5 podstawowych elementów, których potrzebujesz do układania ubrań na zimną pogodę

Zima tuż za rogiem (lub tutaj, dla tych najbardziej pechowych z nas), powrót sezonowych praktyk musi się rozpocząć. Świąteczny drink o poranku, przytulna noc w domu to konieczność i oczywiście, kiedy musisz wyjść na zewnątrz i stawić czoła zimnu, sztuka układania warstw musi zawsze powrócić. Niestety, para dżinsów i ulubiony gruby sweter czasami po prostu nie wystarczą, gdy chłód wiatru jest wysoki, a powietrze jest bliskie zamarznięcia. To właśnie wtedy z pomocą przychodzą podstawy warstwowe.

Chociaż układanie warstw w zimne dni wydaje się oczywiste, czasami może być trudne do udoskonalenia. Czy po prostu nakładasz każdą rzecz, którą masz, aż będziesz całkowicie opatulona? Co się stanie, gdy zaczniesz się pocić pięć minut po wyjściu z domu? Ubieranie się tak, aby było Ci wystarczająco ciepło, ale nie za ciepło, zawsze okazuje się być delikatnym tańcem.

Podczas gdy warstwy zewnętrzne są ważne, warstwy bazowe są równie istotne dla utrzymania ciepła. Choć może się to wydawać nudne, podstawy takie jak legginsy z polaru, rajstopy i proste długie rękawy są naprawdę najlepszymi przyjaciółmi, jeśli chodzi o ubieranie się na zimę. Te pięć warstwowych podstaw to klucz do utrzymania ciepła przez cały sezon.

1. Cienkie długie

rękawy

Proste bawełniane długie rękawy są niezbędne do nakładania pod swetry i bluzy z kapturem podczas chłodniejszych miesięcy. Nie tylko zapewniają one dodatkowe ciepło (bryza ma tendencję do przelatywania przez niektóre swetry), ale także chronią Twoją skórę przed wełnianymi swetrami, które mogą powodować swędzenie.

2. Legginsy i rajstopy z podszewką

z polaru

Sukienki i spódnice nie muszą robić sobie przerwy w zimie – nie powinny. Zakładając pod spód parę rajstop wyłożonych polarem, zapewnisz swoim łodygom całe ciepło, którego potrzebują, aby przejść do zimowych sukienek.

Jeśli mieszkasz w bardzo zimnym miejscu, w dni, kiedy jedna para spodni nie wystarcza, zdecyduj się na legginsy lub rajstopy z podszewką z polaru pod spodniami. To naprawdę robi różnicę w utrzymaniu ciepła na dłuższe dojazdy do pracy lub czasy wiesz, że będziesz na zimno przez dłuższy okres czasu.

3. Grube weł

niane skarpety

Noszenie wełnianych skarpet w zimie to kompletna zmiana gry. Wiem, jak ekscytujące mogą być skarpety? Ale różnica ciepła i komfortu między grubą parą wełnianych skarpet w porównaniu do zwykłej pary zwykłych skarpet jest zdumiewająca. Zrób sobie przysługę i podnieś parę, a następnym razem, gdy wyjdziesz w nich, będziesz nam dziękować.

4. Niezawodny

szalik

Jasne, szaliki są świetnym dodatkiem podczas zimy, ale posiadanie niezawodnego szalika, który można owinąć, aby zakryć twarz, jeśli jest gorzki chłód wiatru, zrobi całą różnicę. Czy wybierzesz szalik z koca lub jeden z grubszego materiału, powinien być w stanie utrzymać szyję i twarz chronione w najzimniejszej pogody.

5. Naprawdę ciepła czapka

Podobnie jak w przypadku szalika, dobrej jakości czapka jest totalnym make-it-or-break-it sytuacją w mroźnych warunkach. Wiesz, co mówią o utrzymywaniu głowy w cieple? Dlaczego nie zrobić to z czapką, która jest rzeczywiście wykonane, aby utrzymać ciepło w?

7 kolorowych strojów, które wywołają radość w tym sezonie