30 Przepisów na komfortowe jedzenie, gdy robi się chłodno i zimno

Mam taką teorię, że nie ma nic takiego, czego nie dałoby się naprawić za pomocą serdecznego jedzenia. Zapomniałeś karty na metro i musiałeś iść do domu przez kilometr w śniegu? Jest na to ciepły, kremowy makaron. Wpadłaś na swojego byłego w sklepie spożywczym, kiedy wyglądałaś źle po nocy spędzonej poza domem? Jest na to serowa, domowa pizza. Czujesz się przygnębiony, ponieważ słońce zachodzi teraz o 18:00, a twój roczny kryzys egzystencjalny już się rozpoczął? Jest na to zapiekanka z kurczaka i ryżu.

Podczas gdy ja jestem szalenie podekscytowana dzianinowymi swetrami, Pumpkin Cream Cold Brew i kupowaniem wszystkich jesiennych świec, które świat ma do zaoferowania, ja jestem jeszcze bardziej podekscytowana, aby oddać się wszystkim komfortowym potrawom, które przynoszą mi tyle radości. Niezależnie od tego, czy chcesz się ogrzać w rześki jesienny wieczór, zapomnieć o kiepskim dniu w pracy, czy nagrodzić się za chodzenie do domu zamiast korzystania z transportu publicznego, istnieje komfortowy posiłek dla Ciebie. Przeczytaj 30 łatwych do wykonania przepisów na pocieszające dania, które z pewnością przypadną Ci do gustu:

Źródło: Half-Baked Harvest

Źródło: Isabel Eats

Źródło: Budget Bytes

Źródło: Eating Bird Food

Source: Love and Lemons

Source: Gimme Some Oven

Źródło: Ambitna Kuchnia

Źródło: Half-Baked Harvest

Źródło: Chungah Rhee | Damn Delicious

Źródło: Sweet Tea and Thyme

Źródło: Salt and Lavender

Źródło: Orchidee i Słodka Herbata

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2020/09/cold-weather-comfort-food-2.jpg” alt=”” width=”900″ height=”1350″ />Source

:

Half-Baked Harvest

Źródło: What’s Gaby Cooking

Źródło: Cooking Classy

Źródło: Savory Nothings

Źródło:

Erin Clarke | Well Plated

Źródło:

Foodie Crush

Źródło:

Whisk It Real Gud

Źródło:

Abra’s Kitchen

Źródło:

Pinch of Yum

Źródło: Vegan Richa

Źródło: Ambitna Kuchnia

Źródło:

Oh, Sweet Basil

Źródło: Pinch

of Yum

Źródło:

Half-Baked Harvest

Źródło:

Eating Bird Food

Źródło:

Jessica in the Kitchen

Źródło:

Half-Baked Harvest

Źródło: Gimme Some Oven

<img src=”https://media.theeverygirl.com/wp-content/uploads/2021/10/healthy-slow-cooker-recipes-teg-new-gallery.jpg” /> 30 zdrowych przepisów z wolnowaru na przygotowanie posiłków w niedzielę.