138: Transformacyjny Human Design z Emmą Dunwoody

Cześć przyjaciele! Dziś rano pojawił się nowy odcinek podcastu i jestem bardzo podekscytowany, że mogę porozmawiać z Emmą Dunwoody o projektowaniu człowieka. Jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym procesem, jest to świetny odcinek wprowadzający, a także sposób wykorzystania tej wiedzy do uwolnienia swojego największego potencjału.

Oto o czym rozmawiamy w dzisiejszym odcinku:

– Czym jest human design dla tych, którzy mogą go nie znać?

– Jak możemy wykorzystać human design, aby wykorzystać nasz największy potencjał we wszystkich aspektach życia?

– W jaki sposób twoja metoda Transformational Human Design™ różni się od tradycyjnych nauk o projektowaniu człowieka?

– Kiedy ktoś odkryje swój projekt, od czego najlepiej zacząć, aby uniknąć przytłoczenia i uzyskać najlepsze wyniki?

i wiele więcej!

138: Transformacyjne projektowanie człowieka z Emmą Dunwoody

Oto trochę więcej o Emmie:

Emma Dunwoody jest wykwalifikowanym Master Coachem i specjalistką od zachowań ludzkich, która budzi ludzi do mocy w nich samych za pomocą swojej unikalnej metody Transformational Human Design™, systemu samopoznania i przewodnictwa niepodobnego do niczego innego, co istnieje. Jej wizją jest wprowadzenie Human Design do głównego nurtu, aby stał się szerzej akceptowany niż jakikolwiek inny globalny system profilowania, behawioralny lub leczniczy – wierzy, że na zawsze zmieni rozwój osobisty, edukację i biznes. Emma chce zainspirować wszystkich do odblokowania swojej wewnętrznej mądrości, odzyskania władzy i poczucia głębokiej pewności w podejmowanych decyzjach. Stworzy to populację, która ceni siebie i odważnie żyje swoją prawdą, co doprowadzi nas do nowego paradygmatu pokoju, radości i obfitości.

Skontaktuj się z Emmą na Instagramie, na jej stronie internetowej i sprawdź jej podcast.

Więcej materiałów z tego odcinka:

Jeśli któryś z moich znajomych pracowników służby zdrowia szuka innego sposobu, aby pomóc swoim klientom, gorąco polecam IHP. Możesz również wykorzystać te informacje, aby uzdrowić siebie, a następnie uzdrowić innych, co moim zdaniem jest piękną misją. Absolutnie możesz dołączyć, jeśli nie pracujesz obecnie w branży zdrowia lub fitness; wielu IHP nie zaczyna na tej ścieżce. Są to przyjaciele, którzy z pasją chcą dowiedzieć się więcej o zdrowiu i dobrym samopoczuciu i chcą dzielić się tymi informacjami z tymi, których kochają. Możesz to robić jako pasję lub rozpocząć zupełnie nową karierę.

Możesz użyć mojego linku polecającego tutaj i kodu FITNESSISTA, aby uzyskać do 250 USD zniżki na program Integrative Health Practitioner. Gorąco polecam! Możesz sprawdzić moją recenzję IHP Level 1 tutaj! Właśnie ukończyłem IHP2 i podzielę się również recenzją mojego doświadczenia.

Nadal mam obsesję na punkcie mojego koca do sauny. To jeden z moich ulubionych sposobów na zrelaksowanie się i wypocenie. Uważam, że dodaje mi energii, pomaga w bólach, lepiej śpię w dni, w które go używam i sprawia, że moja skóra promienieje. Link do sprawdzenia tutaj. Możesz również skorzystać z mojej zniżki (FITNESSISTA15) na matę PEMF Go Mat, której używam codziennie, oraz maskę na twarz z czerwonym światłem, która jest podstawą mojej cotygodniowej pielęgnacji skóry.

Uzyskaj 15% zniżki Organifi z kodem FITNESSISTA. Piję zielony sok, czerwony sok, złoty i Harmony! (Każdego dnia mogę pić coś innego lub dwa różne soki).ngs. Wszystko co próbowałem jest niesamowite 🙂

Dziękuję bardzo za wysłuchanie i wsparcie dla podcastu! Subskrybuj i zostaw ocenę lub recenzję, jeśli podobał Ci się ten odcinek. Jeśli zostawisz ocenę, przejdź na tę stronę, a otrzymasz ode mnie mały prezent z podziękowaniem.