Wypróbuj Fit Team ZA DARMO – miesięczne plany treningu siłowego

i nabierzmy rozpędu wkraczając w sezon jesienny!

Cześć przyjaciele! Jak mija poranek? Mam nadzieję, że do tej pory masz wspaniały dzień i że weekend był udany! Spotkaliśmy się z przyjaciółmi na pływanie i indyjskie jedzenie, a ja cieszyłam się najlepszymi zajęciami gorącej jogi.

Na dziś mam bardzo ekscytującą wiadomość: możesz wypróbować Fit Team ZA DARMO!

Chciałem to zaoferować FOREVERRRR, ale było to jedno z ograniczeń platformy, której używam do hostowania wszystkiego. W końcu zaczęli oferować bezpłatne wersje próbne i jestem bardzo podekscytowana, że mogę się tym z wami podzielić!

Teraz możesz sprawdzić całe centrum Fit Team, w tym pełne plany treningowe, przepisy, przewodniki po posiłkach i bonusy, i cieszyć się nim przez 7 dni, zanim zdecydujesz, czy chcesz kontynuować. Podczas rejestracji możesz wybrać miesięczne lub dwuletnie członkostwo, które będzie kontynuowane po upływie 7 dni. Jeśli nie chcesz kontynuować, po prostu anuluj członkostwo przed upływem 7 dni.

Fit Team – miesięczne plany treningu siłowego

Czym więc jest Fit Team?

Fit Team to mój comiesięczny program treningowy mający na celu budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, spalanie tłuszczu i uzyskanie odpowiedzialności za maksymalne wyniki. Koniec z zastanawianiem się, co do cholery robić, lub układaniem rutynowych ćwiczeń. Nawet jeśli używasz tych planów jako kopii zapasowej, wiesz, że są one strategicznie zaprojektowane pod kątem efektywności czasowej i WYNIKÓW.

Możesz uzyskać etapowy, strategicznie zaprojektowany plan, aby w końcu uzyskać wyniki, na które zasługujesz (!) i trzymać się go przez długi czas. Tak wielu znajomych mówi, że zmaga się z konsekwencją. Często dzieje się tak dlatego, że ich plan jest nietrwały. Nie pozwala na żadną elastyczność. I nie wiedzą, jak go zmodyfikować, aby pasował do ich życia. Fit Team oszczędza czas, energię i pieniądze, robiąc to wszystko za Ciebie.

28 dnia każdego miesiąca publikuję zupełnie nowy plan fitness. Zazwyczaj zawiera on 6-8 nowych treningów siłowych. Wraz ze wskazówkami dotyczącymi ćwiczeń cardio, bonusami (playlisty, zajęcia na żywo ze mną, przepisy). Oraz samouczki wideo (z modyfikacjami) dla każdego z ćwiczeń. Wszystkie treningi można wykonywać w domu z hantlami.

Oto, co otrzymasz po zarejestrowaniu się:

  • Treningi spalające tłuszcz i budujące siłę, które spalają więcej tłuszczu niż ćwiczenia wykonywane samodzielnie – wartość 197 USD
  • Samouczki wideo, dzięki którym możesz bezpiecznie ćwiczyć i modyfikować w razie potrzeby – 197 USD
  • Comiesięczne propozycje posiłków, które są gotowe w 20 minut i pozwolą zaoszczędzić czas, zdrowie i pieniądze – 197 USD
  • Dostęp do naszej ekskluzywnej społeczności, która będzie ci kibicować i wspierać cię w podróży – $297
  • Treningi grupowe na żywo dla dodatkowej motywacji – 97
  • Nagrania rozmów z innymi ekspertami wellness – 247 USD
  • I o wiele więcej. To znacznie więcej niż plan fitness; to cała społeczność wellness

Wypróbuj go ZA DARMO tutaj.

Oto, co jest wyjątkowego w tym planie:

Treningi są podzielone na etapy i obejmują progresywne strategie treningowe. Są one celowo zaprojektowane i rozwijają się w czasie, aby pomóc Ci osiągnąć cele związane ze składem ciała i poprawą siły. Zostały zaprojektowane w taki sposób, abyś nie osiągnął plateau i nie nudził się. Każdy 90-dniowy cykl obejmuje komponenty wytrzymałościowe, siłowe i siłowe, a w każdym miesiącu koncentruje się na innym aspekcie.

Układanie rutynowych ćwiczeń z treningów online i YouTube jest świetne dla ogólnego ruchu. Ale jeśli masz konkretne cele fitness lub zauważyłeś, że że uderzyłeś w ścianę i osiągnąłeś plateau, to dlatego, że potrzebujesz planu etapowego.

Pomogę ci stale dodawać stresory i urozmaicać powtórzenia do twojej rutyny. Dzięki temu uzyskasz wyniki, na które zasługujesz. Jeśli czujesz, że robisz “wszystko” i nie widzisz rezultatów, nie jest to spowodowane brakiem wysiłku – to dlatego, że potrzebujesz innej strategii.

Pozbądź się zgadywania z rutyny fitness przez następne 6 miesięcy. Jest to 6-miesięczna subskrypcja, którą można anulować w dowolnym momencie.

Pomyśl o tym, jak niesamowite będzie to uczucie w sezonie jesiennym:

– Z celowym planem, którego możesz przestrzegać, który nadal pozwala na elastyczność, dzięki czemu możesz się go trzymać

-Z przyjaciółmi i członkami rodziny pytającymi, co robisz w swojej rutynie, ponieważ jesteś silny, szczupły, żywy i promienny.

– Mniej ćwiczysz, ale w końcu widzisz rezultaty swoich wysiłków

– Pewność, że twoje treningi zostały stworzone, aby przesunąć igłę w kierunku twoich celów

– Mając wsparcie własnej wróżki motywacyjnej i kobiet na całym świecie, które kibicują ci w drodze do celu.

– Poczucie energii i PODekscytowania rutyną, zamiast przytłoczenia i wyczerpania.

Oto, co nasza społeczność ma do powiedzenia na temat swoich doświadczeń z Fit Team:

Korzyści z dołączenia do Fit Team:

– Nasza niesamowita społeczność! Mamy grupę kobiet na całym świecie, które kibicują sobie nawzajem. A także pomagają wspierać się nawzajem na drodze do osiągnięcia swoich celów. Ma to ogromne znaczenie dla odpowiedzialności i motywacji.

– Bezpośredni dostęp do mnie na naszej platformie społecznościowej, aby pomóc w razie jakichkolwiek pytań.

– Koniec z zastanawianiem się, co zrobić z treningami. Ściągnij plan i do dzieła!

– Wszystko jest dostępne za pośrednictwem naszej platformy online lub aplikacji Kajabi na telefonie.

Ten plan jest dla Ciebie:

– Jeśli lubisz podążać za pisemnym planem z samouczkami treningowymi. Jeśli wolisz pełne filmy instruktażowe, sprawdź Barre Bootcamp 2.0 lub HIIT Bootcamp!

– Jeśli masz dość układania puzzli i chcesz mieć plan, który został zaprojektowany w konkretnym celu.

– Jeśli szukasz motywacji i spójności, szczególnie w okresie letnim!

Sprawdź wszystkie szczegóły i FAQ tutaj.

Czy jesteś gotowy, aby dołączyć?

Wypróbuj za darmo tutaj.

Gdy już dołączysz, zostaw komentarz poniżej lub napisz do mnie na Instagramie, abym mógł Cię oficjalnie powitać!

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć Cię w Fit Team.

xoxo

Ania