4 Buty, które wstrzymujemy w tym sezonie i co nosimy zamiast nich

Jeśli jedna pora roku ma najszerszą gamę opcji obuwniczych, twierdzimy, że jest to zima. Botki, loafersy, mule – opcje tego, co możesz założyć na stopy są nieskończone, ale nie zawsze uważane za równe. Przygotowujemy się do najchłodniejszej pory roku, dając odpocząć niektórym z naszych zimowych butów i decydując się na ich przeróbki w 2023 roku.

Podczas gdy zawsze będzie czas i miejsce na klasykę, tej zimy, mamy trochę więcej zabawy na naszych stopach z kitten heels, retro inspirowane trampki, i całe mnóstwo innych opcji, które będą miały venturing w zimnie dźwięk tylko dobrze – hej, wszystko, aby nosić nasze nowe kicksy.

Oto buty, które w tym sezonie odstawiamy na bok i na co je zamieniamy. Nasze oczy zwrócone są na ciebie, srebrny kitten heels.

Nixing: Botki na klockowym obcasie | Noszenie: Botki na szpiczastym obcasie typu kitten-heel

Oczywiście nie pozbywamy się naszych botków na obcasie, ale tej zimy stawiamy na bardziej minimalny obcas. Botki na koturnie są równie łatwe w stylizacji, ale dodają element kobiecości, którego nie mają botki na koturnie. Szczególnie błyszczą w formie wyższego buta do kolan.

Tony Bianco

2 dostępne kolory

Sam Edelman

2 kolory dostępne

Jeffrey Campbell

Sam Edelman

4 kolory dostępne

Nixing: Chunky knee-high boots | Wearing: Buty do jazdy konnej

W zeszłym roku dominowały wysokie kozaki do kolan z grubymi podeszwami. Jednak w tym sezonie stawiamy na ich bardziej klasycznego kuzyna – buty do jazdy konnej. Dzięki bardziej minimalistycznej sylwetce, są one niezaprzeczalnie łatwiejsze w stylizacji, a także stanowią bardziej ponadczasowy wybór. Wybieramy pary, które mają trochę miejsca w łydce, aby nadać chłodniejszy, bardziej swobodny efekt.

Vince

Obecnie 40% taniej

Sam Edelman

3 dostępne kolory

J.Crew

2 kolory dostępne

Vince Camuto

2 kolory dostępne

Nixing: Chelsea boots | Wearing: Buty z podeszwą typu Lug-sole

Zamiast naszych klasycznych, minimalnych Chelsea

W dalszym ciągu nosimy nasze ostre buty na podeszwie. Dodają one nieco więcej “oomph” do wyglądu niż bardziej minimalne wersje, a szczególnie w sezonie, w którym śnieg i błoto pośniegowe jest prawdopodobne, wykorzystujemy je.

Reformation

2 kolory dostępne

Aerosoles

2

kolory dostępne

Calvin Klein

2

kolory dostępne

Dolce Vita

4

kolory dostępne

Nixing: Wysokie obcasy z pełnym oparciem | Noszenie:

Szpiczaste obcasy typu

kitten heels

Zamiast super wysokich obcasów z pełnym oparciem, wybieramy niższe, spiczaste obcasy w formie mułów lub chustek. Nie tylko są one łatwiejsze do chodzenia (ogromna wygrana!), ale również czują się nieco bardziej nowoczesne i szykowne. Zwłaszcza w okresie wakacyjnym, są one mile widzianym uaktualnieniem dla naszych wypróbowanych i prawdziwych obcasów.

J.Crew

3 dostępne kolory

Mango

Mango

3

dostępne kolory

Sam Edelman

6

dostępnych kolorów

7 Ways To Style 2022’s Best Boots