15 organizacji charytatywnych, którym warto się odwdzięczyć w tym sezonie wakacyjnym

Podczas gdy ważne jest, abyśmy spędzili nasz sezon świąteczny czując wdzięczność za wszystkie rzeczy, które mamy, równie ważne jest, aby pamiętać, że żyjemy w świecie, w którym wiele osób nie ma tyle szczęścia. Wśród przyjęć, prezentów i niekończących się zakupów, których doświadczysz w tym roku, zachęcamy Cię do poświęcenia trochę czasu na pomoc swojej społeczności lub organizacji charytatywnej, która wiele dla Ciebie znaczy. Nie tylko sprawi to różnicę dla tych, którzy najbardziej jej potrzebują, ale jest to również doskonały sposób, aby odciążyć się od świątecznych zakupów, zaangażować rodzinę i przyjaciół oraz poczuć się dobrze z tym, jak zakończyłeś rok. Przed nami 15 niesamowitych organizacji charytatywnych, które mogą skorzystać z Twojej pomocy w tym sezonie świątecznym i nie tylko:

Dress for Success to globalna organizacja non-profit, która pomaga kobietom osiągnąć niezależność ekonomiczną. Główną częścią sposobu, w jaki to robią, jest dostarczanie kobietom profesjonalnych ubrań, które pomagają w rozmowach kwalifikacyjnych, a także wyposażają kobiety w pewność siebie i wiedzę o miejscu pracy. Dress for Success przyjmuje darowizny pieniężne i profesjonalną odzież w wielu miejscach, w których prowadzi zbiórki ubrań.

American Humane zapewnia ratowanie i opiekę dla wszystkich zwierząt w całym kraju. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem kotów, czy psów, myśl o zwierzętach cierpiących i potrzebujących odpowiedniego domu zdecydowanie łamie serce. Możesz przekazać darowiznę dla American Humane na wiele sposobów: Akceptują jednorazowe darowizny i miesięczne darowizny, a nawet możesz przekazać darowiznę w pamięci ukochanej osoby.

Girls Who Code stara się zlikwidować lukę płci w dziedzinach technicznych. Nie tylko możesz wpłacać datki bezpośrednio na ich stronie internetowej, ale także zbierać fundusze w swoim mieście lub pomóc lokalnej szkole założyć pozaszkolny klub Girls Who Code.

Bezpieczna, czysta woda jest w naszym codziennym życiu czymś oczywistym. Water.org pracuje nad zapewnieniem bezpiecznej i taniej wody oraz urządzeń sanitarnych na całym świecie. Przyjmują oni wszelkie formy darowizn pieniężnych online. Możesz również zaangażować swoją firmę! Współpracują one nawet z niektórymi towarami i usługami, które oddają się bezpośrednio organizacji czystej wody. Witajcie, dary na zakupy, które mają dodatkowe znaczenie!

Wszyscy chcemy czuć się bezpiecznie i mieć silną pozycję w miejscu pracy, a organizacja Time’s Up stara się to zapewnić. Przekazanie darowizny na ten cel pomoże zapewnić większe wsparcie i świadomość w zakresie bezpieczeństwa i integracji w miejscu pracy. Będąc na stronie, zapisz się, aby otrzymywać e-maile dotyczące pilnych kwestii dotykających kobiety w miejscu pracy.

Walka o zakończenie raka raz na zawsze wciąż trwa. Od prawie 30 lat Breast Cancer Research Foundation pracuje nad zapobieganiem i ostatecznym wyleczeniem raka piersi. Możesz angażować się w działania tej organizacji non-profit przez cały rok, ale w tym sezonie wakacyjnym rozważ przekazanie darowizny lub podjęcie kroków, aby zaangażować się w jedną z ich licznych akcji zbierania funduszy w całym kraju.

Wszyscy wiemy, że wyższe wykształcenie nie jest tanie. W tym sezonie świątecznym rozważ pomoc przyszłemu lub obecnemu studentowi w osiągnięciu sukcesu edukacyjnego. Nawet najmniejsza kwota darowizny może pomóc innemu studentowi ukończyć studia bez długów.

The Trevor Project to niesamowita organizacja, która zajmuje się zapobieganiem samobójstwom i interwencją kryzysową dla młodzieży LGBTQ. Zawsze szukają ochotniczych doradców wsparcia kryzysowego, aby wspierać młodych ludzi LGBTQ na odległość. The Trevor Proj

ect przyjmuje również darowizny pieniężne, które mogą być niesamowitą opcją dla uzyskania większego zaangażowania w tym nowym roku, jeśli nie możesz przeznaczyć dodatkowego czasu na wolontariat.

Gdy zbliża się zima, szczególnie niepokojące jest pamiętanie, jak wielu Amerykanów nie ma domu, do którego mogliby pójść w nocy. Bezdomność w Ameryce nie jest problemem rozwiązanym; wciąż jest praca do wykonania. National Alliance to End Homelessness ma również listę sposobów, aby być rzecznikiem zmian tutaj.

Mental Health America działa w celu promowania ogólnego zdrowia psychicznego w Stanach Zjednoczonych. Zajmują się potrzebami osób żyjących z chorobami psychicznymi, jednocześnie promując zdrowie psychiczne jako krytyczną część ogólnego stanu zdrowia. Znajdź sposoby, aby zaangażować się w tę wspaniałą sprawę na ich stronie internetowej lub kup ich siostrzaną markę, IDONTMIND, gdzie 100% dochodów wspiera Mental Health America.

Ronald McDonald House zapewnia opiekę i zakwaterowanie dla rodzin, których dzieci walczą z chorobami. Nie tylko pomagają rodzinom w otrzymaniu opieki medycznej dla ich dzieci, ale także zapewniają zakwaterowanie dla tych, którzy przebywają daleko od domu. Możesz znaleźć swój lokalny rozdział tutaj, lub zostać wolontariuszem podając posiłki w Domu Ronalda McDonalda lub przekazując datki do skrzynki na datki Domu Ronalda McDonalda.

Chcesz się bardziej zaangażować w ochronę naszej planety? Earthworks dostarcza rozwiązań do walki ze szkodliwymi działaniami, jakie podejmujemy wobec środowiska. Oferują wiele sposobów na zaangażowanie się – dowiedz się, co się dzieje, a następnie podejmij działanie!

Dzięki organizacji Girls Inc młode dziewczyny uczą się doceniać całą siebie, odkrywają i rozwijają swoje mocne strony oraz otrzymują wsparcie, którego potrzebują, by poradzić sobie z wyzwaniami, przed którymi stają. Możesz zaangażować się w swojej okolicy, przekazać darowiznę online, a nawet zostać ambasadorem w mediach społecznościowych. Wszyscy wiemy, że dziewczyny w każdym wieku potrzebują wsparcia; ta organizacja właśnie je zapewnia.

Tak łatwo dać się złapać w nasze własne wyszukane święta i zapomnieć, że niedożywienie i głód to wciąż problemy globalne. Organizacja Action Against Hunger ciężko pracuje, aby wyeliminować głód na całym świecie. Pomóż zakończyć głód na świecie, przekazując darowiznę tej organizacji, która dostarcza żywność, bezpieczną wodę pitną i środki higieny do ponad 50 krajów.

Global Fund for Women walczył i nadal walczy o równe prawa dla wszystkich kobiet i dziewcząt na całym świecie. Stoi na straży sprawiedliwości w małych społecznościach, stawia czoła poważnym problemom związanym z prawami człowieka i dąży do zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony wszystkim kobietom. Istnieje kilka potężnych kampanii, do których możesz dołączyć i walczyć u boku tej wpływowej organizacji!

‘Tis the Season: 35 afirmacji wdzięczności, które pomogą ci przetrwać święta