Jesień to idealny czas na manifestowanie swojego wymarzonego życia – oto dlaczego

Jesień w końcu nadeszła. Po bezprecedensowych falach upałów, których wielu z nas doświadczyło tego lata, jest to szczególnie mile widziana zmiana. Oczywiście, jest jeszcze jeden powód, dla którego jesień jest tak ekscytującym okresem. I nie, nie ma to związku z przyprawą dyniową. Jesień jest niesamowitym czasem w roku, aby aktywować swoją praktykę manifestacji, uzyskać jasność co do wszystkiego, czego chcesz w życiu i zacząć sprawiać, że to wszystko się wydarzy.

Jeśli jesteś nieobeznany, manifestacja jest praktyką, która pozwala ci wizualizować i ustawiać intencje dla tego, co chcesz przyciągnąć do swojego życia. Pozwala również na zainicjowanie energii i działań, które przyciągną to do Ciebie. Technicznie rzecz biorąc, nie ma “złego” czasu na rozpoczęcie praktyki manifestacji, ale są okna w ciągu roku, które prezentują bardziej żyzną ziemię do zasadzenia swoich nasion. Niezależnie od tego czy jesteś początkujący czy chcesz wzmocnić swoją praktykę, oto dlaczego powinieneś poświęcić dodatkowy czas i energię w tym sezonie.

Dlaczego jesień jest najlepszą porą roku na manifestację?

Jest dużo energii “świeżego startu”.

Nie czekaj do nowego roku, aby wyobrazić sobie, czego chcesz i wezwać to do swojego życia. Jesień jest dojrzała z back-to-school energią, nawet jeśli nie jesteś w szkole. Oznacza ona “powrót do normy” po lecie. Tak jak dzieci wracają do szkoły po miesiącach spędzonych z przyjaciółmi, tak dorośli przystosowują się z wakacyjnego nastawienia z powrotem do trybu pracy.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to czas, kiedy ludzie czują się odświeżeni, ożywieni i gotowi na wszystko, co nadejdzie. To idealny czas, aby wymarzyć sobie, co chcesz osiągnąć w nadchodzącym roku. Dodatkowo, tak się składa, że wymyślanie tego, czego chcesz, jest pierwszym krokiem do manifestacji. Tak jak na początku każdego roku szkolnego myślisz o tym, co chcesz osiągnąć, tak samo w tym roku sięgnij do swojej kreatywnej energii i wypisz cele. Układaj tablice wizji. Medytuj nad tym, jakie życie chciałbyś zbudować dla siebie w nadchodzących miesiącach.

Jesień zmusza cię do wejścia do środka

Podczas gdy letnia pogoda przynosi nam happy hours na dachach i dni na plaży, jesienna pogoda zmusza nas do wejścia do środka, abyśmy mogli więcej odpocząć, zrelaksować się i spędzić czas w samotności. Z więcej czasu spędzonego w domu, jest to idealny czas, aby mentalnie iść do wewnątrz, jak również. Kiedy poświęcasz czas na wyciszenie się, możesz lepiej zrozumieć, czego chcesz w życiu. Ponadto, można mapować niektóre z kroków, które pomogą Ci się tam dostać. Więc następnym razem, gdy znajdziesz się na kanapie z ulubionym gorącym napojem w ręku, rozważ wykorzystanie tego czasu na ponowne połączenie się z samym sobą. Medytuj lub pisz w dzienniku o swoich podstawowych wartościach, o tym, jak chcesz się pokazać w świecie lub jakie małe kroki możesz podjąć, aby uzyskać życie, którego pragniesz.

To najbardziej mistyczna pora roku

Prawdopodobnie jesteś zaznajomiony z jesiennymi świętami, takimi jak Halloween i Día de los Muertos. Jednak możesz nie wiedzieć, że niektóre z ich początków można faktycznie prześledzić do celtyckiego festiwalu zwanego Samhain, który oznacza koniec sezonu zbiorów. Halloween, Día de los Muertos i Samhain nawiązują do przekonania, że jesień oznacza “rozrzedzenie zasłony” między światem fizycznym i duchowym. (Jest powód, dla którego siostry Sanderson mogą powrócić tylko w Halloween). W rzeczywistości, podczas Samhain, ludzie często zakładali kostiumy, aby spróbować uniknąć bardziej złośliwych duchów. (Tak, to stąd pochodzi tradycja kostiumów na Halloween).

Bez względu na twoje religijne lub duchowe przekonania, wiele światowych tradycji ac

poznaj silne połączenie z duchowością o tej porze roku. Dotknij tej energii (nawet tylko dla zabawy!), aby otworzyć swój umysł nieco bardziej na możliwość cudów i magii w swojej praktyce manifestacji. W końcu współtworzysz z wszechświatem. Jeśli jest taka pora roku, kiedy wszechświat słyszy cię nieco wyraźniej, tym lepiej.

Jesień jest czasem zbierania swojej hojności

Innym powodem, dla którego święto Samhain ma takie zastosowanie w manifestacji jest to, że łączy mistycyzm z czymś znacznie bardziej namacalnym: żniwami. Samhain jest celebracją obfitego lata, które pozwala społeczności przygotować się na długą zimę. Manifestacja może wydawać się, że chodzi o patrzenie w przyszłość, ale kluczową częścią, o której powszechnie się zapomina, jest odczuwanie wdzięczności za to, jak daleko już zaszliśmy. Sprawdzanie, jak się czuje życie w tej chwili, może pomóc ci znaleźć jasność co do tego, co dokładnie chcesz zmienić. Może pomóc ci znaleźć to, co już masz, a czego chcesz więcej.

Gdy ty bierzesz czas doceniać co ty już byłeś sprawnie zbierać w twój życiu, jakkolwiek mały, ja otwiera ciebie widzieć więcej dobrego w rzeczach. Na przykład, jeśli chcesz zamanifestować związek, poczuj wdzięczność za miłość, którą już masz. Jeśli chcesz osiągnąć większy sukces finansowy, poczuj wdzięczność za to, że jesteś w stanie zapłacić swoje rachunki lub kupić PSL za 5 dolarów. To przyciągnie więcej tej rzeczy do Ciebie. Więc weź przykład z sezonu żniwnego i doceń swoją hojność-AKA swoje już niesamowite życie.

Gotowy, by zacząć manifestować? Zaczynać tutaj:

Zasługujesz na życie, które wzywa cię. I z całą energią wspierającą cię w tym sezonie, mam nadzieję, że dostaniesz wszystko, po co sięga twoje serce i więcej. Zebrałeś wszystkie składniki z lata i jesteś gotowy, aby umieścić je w pracy. Jeśli udało mi się przekonać Cię, że jest to najlepszy czas na rozpoczęcie praktyki manifestacji (jest!), być może zastanawiasz się, jak zacząć. Możesz sprawdzić nasz 101 Przewodnik Manifestacji, podpowiedzi dziennika manifestacji lub codzienne nawyki manifestowania swoich celów, ale oto kilka moich ulubionych wskazówek, jak zacząć

:

  • Zrób krótkie podsumowanie tego, gdzie obecnie jesteś. Zrób listę tego, co działa, co może nie działać i co chciałbyś zaprosić do swojego życia.
  • Wypisz swoje cele poprzez dziennik lub jeśli jesteś bardziej wizualny, poprzez scrapbooking lub vision boarding. Czuję, że fizyczne pisanie lub wycinanie i wklejanie obrazów pomaga uczynić Twoją listę bardziej realną.
  • Kiedy sporządzisz swoją listę, medytuj nad sposobami, w jakie możesz stać się osobą, którą będziesz. Staraj się uosabiać tę osobę w codziennym życiu, co pomoże przesunąć twoją energię w kierunku akceptacji wszystkiego, co zmierza w twoją stronę.
  • Rób małe kroki do przodu. Być może jest to dotarcie do wywiadu informacyjnego na temat zmiany kariery, którą rozważasz. Być może jest to działanie wewnętrzne, takie jak rozmowa z terapeutą, aby pracować nad tym, by czuć się godnym tego, czego pragniesz.
  • Zaufaj, że dasz radę. Pracujesz w kierunku swoich marzeń, a to już samo w sobie jest niesamowitym wyczynem. Jeśli jesteś w stanie nadal poruszać się w kierunku swoich pragnień, dotrzesz tam. Zaufanie. I pamiętaj, że niepowodzenia mogą być czasami krokami naprzód w przebraniu.

The Everygirl’s Guide do Manifestacji