcu się spełni.

10 hobby po pracy, które z łatwością wpasujesz w swoją rutynę od 5 do 9,

wybrane specjalnie dla Ciebie, Panno

Sezon Skorpiona to dobry czas, abyś skupił się na nauce nowych umiejętności. Wypróbuj kurs kodowania lub weź udział w webinarium na temat zarządzania pieniędzmi. Możesz też poszukać nowej pracy, która będzie bardziej zgodna z Twoimi umiejętnościami. Jeśli masz jakieś hobby, które chciałeś przekształcić w zajęcie dodatkowe, wypróbuj je teraz – możesz na nim zarobić. Zaćmienie w Strzelcu może nawet przynieść Ci trochę dodatkowej gotówki, czy to z podwyżki w pracy, czy z rozpoczęcia freelancingu na boku.

Jak odświeżyć swój rytm pracy na jesień, według trenera zarządzania czasem,

wybranego specjalnie dla Ciebie, Libra

To twój sezon, Skorpionie, a ze słońcem w twoim znaku podczas listopada, możesz oczekiwać, że wszystkie oczy będą zwrócone na ciebie, więc wykorzystaj to jak najlepiej. Zrób sobie fryzurę i paznokcie lub wykorzystaj swoją moc przyciągania uwagi w tym miesiącu, aby umówić się z ukochanym. Prawdopodobnie przeszedłeś przez wiele zmian w swoim życiu i relacjach osobistych w tym roku z zaćmieniem Taurus/Scorpio, więc wykorzystaj tę energię, aby zaryzykować wypróbowanie nowego wyglądu lub nawiązać rozmowę z potencjalnym nowym przyjacielem.

Zapytałam trenerkę pewności siebie, jak być bardziej pewnym siebie w każdej sytuacji, a jej wskazówki zmienią Twoje życie,

wybrane specjalnie dla Ciebie, Skorpionie

Aby przygotować się na nadchodzący sezon Sag, w którym będziesz głównym bohaterem, spędź sezon Skorpiona relaksując się. Pozwól sobie na budzenie się nieco później i staraj się unikać pracy po godzinach, abyś mógł znaleźć trochę czasu dla siebie – obejrzyj nowy serial lub wybierz się do spa. Jest to również świetny czas na wypróbowanie nowej rutyny treningowej lub nowej klasy ćwiczeń, jeśli nienawidzisz każdego innego rodzaju, który próbowałeś w przeszłości. Spróbuj też wziąć udział w sesji terapeutycznej, abyś mogła poczuć się zdrowsza psychicznie i fizycznie.

10 Nighttime Routine Essentials That’ll Make You Look Forward to Bedtime

wybrane specjalnie dla Ciebie, Sag

Yo

W tym miesiącu możesz czuć się nieco bardziej lekki i towarzyski niż zwykle. Pora Skorpiona podkreśli Twoje przyjaźnie, a zaćmienie Taurusa sprawi, że będziesz chciał się trochę wyluzować (co może być dość nietypowe dla Koziorożca). Być może zechcesz zrobić sobie przerwę od swojej postawy “all work and no play” i zrobić kilka rzeczy, które są po prostu dla zabawy. Spróbuj nowego hobby, zaplanuj spotkania z przyjaciółmi lub umów się na kilka randek. Zaćmienie może również przynieść pewne zmiany w Twoim życiu randkowym, i możesz zacząć spotykać się z kimś nowym lub zdecydować się na zerwanie z kimś, jeśli po prostu nie czujesz tego.

Nowy trend wpływający na scenę randkową (i jak się w nim poruszać)

wybrany specjalnie dla Ciebie, Koziorożcu

Sezon Skorpiona podkreśli Twoją karierę. Możesz zyskać więcej uznania od swojego menedżera lub mieć nowe projekty do pracy. Jeśli myślałeś o odejściu z firmy, jest to idealny czas, aby rozpocząć poszukiwania i rozmowy kwalifikacyjne. A poza pracą, zaćmienie Taurusa przyniesie więcej uwagi do twojego życia domowego. To zaćmienie jest idealne do przeprowadzki, remontu domu lub zmiany wystroju. Zaćmienia mają tendencję do przynoszenia nieoczekiwanych zmian, więc może nawet zdarzyć się coś, co zmusi Cię do przeprowadzki, na przykład Ty lub Twój SO dostający pracę w nowym mieście.

I Moved Across the Country for a New Job-Here’s How

wybrane specjalnie dla Ciebie, Aquarius

Zaćmienie Taurusa i sezon Skorpiona w tym miesiącu sprawią, że będziesz głodny nauki i czytania. Wybierz się na wycieczkę do księgarni, aby znaleźć kilka nowych książek lub dołącz do klubu książki. Teraz jest dobry czas, aby zapisać się na zajęcia z czegoś, co chciałeś wypróbować, na przykład na zajęcia z gotowania lub kickboxingu. Możesz nawet zdecydować się na powrót do szkoły. A jeśli lubisz pisać, coś, nad czym pracowałeś, może zostać opublikowane, więc zakończ edycję i polerowanie.

15 przytulnych książek, które warto przeczytać tej jesieni,

wybranych specjalnie dla Ciebie

, Ryby