Poradnik fajnej dziewczyny, jak być najlepiej ubraną kuzynką na Święto Dziękczynienia

Każdego roku, czwarty czwartek listopada toczy się wokół. Podczas gdy my zwlekamy się z łóżka, gotowi do przygotowania się do najbardziej godnej uwagi uczty w roku, pod powierzchnią kipi inne wydarzenie, szykując się do podniesienia głowy: rywalizacja o to, kto zgarnie niewypowiedziany tytuł najlepiej ubranego kuzyna podczas Święta Dziękczynienia.

Wszyscy tam byliśmy: Masz przygotowany tydzień wcześniej zestaw, który według ciebie przyniesie ci zwycięstwo, ale wtedy ciemny koń kuzyn, którego nigdy nie widziałeś poza spodniami dresowymi, decyduje się wyciągnąć skórzaną marynarkę, która pokonuje twoje spodnie w kratę, a ty musisz czekać kolejne 365 dni, aby udowodnić, że jesteś najmodniejszy w rodzinie.

W tym roku myślimy nieszablonowo i wymyślamy stroje na Święto Dziękczynienia, które mówią “Jestem tu najfajniejszy” bez żadnych pytań – wystarczy odrobina strategii, mentalność zwycięzcy i zaangażowanie w grę.

Bądź

nieprzewidywalny

Tradycyjne stroje na Święto Dziękczynienia zwykle mieszczą się w przewidywalnych pudełkach: morze głębokich odcieni pomarańczu i czerwieni, szczypiąca się kratka i mnóstwo zamszowych butów pozostawionych na stosie przy drzwiach wejściowych. Ale aby być najlepiej ubranym kuzynem, musisz pomyśleć poza pudełkiem i trochę się skompromitować.

Zamiast iść za tym, co podpowiada Ci intuicja, daj sobie szansę na wyróżnienie się z tłumu. Zamiast kraty, zdecyduj się na retro, modny geometryczny wzór; jeśli instynkt każe Ci sięgnąć po dopasowane spodnie, spróbuj luźnej, bezwysiłkowej pary o bardziej oversizowym kroju. Stwórz podstawy wspaniałego stroju na Święto Dziękczynienia, a następnie dodaj do niego odrobinę pikanterii.

blezer (plus) | body (plus) | spodnie (plus) | loafersy

kamizelka swetrowa (plus) | zapięcie na guziki (plus) | spódnica (plus) | buty

sukienka (plus) | naszyjnik | b

otki

Źródło: Jamie Benjamin Photography for The Everygirl

Wykorzystaj akcesoria

Wiemy już, że akcesoria mogą zmienić lub zepsuć wygląd, więc w Święto Dziękczynienia wykorzystaj ich moc

.

Układanie biżuterii w stosy lub założenie kolczyków sprawi, że Twój wygląd będzie kompletny i przemyślany. Ponieważ Twoje ręce będą widoczne podczas kolacji, nie zapomnij o pierścionkach – jeśli masz wątpliwości, ułóż je w stos.

Jeśli utkniesz w martwym punkcie, postaw na monochromatyczność

Nie każdy dobrze sobie radzi pod presją i zawsze istnieje szansa, że w czasie Święta Dziękczynienia możesz się zachłysnąć, kompletując strój – ale to nie powód do paniki

.

W razie wątpliwości, monochromatyczny wygląd zawsze się sprawdzi, zwłaszcza w Święto Dziękczynienia. Skup się na kolorach w podobnych odcieniach, ale na elementach o różnej fakturze, takich jak biały sweter i kremowe spodnie. Rezultat będzie zawsze bezproblemowy i godny najlepszego stroju.

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2021/11/40-e1636392644840.jpg” alt=”” width=”900″ height=”1350″ />

Źródło: Jamie Benjamin Photography for The Everygirl

Nie zapomnij o warstwie

Szanse

są takie, że będziesz doświadczać różnych temperatur podczas swoich wycieczek na Święto Dziękczynienia. Może być chłodno podczas podróży do miejsca przeznaczenia, ale potem prawdopodobnie będzie goręcej niż powierzchnia słońca w jadalni po tym, jak piekarnik był włączony przez cały dzień i jest tuzin dorosłych ciał blisko siebie.

Aby uwzględnić wszystko, co może przynieść noc, zaplanuj kilka różnych warstw przez całą noc. Przynieś ze sobą kurtkę lub blezer, który może być częścią wyglądu, gdy jest zimno, ale upewnij się, że cokolwiek jest pod spodem, jest czymś, co będzie wygodne w noszeniu samodzielnie też.

Nie przejmuj się opinią babci

Istnieje prawdopodobieństwo

, że jeśli pójdziesz w modę w Święto Dziękczynienia, zaryzykujesz spojrzenie niesmaku ze strony babci lub komentarz wujka – “masz na myśli, że kupiłaś te dżinsy podarte?”- ale kiedy konkurujemy o miano najlepiej ubranej, nie przejmujemy się tym, kto może nie zrozumieć, jak genialny jest nasz wygląd.

Prawdopodobnie w Twojej szafie znajduje się kilka elementów, których nie wyłamujesz w tłumie w obawie, że nie zrozumieją, ale powinnaś mieć na sobie to, co sprawia, że czujesz się najbardziej pewna siebie. Jeśli jest to para spodni w kratę i czerwony sweter, idź na to! Jeśli jest to najmodniejsza para spodni, które posiadasz i satynowa koszula, którą czekałeś, aby nosić, to powinien być twój wygląd.

12 strojów na Święto Dziękczynienia do noszenia w tym roku, niezależnie od tego, co robisz