6 modowych sztuczek na zimną pogodę, które pomogą Ci zachować szyk

Gdy jesień postępuje, a zima zaczyna nadciągać tuż za rogiem, to normalne, że pojawia się mały egzystencjalny strach. Zamiana pięknych kurtek w kratę i loafersów na puffersy i śniegowe buty nie jest zmianą, na którą czekamy z niecierpliwością, tak jak na zamianę ubrań na inne pory roku, ale to nie znaczy, że nie możemy jej wykorzystać. Zimowa moda może nabrać zupełnie nowego znaczenia, gdy masz pod ręką solidny arsenał porad, które sprawią, że będzie to dla Ciebie odrobinę łatwiejsze.

Od tego, że nie wiesz, w jaki sposób nakładać warstwy, aby było Ci ciepło, ale nie gorąco, do tego, że nie jesteś w stanie wymyślić, jak wsunąć swój ulubiony sweter z dzianiny w dżinsy, zimowy ubiór przynosi cały szereg pytań. Ale na szczęście dla Ciebie, mamy odpowiedzi, które sprawią, że ubieranie się na zimne miesiące będzie bryzą.

Czy nam się to podoba, czy nie, zima nadchodzi, ale te sześć hacków zapewni ci szyk przez cały sezon.

1. Przestań próbować wsuwać grube swetry w spodnie

Czasami twój sweter musi być włożony, aby uzupełnić swój strój, ale próba włożenia swetra w spodnie to przepis na katastrofę. To ma tendencję do uczynienia strój wygląda nieporęczne i niechlujny-dwa rzeczy nigdy nie próbujemy osiągnąć.

Zamiast tego, możesz uzyskać efekt tucked z pomocą swojego ulubionego paska. Załóż pasek wokół talii na sweter i zapnij go tak, aby był ciasny, ale wygodny. Następnie wyciągnij sweter nieco ponad wierzch, tak aby zwisał nad nim i ukrywał pasek. Będzie wyglądał dokładnie tak, jakbyś go po prostu włożyła, bez zbędnych kilogramów.

2. Zaopatrz się w elementy warstwowe

Nie wszystkie elementy warstwowe są stworzone do tego samego celu, a to zawsze jest oczywiste, gdy próbujesz nałożyć kurtkę lub blezer na sweter, który jest trochę za gruby i kończysz nie mogąc poruszać ramionami. Zamiast tego, wybierz kilka podstawowych rzeczy, które będą nakładane pod inne zimowe elementy. Elegancki bodysuit, zbiornik turtleneck, cienki sweter – wszystkie z nich mogą być noszone na powtórzenie pod kurtki dla bardziej bezproblemowy wygląd.

3. Spraw, aby Twoje sukienki nadawały się do noszenia zimą

Najprostszy sposób, aby Twoje midi i maxi nadawały się do noszenia zimą? Załóż pod spód golf. Nie tylko będzie to utrzymać ciepło i przytulne cały dzień, ale to będzie wyglądać super elegancki i sprawiają, że sukienka czuje się bardziej odpowiednie dla zimy – zwłaszcza, jeśli również sparować go z niektórych kolanach wysokie buty, które będą pracować, aby utrzymać nogi ładne i toasty też.

4. Trzymaj się trzech lub mniej warstw

Tak jak dwa martini jest w sam raz, ale trzy są za dużo, tak cztery warstwy, jeśli chodzi o ubrania, to po prostu trochę za dużo. Zamiast tego, trzymać się zasady trzech. Można warstwę bluzy, blezer i płaszcz zimowy, ale umieszczenie koszuli pod bluzą uczyniłoby go trochę za dużo. Trzymając się trzech kawałków lub pod, będziesz unikać bycia tak bundled, że nie można poruszać rękami – wszyscy znamy to uczucie.

5. Połącz rajstopy z skarpetami

Rajstopy to zimowy niezbędnik (chyba, że chcesz chodzić z gołymi nogami za każdym razem, gdy zakładasz spódnicę lub sukienkę), ale niekoniecznie są one super pomocne w kwestii ciepła. Aby nadać zimowy charakter swojemu wyglądowi, nałóż na wierzch parę przytulnych skarpetek, które są na tyle wysokie, że mogą wystawać poza ramy rajstop.p of whatever shoes you’re wearing for a cool outfit addition that’ll keep your toes warm all day long.

6. Przygotuj buty na zimową pogodę

Prawdopodobnie masz parę butów zimowych, które są przeznaczone na każdy rodzaj terenu, ale prawdopodobnie nie chcesz ich nosić 24/7. Spraw, aby Twoje inne buty były lepiej wyposażone na żywioły z pomocą sprayu chroniącego przed warunkami atmosferycznymi, który pomoże odeprzeć wodę i plamy z soli. Czy dzięki niemu Twoje buty staną się całkowicie wodoodporne? Nie, ale pomoże Ci zapewnić, że nie zniszczysz ich, jeśli będziesz je nosił w śnieżny dzień.

Jeśli Twoje buty zostaną poplamione solą lub wodą, miej pod ręką środek do czyszczenia skóry i zamszu, którego możesz użyć do bezproblemowego usunięcia plam, co sprawi, że Twoje buty będą służyć dłużej.