Jak odtworzyć każdy ze strojów Rachel Green na Święto Dziękczynienia.

W tym świecie istnieją dwie uniwersalne prawdy: jedna to ta, że Jennifer Aniston po prostu się nie starzeje, a druga to ta, że w jakiś sposób stroje Rachel Green z serialu ” Przyjaciele ” pozostają modne nawet po upływie czasu.

Stroje Rachel Green (i włosy, oczywiście) zdefiniowały lata 90-te, a jej cool-girl, bezwysiłkowy wygląd oferuje coś, do czego można dążyć nawet w 2022 roku. Jasne, Monica i Phoebe miały stroje, które zostaną nam w pamięci do końca czasów, ale Rachel po prostu to rozumiała. Rzadko kiedy miała na sobie coś, czego nie założylibyśmy z radością dzisiaj, a biorąc pod uwagę, że minęło ponad 25 lat, to coś mówi.

Co roku jednym z najtrudniejszych zadań związanych z ubieraniem się jest oczywiście wybór stylizacji na Święto Dziękczynienia, a do kogo lepiej zwrócić się po inspirację niż do samej Rachel Green? Odtworzyliśmy każdy strój na Święto Dziękczynienia, jaki Rachel kiedykolwiek miała na sobie, od jej ikonicznego wyglądu piłkarskiego po to, w czym gotowała swój niesławny trifle.

Nie wiesz, co założyć na najważniejszy posiłek w roku? Zwracamy się do eksperta: pani Rachel Green we własnej osobie.

1. Sezon 3, Odcinek 9

Kiedy myślimy o odcinku Friends Thanksgiving, nasze umysły kierują się prosto do tego – a dla tych z nas, którzy chcą trzymać się czegoś przytulnego w Dzień Indyka, jest to właśnie to.

2. Sezon 10, Odcinek 8

Nikt nie robi takich zwrotów w stronę prepperskości jak Rachel Green, a na szczęście dla nas, prepperskie stylizacje wracają w pełnym rozkwicie w 2022 roku. Zainspiruj się Rachel i nałóż czarną bluzkę na białą koszulę z guzikami, a otrzymasz stonowany, ale świąteczny strój.

3. Sezon 8, Odcinek 9

Gwiazdą tego odcinka był Brad Pitt, ale na drugim miejscu uplasowała się ta kapryśna bluzka, która była jak najbardziej świąteczna.

4. Sezon 6, Odcinek 9

Rachel nie wiedziała nic o tym jak upiec trifle, ale wiedziała jak wybrać idealny kolorowy sweter na Święto Dziękczynienia. W połączeniu z czerwonymi ustami? To die for.

5. Sezon 1, Odcinek 9

Pierwszy strój Rachel na Święto Dziękczynienia był, moim skromnym zdaniem, jednym z jej najlepszych. Prostota tego swetra z czarnymi spodniami krzyczy “Nie muszę się zbytnio starać, żeby być najlepiej ubraną kuzynką”.

6. Sezon 4, Odcinek 8

Tak, Ross był najgorszy w tym odcinku, ale szykowny warstwowy wygląd Rachel był (prawie) wystarczająco rozpraszający, aby ukraść cały odcinek.

7. Seas

5, Odcinek 8

Czerwony sweter na Święto Dziękczynienia nie jest nowym pomysłem, ale Rachel sprawia, że działa on w zupełnie nowy sposób dzięki obszyciu z frędzlami, które dodaje mu pikanterii – a my chcemy natychmiast skopiować ten wygląd.

8. Sezon 7, Odcinek 8

W całej serii Przyjaciół jest to jedna z moich trzech ulubionych stylizacji noszonych przez jakąkolwiek postać. Wszystko co czarne jest zrobione dobrze z mieszanką faktur, aby uczynić to interesującym. Długa czarna skórzana spódnica i buty do kolan? To nie może być lepsze niż to.

9. Sezon 9, Odcinek 8

Sweter w kolorze wina jest kwintesencją ubioru na Święto Dziękczynienia, ale myślimy, że Rachel zamieniłaby te spodnie na trend 2022 roku, czyli faux-leather (oczywiście w podobnym kolorze). Wynik? Jesienna paleta kolorów naszych marzeń.

12 strojów na Święto Dziękczynienia do noszenia w tym roku, niezależnie od tego, co robisz