Zdobione buty to trend roku 2023, na który czekamy

Wybory produktów The Everygirl są kuratorowane przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które szczerze kochamy.

Źródło: Free People

Od platform po żelki, od podeszw po chodaki – można śmiało powiedzieć, że w ciągu ostatnich kilku lat widzieliśmy wiele inspirującego obuwia, które przeszło przez cykl trendów. Ponieważ niektóre trendy przychodzą i odchodzą, a inne ewoluują w wiecznie zielone zszywki, trudno sobie wyobrazić, co może być następne, jeśli chodzi o kolejny wielki element obuwia, który jest “w”. Ale jeśli chodzi o najgorętsze obuwie 2023 roku, to obiecujemy, że jeden trend na pewno znajdzie się na szczycie listy najbardziej lubianych: zdobione buty.

Kokardki, pióra, dżetony – niedopowiedziane buty z przeszłości są zastępowane przez te o nieco bardziej eklektycznym charakterze. W końcu po co decydować się na parę zwykłych czarnych butów, skoro można mieć takie z cekinami lub kwiatami?

Wybiegi wiosna/lato 2023 były pełne tego dopaminowego trendu. Od płaskich butów Lanvin ozdobionych piórami po futrzane kliny Fendi z epoki Y2K, nazwa tego trendu to maksymalizm w najlepszym wydaniu. Widzieliśmy jak minimalistyczne płaskie sylwetki zmieniają się w coś zupełnie nowego z dodatkiem pereł, a westernowe botki zamieniają się w buty godne czarnego przyjęcia z dodatkiem błyskotek od stóp do głów. Jaką tezę z tego wynosimy? W 2023 roku, więcej znaczy więcej.

Gotowa na rozpoczęcie 2023 roku od właściwej stopy? Te 26 butów to idealne miejsce na rozpoczęcie.

4 buty, z którymi wstrzymujemy się w tym sezonie i co nosimy zamiast nich