Zbliżam się do 30-tki – oto 5 rzeczy z lat 20-tych, które będę nosić do końca nowej dekady

Kilka dni temu prześladowałam siebie na Instagramie, jak to mam w zwyczaju od czasu do czasu. Jasne, to może brzmieć narcystycznie, ale zapewniam was, że wpadam w podobne królicze dziury z czystej nostalgii. Właśnie skończyłem 28 lat i w tym momencie Instagram jest najbliższą rzeczą, jaką mam do albumu fotograficznego, który szczegółowo opisuje ostatnie 10 lat mojego życia. Z jednym pięciominutowym przewijaniem, natychmiast przypominam sobie czas, kiedy zsikałem się w spodnie na koncercie Drake’a, mój przerażający stint z przedłużaniem włosów i wątpliwe ubrania i wybory strojów, które dają mi niechciane, trzewne reakcje.

Ale nawet wśród wszystkich trendów, które przyszły i poszły (bodycon sukienki klubowe jest jednym, że jestem zadowolony poszedł), było kilka powtarzających się kawałków w moim przewijaniu, które wytrzymały próbę czasu – i nie są one nigdzie iść wkrótce. Od ośmioletniego płaszcza wielbłądziego do sukienki, którą nosiłem do tej pory może 14 okazji, oto pięć kawałków, które nosiłem w moich latach 20-tych, które nigdzie się nie wybierają w najbliższym czasie.

1. Niezawodna skórzana torba

Ktokolwiek powiedział, że diamenty są najlepszym przyjacielem dziewczyny, musiał nigdy nie mieć zaufanej skórzanej torebki, która zabrała je z pierwszych rozmów kwalifikacyjnych do solowych randek z kawą i dalej. Ja zawsze miałam w swojej szafie skórzaną torebkę lub saszetkę, a ostatnio pokochałam tę skórzaną, wodoodporną z Nisolo. Mam już plecak do pracy, więc ten jest idealny do noszenia mojego Kindle’a, planera, słuchawek i innych rzeczy, a jednocześnie jest wystarczająco kompaktowy, aby zabrać go na dzień sprawunków.

Jestem dość niezdecydowana, więc uwielbiam to, że ten plecak ma konwertowalny projekt i dodatkowy pasek, który pozwala na sytuację, w której nie muszę trzymać rąk, jeśli mam ochotę zmienić rzeczy. Dzięki szykownemu, mosiężnemu osprzętowi i mocnej, ale nie za bardzo strukturalnej ramie, będzie to element, który przetrwa do mojej 30-tki i dłużej. Chcesz zdobyć jedną dla siebie? Użyj kodu EVERYGIRL20, aby uzyskać 20% zniżki na pierwsze zamówienie w Nisolo!

Nisolo

Ręcznie tkana saszetka

Dostępne 2 kolory

Nisolo

Torebka skórzana

8 dostępnych kolorów

Nisolo

Torebka ręcznie tkana

2 dostępne kolory

2. (Skromna) mała czarna sukienka

Kiedy wcześniej wspomniałem, że nosiłem tę małą czarną sukienkę na co najmniej 14 różnych okazji, mam na myśli to. Mówię The Everygirl Retreat 2021 (na zdjęciu powyżej), mój kuzyn 2018 ślub, noc randki, pogrzeby – wymień to, jest duża szansa, że pojawiłem się nosząc to. Uwielbiam funkcjonalność małej czarnej sukienki, która jest wystarczająco skromna, aby nosić ją od wydarzenia do wydarzenia, a ta będzie “na zawsze zachować” w mojej szafie, dopóki pasuje.

3. Czarny, ponadwymiarowy blezer

Kiedy byłem w szkole średniej, kupiłem mój pierwszy czarny blezer na wywiady w college’u i czułem się jak największy dweeb wszech czasów. W tamtym czasie nie było nic złego w marynarkach, a problem bardziej polegał na tym, że po prostu nie wiedziałem, jak je stylizować, co prowadziło do doświadczenia out-of-body, zabawy w ubieranie się. Ale w miarę jak mój styl ewoluował, pojawiły się oversize’y i zdałam sobie sprawę z tego, jak funkcjonalne są od biura po wieczorne wyjście i nie tylko, mój czarny blezer stał się obowiązkowym, klasycznym elementem, do którego z przyjemnością się dostosowałam 10 lat temu. I, spoiler alert: jest to jeden z moich ulubionych kawałków w mojej szafie do tej pory.

4. Dopasowany, wełniany płaszcz

Kupiłem ten camelowy płaszcz około dziewięć lat temu, kiedy poszedłem na wesele z rodziną podczas mojego (*facepalm*) nie potrzebuję płaszcza, jestem niepokonany etap. Więc kiedy wróciłam do domu z weekendu na uczelni i moja mama zobaczyła, jak dzielę się zimą Michigan bez kurtki, zaciągnęła mój żałosny tyłek do Zary i prawie zmusiła mnie do zainwestowania w ten peacoat. I to był dzień, w którym “mama wie najlepiej” nabrało w moich oczach nowego życia. Do dziś sięgam po ten peacoat i w tym momencie uważam go za ponadczasowy niezbędnik, do którego będę się wielokrotnie zwracać.

5. Czarne buty na obcasie

Każdego roku, kiedy jesień toczy się wokół, dostaję podekscytowany na zmianę pór roku nie ze względu na zwykłe jesienne atuty, takie jak Pumpkin Spice Lattes, sady jabłkowe lub zmieniające się liście. Dla mnie, jesień oznacza sezon czarnych butów, który jest, hands-down, moją ulubioną porą roku.

Czarne botki są stylowe odkąd pamiętam, dlatego wybieram te, które będą służyć mi przez długi czas. Wejdź w te wysokiej jakości buty Chelsea na obcasie od Nisolo. Dzięki minimalistycznemu wzornictwu, amortyzującym wkładkom (pianka z pamięcią) i wodoodpornej skórze (konieczność w przypadku prawie ekstremalnych pór roku w Chicago), te buty są idealnym wykończeniem każdego dopasowania i będą mi służyć aż do 30-tki. Chcesz mieć parę dla siebie? Użyj kodu EVERYGIRL20, aby uzyskać 20% zniżki na pierwsze zamówienie w Nisolo! </p>

Nisolo

Borki Chelsea na obcasach

5 dostępnych kolorów

Nisolo

Botki na obcasie

6 dostępnych kolorów