Sex Toy Sommelier: Dlaczego nie mogę osiągnąć orgazmu z moim partnerem?

Jeśli zakupisz niezależnie zrecenzowany produkt lub usługę poprzez link na naszej stronie, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Sex Toy Sommelier jest naszą kolumną dopasowującą zabawki seksualne i doradzającą w SheKnows. Bez względu na to, czy stawiasz pierwsze odważne kroki w świecie zabawek seksualnych i akcesoriów zdrowia seksualnego (witaj, tu jest fajnie!), czy jesteś starym profesjonalistą, który chce dodać kilka nowych gadżetów do swojej istniejącej kolekcji (witaj i ty!), redaktorka działu zdrowia i seksu Katherine Speller jest tutaj, aby pomóc czytelnikom SheKnows w uzupełnieniu ich szafek nocnych, skrzyń z zabawkami i/lub lochów seksualnych DIY o narzędzia, których potrzebują, aby poczuć się głęboko usatysfakcjonowanym – i dać kilka wskazówek, jak wprowadzić niektóre z tych nowych zabawek i narzędzi do swojego życia seksualnego po drodze.

Napisz do nas, aby dać nam znać, co jesteś w, co chcesz być w lub co jesteś na rynku za pośrednictwem naszej gorącej linii (będziemy zachować rzeczy anonimowe, oczywiście), a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby upuścić zakres zabawek i produktów zdrowia seksualnego, które spełniają swoje gusta, chce i potrzeby. Podczas gdy pieniądze z pewnością nie kupi cię miłość, może kupić ci orgazmy – które mogą być tak samo dobre, TBH.

Orgazmy! Są one niezwykle zabawne, aby mieć. Mogą czuć się jak iskrzący, eksplodujący, DIY twardy reset na twoim ciele. Ale mogą być również polaryzujące, nieuchwytne, wysokociśnieniowe, stresujące (a nawet bolesne!) dla niektórych.

Istnieje wiele uczuć wokół wielkiego O (kto ma ich więcej, kto ich nie ma) i – ponieważ ludzie są zróżnicowanymi i fascynującymi stworzeniami – nie ma dwóch takich samych uczuć dotyczących seksu i przyjemności.

Co prowadzi nas do pytania z tego miesiąca:

Ja (cis-kobieta, 29 lat) nigdy nie miałam orgazmu z moim partnerem (cis-mężczyzna), którego głęboko kocham i martwię się, że zranię jego uczucia, dzieląc się tym. Czy są jakieś zabawki, które mogę wprowadzić do sypialni, aby pomóc nam obojgu osiągnąć ten stan?

– Up-and-Not-cummer

Tak więc moim pierwszym instynktem jest ostrzeżenie, że orgazm nie jest synonimem przyjemności. Istnieje wiele powodów, dla których niektórzy ludzie nie osiągają lub nie mogą osiągnąć orgazmu z partnerem podczas stosunku lub innych czynności (niektóre medyczne, niektóre psychiczne, niektóre techniczne!). Jeśli nadal dobrze się bawisz, cieszysz się sobą i czujesz się zaszczycony, zadowolony i zadbany, to nie ma znaczenia, czy orgazm nie zdarza się za każdym razem (chyba że naprawdę chcesz, żeby się zdarzył). Ale to powiedziawszy, wiele osób (nieproporcjonalnie cis-kobiet), które chcą mieć orgazmy, walczy o nie ze swoimi partnerami.

Internet-Famous Winter Coat Related story Shoppers are ‘Obsessed’ This Internet-Famous Winter Coat has a ‘Grow With Me’ Matching Option for Kids

Jeśli to jest twoje doświadczenie, musisz wiedzieć, że nie jesteś sama i nie ma się czego wstydzić. Badania pokazują, że 10 do 15 procent kobiet cis twierdzi, że nigdy nie miało orgazmu w ogóle. Według Indiana University’s National Survey of

Sexual Health and Behavior, 85 procent cis-mężczyzn zgłasza, że ich partnerki miały orgazm podczas ostatniego spotkania seksualnego, w porównaniu do 64 procent cis-kobiet, które zgłaszają orgazmy. Margines ten jest uważany przez badaczy za “zbyt duży”, aby mógł być uwzględniony przez pary tej samej płci (które w większości przypadków osiągają orgazm częściej, według statystyk), co oznacza, że mężczyźni uprawiający seks z kobietami są nieco bardziej skłonni przeceniać swoją zdolność do doprowadzenia partnera do orgazmu.

Także: Nie mam zamiaru wyzywać cię za udawanie orgazmu. Wszyscy zrobiliśmy to raz lub dwa, bo chcesz się upewnić, że twój partner wie, jak bardzo doceniasz pracę, którą wkłada, albo chcesz doprowadzić spotkanie seksualne do końca. Zasugeruję jednak, abyś nie robił z tego nawyku – komunikacja o tym, co w jaki sposób daje ci przyjemność, jest fundamentalnym sposobem na uczynienie twojego życia seksualnego lepszym.

Być może zrani to trochę uczucia twojego partnera, jeśli powiesz “hej, faktycznie nie byłem prawdomówny co do orgazmów, które według ciebie mi dałeś”, zakładając, że twój partner jest typem kochającej osoby, która inwestuje w to, byś czuł się dobrze. Ale to może być niezbędna rzecz do przepracowania, aby przejść na drugą stronę tego konfliktu. Gdybym był tobą, prawdopodobnie powiedziałbym coś w stylu “Nie byłem całkowicie szczery w kwestii orgazmu, gdy uprawiamy seks. To był błąd, ponieważ zależy mi na tobie i zdecydowanie doświadczałem przyjemności, ale orgazmy były nieco trudniejsze do osiągnięcia i mam kilka pomysłów, jak możemy się tam dostać.” Twoje życie seksualne nigdy nie powinno czuć się jak coś, czego nie możesz rozwiązać i dostroić w miarę upływu czasu.

Tak więc, to przynosi nam pierwsze zalecenie, które mam (które zwykle nie jest zmotoryzowane, wibrujące) byłoby spróbować zainicjować tę rozmowę ze swoim partnerem. I nawet nie musisz mieć tej rozmowy bez lubrykantu konwersacyjnego, dlatego sugeruję, abyś podniósł:

Come as You Are: Zaskakująca nowa nauka, która zmieni twoje życie seksualneautorstwa Emily Nagoski

Come As You Are: Revised and Updated: The Surprising New Science That Will Transform Your Sex Life $16.98 na Amazon.com Kup teraz

Kiedy spotykam kogoś, kto chce naprawdę zrozumieć mechanikę i naukę o seksie i przyjemności, polecam mu uderzenie w tę książkę prawie natychmiast. Pełna badań i informacji dla par o tym, jak działa pożądanie i przyjemność, to niesamowity lodołamacz. Przeczytaj ją, przekaż swojemu partnerowi, a następnie otwórz butelkę wina, aby porozmawiać o tym, co możesz chcieć zbadać lub dopracować.

To nie musi być wysokie ciśnienie lub doskonałe, ta rozmowa – to po prostu musi się zdarzyć.

Womanizer OG

Womanizer OG $219.00 na Amazon.com Kup teraz

Ten jest nowszą zabawką, że cieszyłem się używając dużo w seksie partnerskim ostatnio: Womanizer OG. Super wszechstronny wibracji zaprojektowany do korzystania Womanizer’s przyjemność technologii powietrza i wibracji do stymulowania G-Spot, może być również stosowany jako stymulator łechtaczki do doskonałego efektu.

Podoba mi się w Twojej sytuacji b

Ponieważ oferuje on różne rodzaje stymulacji, ale nie jest zastraszający ani zbyt skomplikowany w użyciu. Możesz trzymać go nad swoją clit podczas stosunku lub twój partner może penetrować cię z nim lub używać go na clit lub sutki dla dodatkowych wrażeń. Możesz nawet zrobić trochę 69 akcji z zabawką w mieszance, jeśli czujesz się chaotycznie.

Dame Eva II

Dame Produkty Eva II $135.00 na Amazon.com Kup teraz I’ve

recommended Dame’s Eva II to quite a few folks over the years for integrating with partnered sex/intercourse. Dainty, uroczy i zaprojektowany, aby pozostać w miejscu i oferują dodatkową stymulację łechtaczki można potrzebować podczas penetracji.

(Nie polecam obsesji na punkcie próby osiągnięcia orgazmu w trakcie penetracji, dajcie sobie łaskę na zmianę i odkrywajcie doznania osobno, nie pozwalając, by stosunek penetracyjny był końcem-wszystkim-wszystkim w seksie).

Blindfold

LULUSILK Mulberry Silk Sleep Eye Mask $8.99 na Amazon.com Kup teraz

Ten ostatni jest czymś, co myślę, że może pomóc w celu “take the pressure off”. Istnieje wiele powodów, dla których osoba nie może osiągnąć orgazmu ze swoim partnerem – i podczas gdy możesz kierować nimi za pomocą techniki lub porozmawiać ze swoim OB-GYN, jeśli czujesz, że jest coś bolesnego lub wyłączonego, zdecydowanie jest coś do powiedzenia na temat wchodzenia (lub wychodzenia) z twojej głowy.

Często powtarzam, że twój mózg jest twoim największym i najważniejszym organem płciowym: A zabranie jednego zmysłu lub sprawienie, że będziesz mniej świadomy siebie, to świetny sposób na jego rozpalenie. Z czymś takim jak opaska na oczy (dosłownie każdy pasek tkaniny lub maska do spania zrobi) może być naprawdę fajnym sposobem na zmianę rzeczy i przerobienie swojej relacji do różnych wrażeń poprzez poddanie się (trochę) im.

Zanim pójdziesz, sprawdź nasze ulubione 69 (ładne) pozycje seksualne, aby spróbować przed śmiercią

:

69-Sex-Positions-for-Bucket-List-embed