18 Wodoodporne buty, które uratują cię w tym sezonie

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Jeśli jest jakaś rzecz, w której mogę twierdzić, że jestem ekspertem z racji tego, że przez całe życie mieszkam w Chicago, to jest to wiedza, jak przetrwać w niespodziewanym terenie. Tak, nazywanie ulic trzeciego co do wielkości miasta w kraju “terenem” brzmi dramatycznie, ale nie mogło być inaczej. W ciągu każdego dnia słońce i błękitne niebo może zamienić się w ulewę, a następnie śnieg i marznący deszcz, a następnie pełną burzę śnieżną w ciągu kilku godzin (i nie jest to wcale takie rzadkie!).

Najgorsze są zawsze te dni, w których się na to nie ubrałam; kiedy ubrałam się na 50 i słoneczny dzień w mój ulubiony strój, a potem musiałam przejść 1,5 mili do stacji kolejowej po pracy ślizgając się w świeżo spadłym śniegu. I wiele moich butów poniosło szybką, niespodziewaną śmierć z tego powodu.

Ale nie musisz już poświęcać stylu dla butów, które mogą przetrwać elementy; istnieje tona butów na rynku, które wyglądają tak samo jak twoje ulubione, stylowe, ale są również wodoodporne – a zatem pozostawiają cię przygotowanym na każdą niespodziankę pogodową, która może się pojawić. Te 15 butów uratuje cię przed nagłymi sytuacjami stylistycznymi tej zimy:

6 genialnych sztuczek, które sprawią, że Twoja szafa na zimną pogodę stanie się natychmiast bardziej szykowna