Tęsknisz za swoimi dziewczynami? Oto 7 pomysłów na randkę z dziewczyną, które musisz zaplanować jak najszybciej

Biorąc pod uwagę to, ile radości daje GNO (lub GNI), można by pomyśleć, że będziemy spotykać się z naszymi dziewczynami o wiele częściej niż to robimy. Ale dlaczego tak się nie dzieje? O tak – terminy pracy, obowiązki rodzinne, projekty domowe, dni dbania o siebie, wieczory randkowe i wiele innych rzeczy wypełnia nasze kalendarze szybciej niż zdążymy odpisać na naszym grupowym czacie “Girl Gang”.

Ale ponieważ wiemy, jak ważne jest robienie i trzymanie planów, aby utrzymać przyjaźnie, jesteśmy tutaj, aby wziąć myślenie z tego, co dziewczyna data ustawić następny. Ponieważ nie lubię tego łamać, ale bieganie do swojego najlepszego przyjaciela w miejscu dolara Target nie liczy się jako wiszące. Od rzucenia imprezy tematycznej do zapisania się na zajęcia z rzemiosła lub obejrzenia lokalnego show, te pomysły na randkę dla ciebie i twoich najlepszych przyjaciółek dadzą wam wszystkim coś ekscytującego, na co będziecie mogły czekać. Wybierz więc swój ulubiony lub zaplanuj je wszystkie na cały rok i wpisz je do swojego kalendarza, a potem przysięgnijmy, że już nigdy nie pozwolimy, aby miesiące minęły, zanim zaplanujemy randkę z dziewczyną.

1. Wybierz się do winnicy

Czy coś brzmi lepiej niż relaks w winiarni ze swoimi przyjaciółkami? Nie w mojej książce. Spójrz na winnice w swojej okolicy i wybierz jedną, aby odwiedzić ze swoimi dziewczynami. Może wybierzecie się na wycieczkę i degustacje, albo co kilka miesięcy wybierzecie inną winnicę, aby wypróbować i podzielić się butelką (lub dwiema) z przyjaciółkami. Bez względu na to, w jaki sposób to zrobisz, upewnij się, że nosisz swoje najlepsze stroje kraju winiarskiego, abyś wyglądał na część.

2. Zobacz przedstawienie

Niezależnie od tego, czy lubisz teatr, muzykę czy komedię, kup bilety na przedstawienie, które odbędzie się w Twoim mieście, zaznacz swój kalendarz i wybierz się z przyjaciółkami, aby cieszyć się rozrywką. Bez względu na porę roku, zawsze możesz znaleźć przedstawienia pod dachem i na świeżym powietrzu w pobliżu lub w sąsiednim mieście. Nasza najlepsza rada? Zrób z tego noc, chwytając drinki i kolację przed rozpoczęciem wybranego przez Ciebie show!

3. Idź potańczyć

Ten pomysł na randkę z dziewczynami naprawdę nie wymaga wyjaśnień, ale w przypadku, gdy potrzebujesz dalszego przekonania, aby rozbić go na parkiecie ze swoimi dziewczynami, wyobraź sobie to: Jesteś skierowany na miasto ze swoimi najlepszymi, nosząc strój inspirowany Harrym Stylesem, i masz zero innych obowiązków, niż śpiewanie ulubionych piosenek i tańczenie nocy. Brzmi dobrze, prawda?

4. Udaj się na rynek rolniczy

Jeśli jesteś coś jak ja, zawsze chcesz iść na rynek rolników, ale nigdy faktycznie zrobić to tam. Rozwiązanie? Zadzwoń do swoich przyjaciółek i zapytać, czy chcą iść z tobą! Istnieje prawdopodobieństwo, że będą chciały pójść na spacer w stroju sportowym i kupić świeże, lokalne produkty. To znaczy, kto by nie chciał? Jeśli masz cały dzień wolny, można zaplanować, aby zrobić coś ze swoimi produktami razem po tym.

5. Rzuć tematyczne przyjęcie obiadowe

Nie trzeba pretekstu (urodziny, rocznica, itp.), aby rzucić obiad party. Wszystko czego potrzebujesz to kilka przyjaciółek, temat i plan. Lubisz Barbiecore? Urządź imprezę z różowym wystrojem i zabawnymi akcesoriami, takimi jak mini kule dyskotekowe i różowe boa. Masz obsesję na punkcie nowego albumu Taylor Swift? Rzuć imprezę z całą jej muzyką na shuffle w tle i spędź noc przeżywając wszystkie wspomnienia, do których odnosisz się w jej tekstach.

6. Zrób tablice wizji

Jaki jest lepszy sposób na zaplanowanie swoich nadziei i marzeń niż z największym systemem wsparcia u boku? Wyjdź z klejem (tak nostalgiczne), czasopisma, an

i zacznij marzyć o swoich przyszłych aspiracjach zawodowych, celach wellness, inspiracjach modowych i nie tylko. Tablice wizji są zabawne, aby zrobić, ale dodatkowy bonus jest opuszczenie partii zmotywowany i z wbudowanym zespołem odpowiedzialności.

7. Uczęszczaj na warsztaty rzemieślnicze

Relaksujące zajęcia z ceramiki, świąteczne warsztaty robienia wieńców, lekcja stylizacji wiosennych bukietów – możliwości rzemieślnicze są nieograniczone. Wyślij tekst na czacie grupy, aby sprawdzić, kiedy wszyscy są dostępni i sprawdź, jakie rodzaje zajęć są oferowane danego dnia. Zazwyczaj winiarnie, browary i inne lokalne restauracje i sklepy oferują niedrogie zajęcia. Wyjdziesz z nową umiejętnością, czymś pięknym (miejmy nadzieję) do zabrania do domu i zabawnymi wspomnieniami ze swoimi dziewczynami.

Nowa zasada, która całkowicie zmieniła moje przyjaźnie