Jak stylizować pasiaste swetry na jesień 2022?

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Kiedy lato w końcu przechodzi w jesień, mamy do czynienia z najlepszą modą roku. W tym sezonie, jednym z najbardziej ekscytujących dodatków do naszych dni jest dzianina. Nie ma to jak założyć wspaniały, przytulny sweter jako część codziennego stroju. W tym roku obserwujemy jeden z naszych ulubionych trendów dzianinowych w ostatnim czasie: sweter w paski.

Jeśli byłaś w mediach społecznościowych w ciągu ostatniego miesiąca, prawdopodobnie widziałaś sweter w paski pojawiający się na lewo i prawo. (Osobiście, nie możemy przewijać naszego Instagrama lub TikTok bez zobaczenia przynajmniej jednego). Nietrudno zrozumieć, dlaczego ta dzianinowa zszywka jest teraz w modzie. Jest bardziej wyrafinowany niż zwykła dzianina. Dodatkowo, jest tak uniwersalny, jak tylko może być.

Przedstawiliśmy cztery sposoby na stylizację swetrów w paski tej jesieni. Znaleźliśmy również najlepsze opcje, które są dostępne w magazynie, jeśli jeszcze nie wpadły Ci w ręce.

Z twoimi ulubionymi dżinsami

Czasami, podstawowe może być lepsze. Nie ma powodu, aby odkrywać na nowo koło, jeśli chodzi o stylizację swetra w paski. Połącz go ze swoimi ulubionymi dżinsami i uzupełnij swobodną stylizację o parę trampek. Ta kombinacja jest nieskomplikowana, ale zawsze zasługuje na chwilę uwagi.

Z legginsami

Ponieważ jesień oznacza oczywiście popołudnia spędzone w ciepłym kocu z polaru i dyniową latte w zasięgu ręki, musieliśmy uwzględnić strój na te dni, kiedy pracujesz w domu lub oglądasz Harry’ego Pottera

w domu.

Spraw, aby Twój sweter w paski był jeszcze bardziej przytulny, łącząc go z ulubionymi legginsami lub spodniami dresowymi.

Przeciągnięty przez ramiona

Czy wiesz, że nie musisz nosić

swojego swetra, aby poczuć się jak na jesieni? Zarzuć go na ramiona, zawiąż z przodu i uzupełnij stylizację luźnymi spodniami i blezerem, bomberką lub kurtką. Niezależnie od tego, czy zamierzasz przedzierać się przez rowy dyniowego pola, czy wybrać się na nawiedzoną przejażdżkę sianem, ten trik sprawi, że poczujesz się szykownie, niż gdybyś miała ją na sobie. Jest to również doskonały sposób, aby fall-ify strój na nieuniknione 70-stopniowe dni, które wkradają się do października.

Jako sukienka

Trend na swetry w paski nie kończy się na samych swetrach. Na jesień, pojawia się również moda na sukienki

w paski. Sparuj swój sweter z wysokimi do kolan butami i spódnicą, aby uzyskać efekt bez konieczności kupowania sukienki.

Nasze ulubione swetry w paski w tym sezonie

6 Knitwear Trends to have on your Radar this Fall