10 zabawek seksualnych, które pokochają ludzie z penisami

Sex zabawki są dla wszystkich – a sposoby, w jakie możesz używać zabawki solo lub z partnerem, są naprawdę ograniczone tylko wyobraźnią i nastrojem, a nie częściami, płcią lub tożsamością płciową.

dual stimulator versatile sex toys Related story Dual Stimulator Sex Toys That Are Versatile & Satisfying

Oczywiście, Jeśli masz penisa, zawsze możesz podjąć ręczne podejście do przyjemności. Ale czasami, niezależnie od sprzętu, miło jest mieć jakieś zaplecze, a może jakąś super mocną dodatkową stymulację. Dlaczego pozbawiać cały kawałek aktywnej seksualnie populacji wszystkich intensywnych i niesamowitych doznań, które mogą odczuwać i dlaczego nie wykorzystać wszystkich narzędzi dostępnych na (ahem) wyciągnięcie ręki?

Moim zdaniem, jeśli nie używasz zabawek seksualnych, to naprawdę brakuje ci szczęścia. Ta łapanka zabawek przenosi przyjemność seksualną na nowe poziomy, czy to drażniąc twój punkt P, czy symulując realistyczny seks oralny. Zawsze pamiętaj, aby praktykować bezpieczną higienę sex-zabawki, niezależnie od tego, kto używa produktu i gdzie jest on używany. I jak większość rzeczy związanych z seksem, trochę lubrykantu prawdopodobnie nie jest złym pomysłem.

Tak więc, w sam raz, aby znalazły się w twoim koszyku przed Walentynkami, oto 10 seks-zabawek, na które każdy właściciel penisa (i ci, którzy je kochają) powinien

zwrócić uwagę.

Naszą misją w SheKnows jest wzmacnianie i inspirowanie kobiet, dlatego przedstawiamy tylko produkty, które naszym zdaniem pokochasz tak samo jak my. Pamiętaj, że jeśli kupisz coś klikając na link w tej historii, możemy otrzymać niewielką prowizję od sprzedaży, a sprzedawca może otrzymać pewne dane do celów księgowych.