Jesienne dekoracje z Pottery Barn, o których nasi redaktorzy nie mogą przestać myśleć

Wybory produktów The Everygirl są kuratorowane przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Zespół Everygirl traktuje jesienne dekoracje bardzo poważnie. Nieustannie szukamy nowych sezonowych dekoracji, aby dodać je do naszej rotacji, i często omawiamy nasze wielkie plany, aby przenieść nasze upiorne wystawy na wyższy poziom. Wśród wszystkich naszych rozmów, jest jeden sprzedawca, który pojawia się w kółko, a jest nim Pottery Barn.

Zaczęło się od terakotowych dyń, o których nasza redaktor naczelna, Allyson, nie mogła przestać myśleć. Potem była boleśnie urocza poduszka Gus the Ghost, która wyprzedała się natychmiast, ku zmartwieniu naszej redaktorki mody Maddie. Pottery Barn po prostu robi jesienny wystrój jak nikt inny, a my nie możemy mieć go dość.

Gdybyśmy wszyscy mieli nieograniczony budżet na dekoracje, jestem pewna, że większość naszych redaktorów kupiłaby każdą rzecz z kolekcji Pottery Barn na Halloween. Ale rozumiemy to – ich wystrój ma tendencję do wahania się po drogiej stronie, więc może nie być wykonalne, aby wyłożyć cały dom z PB znaleziskami jesiennymi. Ale jeśli znajdziesz kawałek lub dwa, które absolutnie kochasz, myślę, że wszyscy możemy się zgodzić, że radość, którą przyniesie, sprawi, że warto będzie wydać pieniądze. Oto wszystkie jesienne i halloweenowe dekoracje, które nasi redaktorzy mają na oku w tym sezonie:

Fall Decor Favorites

pottery barn fall collection

Źródło: Pottery Barn

Upiorne znaleziska na Halloween

pottery barn halloween collection

Źródło: Pottery Barn

80+ przedmiotów na Etsy, które pomogą Ci udekorować wnętrza na jesień i Halloween