9 Hacków, które pomogą Ci wyglądać lepiej na zdjęciach z wakacji

Święta to magiczny czas w roku z wielu milionów powodów – w powietrzu unosi się niezaprzeczalne, buzujące podniecenie, ludzie są przepełnieni większą radością i miłością, a ulice wypełnione są migoczącymi światłami i płatkami śniegu. Nawet nasz zazwyczaj prozaiczny poranny dojazd do pracy wydaje się bardziej ekscytujący dzięki świątecznej muzyce i miętowej śmietance do kawy.

Ale jedną z nieuniknionych części sezonu świątecznego, która nie zawsze jest tak magiczna, jest nadmiar robienia zdjęć, który się z nim wiąże. Kto chce być udokumentowany po przeładowaniu węglowodanów i wypiciu trzech szklanek soku z dzwoneczków? Nie ja. Ale na szczęście istnieje kilka hacków TikTok, których możesz użyć, aby upewnić się, że zawsze wyglądasz najlepiej na zdjęciach w tym sezonie.

1. Zachowaj otwartą przestrzeń nad głową

Zwłaszcza podczas zgiełku, który jest w tym sezonie, prawdopodobnie próbujesz pstryknąć szybkie zdjęcie przed pędzeniem na imprezę wakacyjną, ale zwolnij, aby spojrzeć na to, co faktycznie dostajesz na zdjęciu. Często skupiamy się bardziej na tym, jak wyglądamy, a mniej na tym, jak wygląda samo zdjęcie, ale to może wpłynąć na jakość zdjęcia jako całości. Jedna rzecz do zapamiętania? Trzymaj ziemię z dala od swojego zdjęcia.

@noellesimpson_ Stop making this mistake when taking photos #phototips #posingtips #noellesimpson #photos #photoideas Remember – Acoustic / Sped Up – Becky Hill & Speed Radio

2. Zmiana perspektywy aparatu

Nadal robisz zdjęcia na wprost? To Twój znak, aby zmienić perspektywę aparatu. Upewnij się, że nadal jesteś na pierwszym planie zdjęcia, ale zleć swojemu fotografowi (IG mężowi, BFF lub mamie) przesunięcie się na bok zamiast bezpośrednio przed Tobą. To natychmiast zmieni dynamikę zdjęcia, stworzy więcej głębi i zwiększy zainteresowanie wizualne.

@biabeible Boring Photo #photopose #poses #howtopose #posingtips #posingcoach #posingideas #posingforwomen #ootd #pose #foryou #foryou #fy TO THE MOON – Jnr Choi & Sam Tompkins

3. Umieść swoje ciało wzdłuż osi x

Zaufaj

nam, ta wskazówka jest o wiele bardziej przydatna niż oś x i y, której używaliśmy w klasie algebry. Jeśli kiedykolwiek nie jesteś pewien, co zrobić na zdjęciu i czujesz się niezręcznie po prostu stojąc tam, pamiętanie o ustawieniu ciała wzdłuż osi x natychmiast Cię rozluźni. Jest to szczególnie dobra wskazówka dla niższych dziewczyn, ponieważ wydłuży twoje nogi, ręce i tors.

@melhwang A little trick to remember those poses ️ #posingtips #posingideas #posingforwomen #posingtipsandtricks #posingtip #posing101 The Motto – Tiësto & Ava Max

4. Dodaj ruch & osobowość

Jednym z naszych ulubionych trików jest poruszanie się podczas pozowania. Czasami ujęcia pomiędzy, które wiążą się z ruchem okazują się lepsze niż te mocno pozowane, które wiążą się tylko z uśmiechem. Dodatkowo, daje to możliwość pokazania swojej osobowości i dobrej zabawy z nią! Tańcz, śmiej się, bądź sobą i bądź pewny siebie. Twoje zdjęcia wyjdą naturalnie i całkowicie z Tobą.

<blockquote class=”tiktok-embed” cite=”https://www.tiktok.com/@lookgoodinphotos/video/7132489395118148906″> @lookgoodinphotos Przestań robić nudne pozy! Oto zabawny i łatwy sposób, w jaki możesz pozować ze swoim najlepszym przyjacielem na imprezie, weselu lub w klubie! #TikTokTaughtMe #TikTokPartner #howtopose #friendposes Luksusowa moda (bez wokalu) – TimTaj

5. Rób zdjęcia pod wysokim kątem

Ten kąt sprawi, że twoje zdjęcia będą bardziej przyciągać wzrok i jest pochlebny dla każdego, kto siedzi. Jeśli twoja mama lubi robić straszne zdjęcia ciebie i twojego rodzeństwa otwierającego prezenty na podłodze rano w Boże Narodzenie, skieruj ją, aby w tym roku zrobiła zdjęcia z wysokiego kąta zamiast.

@emmasevilles get up there & zoom #igtipsandtricks #igtips #instagram #iginspo #ighelp betty – Yung Gravy

6. Użyj szerokokątnego obiektywu lub 2x zoomu

Aparaty w naszych telefonach po prostu stają się coraz lepsze, więc równie dobrze możemy nauczyć się, jak wykorzystać wszystkie funkcje do dobrego użytku. A co jest lepszym momentem niż ten, w którym zamierzasz zrobić milion zdjęć swoich wakacyjnych ‘fitów’? Użyj obiektywu szerokokątnego i ustaw swoje ciało na środku ekranu. Twoje ciało znajdzie się w najmniejszej części zdjęcia, a krawędzie zostaną zniekształcone – dzięki czemu cała uwaga zostanie skupiona na Tobie! Jeśli chcesz zrobić szczegółowe zdjęcia, użyj funkcji 2x zoom zamiast ręcznego przybliżania palcami.

@noellesimpson_ Save this tip for your next photo seshhh #photoideas #posingtips oryginalny dźwięk – ST ️

7. Poznaj swoje kąty

Mam dobrą stronę, masz dobrą stronę, wszyscy mamy dobrą stronę (chyba że Hailey Bieber to czyta). Podczas gdy może, ale nie musi, warto zdjąć babcię, aby uzyskać preferowany kąt na zdjęciu, zdecydowanie warto dowiedzieć się, z jakimi widokami czujesz się najbardziej komfortowo.

@noellesimpson_ Odpowiedz @legally.blonde.jessica jak znaleźć swoje kąty!!! Co jeszcze mogę Ci odpowiedzieć? 🤍 #posing #posingtips #noellesimpson freaky friday -.

8. Twórz trójkąty

Modele i influencerzy zarówno są raving o tym, jak tworzenie trójkątów ze swoim ciałem pomoże twoje pozy wydają się mniej nieświeże i niezręczne. Ponieważ kształt trójkąta tworzy wizualne zainteresowanie, utrzymuje oko w ruchu wokół zdjęcia. Wypróbuj go używając rąk, nóg, a nawet akcesoriów i zobacz, jak szybko odmieni Twoje selfie.

@americanthreads Trójkąty pomogą Twojemu pozowaniu wyglądać bardziej naturalnie i zrównoważenie! Kto tego próbował?! #mirrorselfie #posingtips #posingideas #modelingtips #cameratricks Playboi Carti – Sky – Tik Toker

9. Unikaj typowych błędów

Jeśli wskazówki i sztuczki dotyczące pozowania, które próbujesz, czują się trochę nienaturalnie, nie martw się. Z drobnymi poprawkami i świadomością wspólnych błędów, nadal możesz wyglądać świetnie na zdjęciach z wakacji. Oto błędy, które ludzie popełniają najczęściej, których powinieneś unikać: slouching ramiona, stojąc niezręcznie, i patrząc bezpośrednio na aparat. Pamiętaj o tych rzeczach, gdy znajdziesz się przed aparatem sam lub z grupą przyjaciół

s, dostosuj odpowiednio swoją pozę i nie zapomnij się bawić!

@melhwang Błędy pozowania i jak je łatwo naprawić ️ #posingtips #posingideas #posing101 #posingtip oryginalny dźwięk – mel hwang

10 Beauty Tricks to Look Better in Photos