5 podstawowych elementów garderoby, które wprowadzimy w 2023 r.

Dodanie nowego elementu do swojej szafy to szczególny rodzaj radości. Widzisz go w swojej szafie, wyobrażasz sobie, jak go wystylizujesz, a kiedy pierwszy raz go założysz, daje ci zastrzyk pewności siebie, który towarzyszy ci przez cały dzień. Ale jest też specyficzna radość z wypróbowanych i prawdziwych zszywek, które wiszą w naszych szafach; te elementy, które trzymają się i są stale noszone, ponieważ są po prostu tak dobre.

Jako zwolenniczki mądrzejszych, a nie trudniejszych zakupów, jesteśmy zwolenniczkami powtarzania stroju (jeśli nas zapytasz, im więcej razy możesz powtórzyć noszenie danego elementu, tym lepiej). Kupowanie czegoś i noszenie tego tylko raz? To nie jest eleganckie. Posiadanie szafy pełnej elementów, które możesz nosić wielokrotnie i stylizować na milion różnych sposobów? To jest właśnie to.

Oto elementy, które nasi redaktorzy nosili na okrągło w 2022 roku (i później), a które z przyjemnością zostawimy w naszej początkowej rotacji na nowy rok. Co możemy powiedzieć? Są po prostu takie dobre.

Niedrogi kaszmir

Jeśli jest jakiś prezent, który dał nam rok 2022, to jest nim wiedza, że klasyczny kaszmir wysokiej jakości nie musi mieć takiej ceny, jak myślisz. Wiele marek oferuje obecnie niezwykle miękkie, godne kapsuły elementy z kaszmiru w cenie, która czyni ten luksus znacznie bardziej dostępnym niż kiedyś. My patrzymy na to w ten sposób: zamiast wydawać pieniądze na kilka szybkich swetrów, oszczędzamy nasze fundusze i przeznaczamy je na kaszmir, który będzie trwały.

Quince

5 dostępnych kolorów

Quince

7 dostępnych kolorów

Quince

15 dostępnych kolorów

Quince

Dżinsy Abercrombie

Wiemy, wiemy, nasza miłość do jeansów Abercrombie wykracza daleko poza rok 2022. Ale po kolejnym roku noszenia i testowania dziesiątek różnych marek dżinsów, nasza miłość do dżinsów Abercrombie’s pozostała prawdziwa. Nie tylko oferują styl dla każdego – bez względu na to, jakiego dopasowania czy sylwetki szukasz – ale przekonaliśmy się, że ich jakość nadal bije na głowę nasze dużo droższe pary. Nie wszystkie opinie są zasłużone, ale dżinsy Abercrombie zasługują na każdą uncję uznania.

Abercrombie & Fitch

20 dostępnych kolorów

Abercrombie & Fitch

3 dostępne kolory

Abercrombie & Fitch

5 dostępnych kolorów

Abercrombie & Fitch

11 dostępnych kolorów

Skims bodysuits

Kiedy Skims pojawił się po raz pierwszy, nie potrzebowaliśmy

ssarily oczekiwać Kim całkowicie zmienić grę bodysuit, ale ich podstawy po prostu uderzyć w sposób inne marki nie. Jasne, możesz znaleźć duplikaty (i prawdopodobnie ciągle je widzisz, przewijając TikTok), ale biorąc pod uwagę jakość, to, jak często nosimy nasze i jak bardzo są pochlebne, uważamy, że prawdziwe są tego warte. Noszone samodzielnie, warstwowo – jakkolwiek byśmy tego nie ujęli, jeśli mamy na sobie warstwę bazową, to można śmiało założyć, że to Skims.

SKIMS

12 kolorów dostępnych

SKIMS

12 kolorów dostępnych

Trampki New Balance

2022 był rokiem, w którym New Balance całkowicie przejął grę w trampki i szczerze mówiąc, nie chcielibyśmy, żeby było inaczej. Od kontrowersyjnych trampek dla tatusiów do zabawnych, kolorowych, które robią wrażenie, sprawiły, że na chwilę powiedzieliśmy sayonara naszym zwykłym białym trampkom. Możesz założyć, że w 2023 roku nasze kolekcje New Balance będą rosły i za każdym razem, gdy wyjdziemy z domu, prawdopodobnie będziemy nosić parę.

New

Balance

3 kolory dostępne

New Balance

2 kolory dostępne

Oversized scarves

Gdybyś przyszedł do naszego biura w Chicago i przyjrzał się wieszakom na płaszcze przy drzwiach, zobaczyłbyś jeden wspólny wątek: olbrzymi, oversize’owy wełniany szalik udrapowany na ramionach każdego płaszcza. Ten niedrogi duplikat zrobił furorę w naszym biurze w zeszłym miesiącu i naprawdę zachwycił naszych redaktorów. Dzięki wszystkim zabawnym kolorom, które są dostępne, dało nam to możliwość dodania odrobiny radości do naszych zimowych szaf, których nie możemy się pozbyć.

hffx

6 dostępnych kolorów

hffx

3

dostępne kolory

Oszczędzać czy przepłacać? Jak stworzyć przyjazną dla budżetu szafę z Katie Sturino