Nasza ulubiona przytulna odzież do spania, która pomoże Ci przetrwać zimę

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Temperatury spadają, wczesne ciemności czują się tak, jakby działy się znacznie wcześniej, a filmy wakacyjne Netflix Original grają na pętli w naszych telewizorach. Tak, nadszedł ten niezręczny czas, kiedy nie jest jeszcze całkiem zima, ale nie jest też jeszcze jesień.

Jeśli jest jedna rzecz, którą wiem o tym czasie, to to, że zawsze jestem zimny i chcę nosić tylko rzeczy, które można sklasyfikować jako wyjątkowo przytulne. Ze wstydem przyznaję, że jestem dosłownie do punktu, w którym nawet założenie legginsów jest dla mnie zbyt dużym wysiłkiem (wiem, to tragiczne). Sezon loungewear jest tutaj, a my szukamy trochę ciepła.

To powiedziawszy, byłem na poważnej misji, aby znaleźć rzeczy, które są niesamowicie wygodne, utrzymują mnie w cieple i jak wspomniano, są niezwykle przytulne. Mogę sobie wyobrazić, że mój agent FBI jest prawdopodobnie bardzo zaniepokojony tym, dlaczego odwiedziłam stronę Aerie około 9000 razy w ciągu ostatnich trzech tygodni. Więc biorąc pod uwagę wszystkie przytulne polowania, które robiłem, udało mi się znaleźć kilka najlepszych kawałków do kupienia teraz, aby utrzymać komfort tej zimy. Oto przytulne zimowe elementy loungewear, w których chcemy żyć w tym sezonie.

Loungewear

Piżamy

Szlafroki

Kapcie

7 Kolorowych strojów, które wywołają radość w tym sezonie