Wypróbowaliśmy ulubione przez internautów klipsy na pazury – oto jak to wyglądało

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Istnieją niezliczone trendy, których powrotu do mody nie przewidzieliśmy: Birkenstocks, dżinsy z niskim stanem, scrunchies, rozszerzane legginsy (lub spodnie do jogi, jeśli jesteś millenialsem) i plecaki – to tylko kilka wartych uwagi powrotów. Ale spinki do pazurów? Nie wiem, dlaczego tego nie przewidziałyśmy. Z perspektywy czasu, Rachel Greene nosiła je w każdym odcinku Przyjaciół, więc powinnyśmy wiedzieć, że nigdy nie wyjdą z mody.

Teraz, kiedy wróciły w pełnej krasie dzięki Gen Z i gwiazdom takim jak Kendall Jenner, Bella Hadid, Hailey Bieber i Kaia Gerber, oczywiście złapaliśmy kilka dla siebie. Ale jest jeden stały problem: niektóre z nas mają problem ze znalezieniem takich, które pasują do ich typu włosów – zawsze są albo za ciężkie, albo za duże, albo za małe, albo gdzieś pomiędzy.

Jeśli więc i Ty masz problem z dostaniem się do tego szumu, rozumiemy to. Kilka naszych redaktorek o różnych typach włosów połączyło siły, aby dokonać przeglądu różnych rozmiarów, kształtów i stylów klipsów, więc bez względu na typ włosów, Ty również możesz znaleźć klipsy, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Klipsy, które wypróbowała Garri:

Pattern

Claw Clip

Byłam bardzo podekscytowana wypróbowaniem tego klipsa, ale byłam bardzo rozczarowana jego działaniem. Z trudem udało mi się włożyć wszystkie włosy do środka, a gdy już to zrobiłam, okazało się, że trzymają się bardzo słabo. Mimo to, klips ten może być świetny do stylizacji włosów kręconych. Nie jest po prostu optymalny do noszenia przez cały dzień.

Ocena: 4/10

Kitsch

Jumbo Claw Clip

Naprawdę myślałam, że ten klips będzie świetny. Jest opisany jako “jumbo”, ale w porównaniu z innymi klipsami, które wypróbowałam, nie był tak duży i z trudem udało mi się umieścić w nim włosy. Jest to jednak piękny styl i jak każdy inny produkt Kitsch, który wypróbowałam, jest świetnej jakości. Byłaby idealna dla kogoś, kto ma trochę mniej włosów niż ja.

Ocena: 5/10

Acrasia

Hypernova Clip with Two Springs

Muszę przyznać, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam ten klips, chichotałam z tego, jak absolutnie masywny jest. Cieszę się jednak, że jest on dostępny na rynku dla osób o wyjątkowo długich i gęstych włosach. Moje włosy są zarówno długie, jak i gęste, ale nie są na tyle długie i gęste, aby wymagały klipsa tej wielkości. Jednak dla moich Rapunzels, poszukiwania idealnego klipsa do włosów dobiegły końca. Podwójne sprężyny sprawiają, że jest ona wyjątkowo bezpieczna, a wspaniałe kolory sprawiają, że jest to idealny dodatek do każdego stroju.

Ocena: 7/10

<img width=”400″ height=”400″ src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/10/garris-claw-clips-teg-2.jpg” alt=”” />

Toni Rose

XL Dreamy Claw Clip

Gdyby nie mój ostateczny zwycięzca, klipsy Toni Rose byłyby moim niekwestionowanym MVP – naprawdę było tak blisko. Klips jest wystarczająco duży i mocny, aby utrzymać wszystkie moje włosy, nawet po całym dniu załatwiania spraw. Bonus: jest absolutnie przepiękny. Chcę mieć każdy kolor.

Ocena: 9/10

Zwycięzca Garri:

Acrasia

Supernova Clip with One Spring

Ding, ding, ding! Znalazłam klips do pazurów moich absolutnych MARZEŃ w postaci klipsa Acrasia Supernova. Materiał jest wysokiej jakości i mocny, i chociaż czułam, że wersja z jedną sprężyną jest wystarczająca do utrzymania moich włosów (nawet robiłam z nią podskoki, aby sprawdzić jej trzymanie), jest ona dostępna w opcji z dwiema sprężynami, aby zapewnić trochę więcej bezpieczeństwa. Kręcone dziewczyny z długimi włosami, to jest klips dla was. Obiecuję.

Ocena: 10/10

Klipsy, które wypróbowała Jess:

Scunci

Large Matte Black Claw Clip

Dorastałam nosząc akcesoria do włosów Scünci, więc musiałam wypróbować jedną z ich obecnych spinek. Podobało mi się, że ta ma inny kształt – jest krótsza i szersza, w przeciwieństwie do węższej konstrukcji innych klipsów. Jeśli szukasz klipsa, który jest przeznaczony bardziej do stylu koka niż tradycyjnego skręcania klipsów, będzie to dobra opcja. Ząbki są również dłuższe, dzięki czemu klips może utrzymać dużą ilość włosów. Jednak teraz, kiedy wypróbowałam klipsy z octanu celulozy, jakość plastikowych klipsów nie jest już tak dobra.

Ocena: 6/10

Teleties

Large Hair Clip

Jestem fanką opasek do włosów Teleties, więc chciałam wypróbować ich spinki z pazurem. Przyciągnął mnie również jej unikalny design i fakt, że jest zaprojektowana tak, aby była nie do złamania. Występuje w trzech rozmiarach, a ten jest największy. Sprawdził się na moich włosach, ale żałuję, że nie ma rozmiaru większego dla włosów bardzo długich i grubych. Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że jest to świetna opcja dla średnich włosów i zdecydowanie widzę siebie używającą jej jako spinki do kucyka.

Ocena: 7/10

Toni Rose

XL Dreamy Claw Clip

Ten cały pomysł na recenzję klipsów do pazurów został zainspirowany serią TikTok Bethany Simko, więc kiedy zobaczyłam, że ukoronowała ten klips jako swojego zwycięzcę, wiedziałam, że muszę go wypróbować. Nie tylko klips jest przepiękny, ale ma świetne trzymanie i sprawia wrażenie bardzo wysokiej jakości. Jest wykonany z octanu celulozy, który jest przyjazny dla środowiska i bardziej elastyczny (AKA dużo trudniejszy do złamania niż plastik). Jeśli masz długie włosy, pokochasz tę spinkę – jest wystarczająco duża, aby zmieścić wszystkie moje włosy i nie muszę jej ciągle dopasowywać.

Ocena: 9/10

<img width=”400″ height=”400″ src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2022/10/claw-clips-teg-jess-2.jpg” alt=”” />

Acrasia

Joey XL Clip

Wybrałam tę spinkę, ponieważ przyciągnęło mnie jej unikalne wzornictwo i chciałam wypróbować coś nieco innego, aby zobaczyć jak będzie się trzymać na moich włosach. Absolutnie uwielbiam to, jak wygląda na moich włosach i zdecydowanie widzę siebie sięgającą po ten jeden, gdy chcę dodać zabawny i stylowy akcent do mojego stroju. Poza jego wyglądem, faktycznie trzymał się moich włosów bardzo dobrze i nie musiałam go ponownie regulować. Jest również bardzo lekki, więc łatwo go wrzucić do torby na cały dzień. Plus, to jest przyjazny dla budżetu na tylko 12 dolarów!

Ocena: 9/10

Jess’ Winner:

Acrasia

Hypernova Clip with Two Springs

Zacznę od tego, że jest to największy klip, jaki kiedykolwiek widziałem. Jeśli twoje włosy są super długie i grube i nigdy nie można znaleźć klipu pazur, który rzeczywiście trzyma, to jest to jeden dla Ciebie. Jest on zaprojektowany zarówno z długością jak i szerokością, aby zabezpieczyć wiele włosów, więc możesz go nosić przez cały dzień bez konieczności ponownego dopasowania. Jest również dostępny w opcji z dwiema sprężynami dla dodatkowej przyczepności, co uwielbiam. Klipsy Acrasia są wykonane z przyjaznego dla środowiska octanu celulozy (i są dostarczane w opakowaniach z recyklingu lub biodegradowalnych!). Jakość tego klipsa jest niesamowita – nigdy nie czułam innego, podobnego.

Ocena: 10/10

Klipsy, które wypróbowała Hailey:

Hair Edit

Marble Midcentury Claw Clip

Po pierwsze, wiedziałam, że uwielbiam wygląd tej spinki online, ale na żywo jest oszałamiająca. Mimo, że jest ona przeznaczona do fryzur typu half-up, pomyślałam, że przetestuję ją i sprawdzę, czy utrzyma wszystkie moje włosy na raz. Zazwyczaj wybieram mniejsze spinki, ponieważ moje włosy są delikatne i większe spinki są dla nich zbyt ciężkie, a po wypróbowaniu tej cieszę się, że zdecydowałam się na ten rozmiar, jednak chciałabym, aby była ona nieco większa. Świetnie jednak sprawdziły się przy fryzurze pół upiętej!

Ocena: 7/10

Lululemon

Large Claw Clip

Miałam bardzo duże nadzieje co do tego klipsa, po prostu dlatego, że uważam, że Lululemon ma jedne z najlepszych scrunchie w grze i pomyślałam, że jeśli mogą zrobić scrunchie dobrze, to ich klipsy będą równie dobre. Ale niestety dla mnie, to nie jest przypadek. Jest to rozmiar “Large” i z trudem udało mi się utrzymać w nim wszystkie moje włosy. Ponieważ sprężyna nie jest super mocna, miałam zbyt dużo włosów (co jest dla mnie rzadkim problemem), aby utrzymać ją na miejscu. Byłam niestety rozczarowana tym klipsem do mojego typu włosów, jednak moja mama, która ma delikatniejsze włosy niż ja, wypróbowała go i świetnie sprawdził się na jej włosach. Jeśli więc masz krótkie, cienkie włosy, ta spinka będzie dla Ciebie idealna. W przeciwnym razie szukałabym jej gdzie indziej.

Ocena: 4/10

Zwycięzca Hailey:

Kitsch

Medium Claw Clips

Będę szczera: bardziej podobała mi się ta niż

n Myślałam, że tak będzie po otrzymaniu ich pocztą. Kiedy po raz pierwszy otworzyłem 2-pak, nie byłem tak zachwycony wyglądem lub materiałem, jak inne klipsy do pazurów, które zamówiłem, ale nie doceniłem ich. Niektóre recenzje tego klipsa mówią, że sprężyna nie jest tak mocna jak w innych klipsach z pazurem, a ja się z tym całkowicie nie zgadzam. Trzyma się mocno i czuje się komfortowo w moich włosach, a nawet myślę, że to będzie działać dla dziewczyn z włosami, które są grubsze niż moje też. Jako bonus, są one dostępne w 2-pakiecie za 8 dolarów, co jest punktem cenowym, który nie jest często spotykany dla klipsów pazurów.

Ocena: 8/10

Masz znowu Uggs w swojej szafie? Oto jak je stylizować