5 kont Instagram, gdzie zdobywam najlepsze dekoracje do domu

Tak bardzo jak kocham weekendową wycieczkę na pchli targ, wygoda zakupów wystroju domu z mojej kanapy jest niezrównana. Podczas przeglądania Instagrama natknęłam się na kilku sprzedawców vintage, którzy ułatwiają zakup jedynych w swoim rodzaju przedmiotów z całego kraju. Więc dla moich kolegów miłośników vintage, chciałbym podzielić się garścią moich ulubionych kont IG do pozyskiwania unikalnych elementów wystroju domu. Jeśli jesteś taki jak ja i nie możesz przestać przeprojektowywać swojego mieszkania, będziesz chciał czytać dalej – i może schowasz swój portfel!

Krótka uwaga: Niektóre z kont połączonych poniżej to sprzedawcy roczników, którzy używają Instagrama jako swojej głównej platformy handlowej. Inni mają tradycyjne strony internetowe, ale wykonali świetną pracę marketingową swoich produktów poprzez posty na Instagramie lub poprzez stronę “Sklep” na Instagramie, czyli tak, jak ja je znalazłam. Pamiętaj, że jeśli sprzedawca wydaje tylko przedmioty za pośrednictwem IG, będziesz chciał mieć oko na konkretne “krople”, gdy nowe produkty są udostępniane. Każde konto ma swoje własne zasady dotyczące takich rzeczy, jak sposób ubiegania się o przedmiot, preferowane metody płatności itp. Upewnij się, że rozumiesz, jak działa każde konto, aby upewnić się, że nie przegapisz tego bajkowego znaleziska!

Teraz, gdy już omówiliśmy szczegóły logistyczne, przeczytaj dalej pięć moich ulubionych sklepów z wystrojem wnętrz, które odkryłam poprzez Instagram!

Ten sklep mówi w moim języku! Jeśli ty też jesteś frajerem rzeźb popiersia we wszystkich kształtach i rozmiarach, nagich szkiców i abstrakcyjnych obrazów, idź za tym kontem już teraz. (Jednym z moich ulubionych zakupów z tego sklepu jest miniaturowe popiersie, które umieściłam na moim wbudowanym regale. Jest przeznaczone do wystawienia na bok i wygląda tak stylowo na szczycie stosu książek. Zawsze dostaję tyle komplementów na temat tego małego, ale jakże ważnego elementu!

Uwielbiam ten sklep ze względu na szeroki wybór dzieł sztuki i przedmiotów dekoracyjnych. Niektóre z nich są wykonane ręcznie przez właściciela sklepu i odwołują się do współczesnej, neutralnej estetyki. Mój najnowszy zakup z tego konta to urocza, zwietrzała waza, której używam do przechowywania jesiennych gałęzi na moim kominku. Naczynia takie jak te mogą być trudne do zdobycia, więc doceniłam, że ktoś inny wykonuje tutaj pracę!

Odkryłam ten mały biznes poprzez stronę Instagram Shop i jestem bardzo zadowolona, że to zrobiłam. Jeśli kochasz wszystkie rzeczy w stylu vintage – niezależnie od tego, czy Twój styl jest babciny, inspirowany Francją, czy gdzieś pomiędzy – ten sklep to kopalnia złota. Znajdziesz tu takie perełki jak oprawione w ramki dzieła sztuki “lover’s eye”, świece w kształcie psów rasy Staffordshire, marmurkowe podkładki pod książki i wiele innych. Mam tu jedną z moich ulubionych oprawionych czarno-białych odbitek wklęsłych.

Oto kolejny sklep wypełniony wszelkiego rodzaju produktami związanymi z rzeźbą popiersia. (Mała biała rzeźba popiersia jest jednym z moich ulubionych zakupów od tego sprzedawcy). Jeśli kochasz intaglio, świece wykonane z zabytkowych srebrnych naczyń (które również tutaj zakupiłam) i wszystkie rzeczy związane z marmurem, na pewno będziesz chciała odwiedzić ten sklep.

Mam znaleziska z tego sklepu w całym moim domu. Kawałek czarno-białej sztuki oprawionej w skórę, który stoi na moim regale, to jeden z moich najnowszych nabytków! Popiersia, lustra, książki w stylu vintage, szkła powiększające i inne ciekawostki to nazwa tego sklepu. Oferta jest zbliżona stylistycznie do tej w Athantique.