6 modnych kolorów, które będą wszechobecne w 2023 roku

Nie jesteś sama, jeśli po nadejściu nowego sezonu zauważyłaś, że kierujesz się w stronę ubrań w tym samym kolorze. Tak jak trendy w stylu przychodzą i odchodzą, tak samo trendy w kolorach, które mają moc sprawiania, że ubieranie się jest jeszcze bardziej ekscytujące. Modne kolory nie zawsze muszą być zgodne z porą roku. Ale tak jak kwiaty są dla wiosny, tak pewne kolory są dla pewnych sezonów.

Rok 2022 to przede wszystkim jasne i żywe kolory. Dzięki temu, że ludzie zdali sobie sprawę z magii dopaminy, dni całkowicie czarnych stylizacji ustąpiły miejsca większej ilości kolorów. Oczywiście, kolory neutralne nigdy nie wyszły z mody i szczerze mówiąc, nigdy nie wyjdą. Ale jeśli chcesz bawić się kolorem, to rok 2023 jest właściwym czasem.

Gotowa, by rozjaśnić swoją garderobę? Te sześć kolorów będzie wszędzie – i nie jest trudno zrozumieć, dlaczego.

1. Czerwień wina

Merlot, pinot noir, cabernet – lista jest długa. Głęboki odcień czerwieni jest idealnie marzycielski, romantyczny i duszny jak na zimę. Oczywiście, uwielbiamy wiśniową czerwień w okresie świątecznym, ale ten charakterystyczny odcień to cała tajemnica i magia zawinięta w kokardę.

2. Gorący róż

Barbiecore w najlepszym wydaniu, nie odpuszczamy gorącego różu w najbliższym czasie. Ten żywy kolor oferuje świecące światło podczas tych ciemnych zimowych dni. Nie wierzysz nam? Wrzuć na siebie gorący różowy sweter… gwarantujemy, że poprawi Ci humor w każdy dzień poniżej zera.

3. Barwinek

Czy to jest niebieski? Czy to fiolet? To trochę z obu. Prawdopodobnie Twoja ulubiona kredka w podstawówce, w tym sezonie masz nową okazję, aby objąć eteryczny odcień. A co najlepsze? Coś o nim po prostu przynosi zimowy kaprys, niezależnie od tego, w jakiej formie go dodasz.

4. Głęboka

szarość

Pomimo wszystkich odcieni szarości, ten burzliwy betonowo-szary jest jednym na szczycie naszej ulubionej listy. Nie jest zbyt ciemny ani zbyt jasny, więc pasuje do każdej karnacji, a przy tym jest świetnym, unowocześnionym neutralnym kolorem, który pasuje do wszystkiego w Twojej szafie.

5. Szmaragdowa

zieleń Zieleń

stała się dla nas ostatnio nowym neutralnym kolorem (idealny odcień szałwii to po prostu *Chef’s kiss*), a ten głęboki odcień szmaragdowej zieleni jest jednym z tych, których po prostu nie możemy mieć dość. To jasne, że zielona fala nie jest w najbliższym czasie, a w odcieniu tak swoon-worthy, nie możemy narzekać.

6. Mocha brown

Ten bogaty odcień brązu doskonale przyciąga wzrok do każdego elementu garderoby. Czy to sukienka, para spodni, płaszcz, czy buty, ten mokka brąz jest świetną alternatywą dla czarnego lub białego kawałka, po który zwykle sięgasz.

20 pomysłów na paznokcie na wakacje, które nie są czerwone