Ten produkt pomaga mi spać jak dziecko i nie mogę przestać go polecać

Nawet Beyonce ma problemy ze snem, a jednak kiedy zaczęłam zmagać się z zasypianiem i utrzymaniem snu, myślałam, że to tylko mój problem. Widzisz, zdanie “Będę spał, kiedy będę martwy” nigdy nie było czymś, co wychodziło z moich ust. Po prostu nigdy nie miałem problemu z uzyskaniem dobrej jakości snu. Ale z terminami w pracy, osobistymi obowiązkami i, bądźmy szczerzy, zbyt dużą ilością TikTok’a, który nie pozwala mi zasnąć w nocy, spanie jak dziecko stało się przeszłością.

Ponieważ sen jest formą dbania o siebie, uczyniłem to moją misją, aby uzyskać lepszy sen. Po drodze natknąłem się na jeden naprawdę wspaniały produkt, o którym nie chcę się zamknąć: Sleep Gummies firmy Equilibria. I nie mogę przestać polecać ich wszystkim, których znam.

Equilibria

Sleep Gummies

Sleep Gummies są sformułowane z CBD, CBN, rumiankiem i L-teaniną, więc zasypianie i pozostawanie w stanie snu jest łatwiejsze.

Dlaczego wypróbowałam gumy do spania Equilibria

Kiedy zaczęłam doświadczać problemów z zasypianiem i utrzymaniem snu, zrobiłam to, co robi każda osoba: skierowałam się w dół alejki z herbatami w moim sklepie spożywczym, aby złapać pierwsze pudełko herbaty na dobranoc, jakie udało mi się znaleźć. Zrobiłem sobie przytulną filiżankę herbaty, myśląc, że popijam moje nieszczęścia. Jednak, dużo do mojej konsternacji, herbata nie zrobić sztuczkę.

Mam przyjaciół, którzy przysięgają na melatoninę, aby pomóc im spać przez noc. Więc przy następnej wizycie w sklepie, kupiłem ją. Krótka historia: Teraz obwiniam melatoninę za przespanie alarmu, przegapienie zajęć treningowych i otrzymanie opłaty za niestawienie się.

Nigdy więcej nie użyłam żadnego z tych produktów. Jednakże, ponieważ nie jestem osobą rezygnującą, zrobiłem trochę więcej badań na temat tego, jak uzyskać lepszy sen i w końcu zwróciłem się do gumek do żucia Equilibria. Produkty Equilibria są jednymi z moich ulubionych do zarządzania niepokojem, produktywnością i nastrojem (okrzyk dla Softgels). Więc pomyślałem, że ich Sleep Gummies będą niezawodne.

Moje pierwsze wrażenie

Po pokonaniu mojego strachu przed przespaniem kolejnych zajęć treningowych, wziąłem jedną gumkę około godziny przed snem, wiedząc, że czas rozpoczęcia działania to 30-60 minut. (Wskazówka: Im dłużej żujesz swoje Sleep Gummies, tym szybciej się rozkręcą) Jako ktoś, kto zamawia Dirty Shirley z dodatkowymi wiśniami maraschino, natychmiast pokochałem smak Bordeaux Cherry. W ciągu około 45 minut czułem się spokojniejszy – co przewidywałem, ponieważ tak właśnie czuję się po innych produktach Equilibria CBD – ale miałem nadzieję, że pomogą mi również zasnąć.

I tak się stało. Mój spokój ustąpił, moja głowa uderzyła w poduszkę i zgasłem jak światło. A co najlepsze? Dotarłam na zajęcia na czas, czując się odświeżona i wypoczęta. Czułam się jak u szczytu świata po dobrej jakości śnie i treningu, po którym nie bałam się obudzić.

Wypróbuj je sam i użyj kodu THEEVERYGIRL, aby uzyskać 25% zniżki w całym sklepie Equilibria – nowi i powracający klienci mogą korzystać do 9/30! Kod może być również łączony

z oszczędnościami na subskrypcji.

Źródło: @equilibriawomen

Werdykt

Po około tygodniu przyjmowania jednej gumy przed snem, zwiększyłam spożycie do pełnej porcji – dwóch gum. Kiedy mówię, że nie ruszałam się w środku nocy, mówię poważnie. Wiesz, jak czasami myślisz, że miałeś dobry sen, ale pamiętasz, że toczyłeś się trochę lub obudziłeś się na sekundę? Cóż, nie doświadczyłeś prawdziwie nieprzerwanego, dobrego snu, dopóki nie spróbujesz tych.

Jedną z rzeczy, które wiem, że mnie uspokajają i pomagają mi czuć się zrelaksowanym jest CBD, więc nie wiem dlaczego nie spróbowałem wcześniej gumek do spania Equilibria. Po ich zażyciu zasypiam łatwiej i śpię lepiej przez całą noc. Trwają one 4-8 godzin, a ja śpię teraz lepiej niż kiedykolwiek.

Equilibria twierdzi, że ich Sleep Gummies “pomagają zrównoważyć zdrowy cykl sen-budzenie dla luksusowego snu” i uwierz mi, czuję się teraz jak dobrze wypoczęta, luksusowo żyjąca królowa każdego ranka. A smak? To wisienka z Bordeaux na szczycie.

Equilibria

Sleep Gummies

Sleep Gummies są sformułowane z CBD, CBN, rumiankiem i L-teaniną, więc zas

ypianie

i

pozostawanie w stanie snu są łatwiejsze.