Najlepsze dżinsy do noszenia z każdym zimowym butem

Jak każda sezonowa zmiana nadchodzi, tak samo nadchodzi wymiana garderoby. To oczywiste: Nie możesz (zawsze) nosić swoich letnich sandałów z paskami przy pogodzie poniżej 50, prawda? Zamiast tego możesz odkurzyć swoje skórzane botki, wypolerować Uggsy i przygotować się na wszystko, co wiąże się z zimowymi butami.

Niezależnie od tego, czy stawiasz na wygodę czy styl (lub oba!), sztuczka z zimowym obuwiem powinna polegać na tym, co sprawia, że czujesz się najlepiej. Jednakże, łączenie butów z resztą stroju może być czasem trudne – zwłaszcza jeśli chodzi o spodnie. Czy łączyć buty z podeszwą z prostą nogawką? Co się stanie, gdy Twoje dżinsy będą podwijać się od góry buta? A jeśli but zostanie połknięty przez brzeg spodni? Nie obawiaj się, właśnie w tym momencie przychodzimy z pomocą. Od obcasów, przez mieszkania, po rozmyte Uggsy, sparowaliśmy wszystkie nasze ulubione zimowe obuwie z naszym ulubionym stylem dżinsowym poniżej.

Uggs + jeansy z prostą nog

ą

To prawda, twoje Uggs wyglądają dobrze z czymś więcej niż tylko loungewear. Świetna para dżinsów o prostej nogawce w połączeniu z Uggsami w dowolnym kolorze to kompletny i wygodny strój tej zimy. W połączeniu z bluzą z kapturem, kardiganem lub swetrem do wyboru, jesteś gotowy.

Buty przeciwdeszczowe + dżinsy

z surowym

obszyciem Połączenie butów przeciwdeszczowych z dżinsami z surowym obszyciem to prosty sposób na ochronę siebie i swoich dżinsów przed deszczem. Nawet jeśli nie pada, możesz wybrać ten wygląd. Dlaczego nie? Twoje dżinsy i tak doskonale się z nimi sparują.

Botki do kolan + skinny jeans

Wiemy, że masz jeszcze gdzieś parę skinny jeansów, które trzymamy w naszych szafach właśnie na taką

okazję.

W połączeniu ze skórzanymi kozakami do kolan, ta kombinacja strojów jest jak najbardziej trafiona. A w końcu skinny jeans to jedyny dżins, który jest na tyle wąski, że bez problemu pasuje do wysokich butów.

Botki na obcasie + flared jeans

Flare jeans są świetne w wydłużaniu nóg, a kiedy dodasz do mieszanki botki na obcasie, wyniki są jeszcze lepsze niż były. To idealne combo na każdą imprezę, którą masz w swoim kalendarzu, zwłaszcza w okolicach sezonu wakacyjnego.

Botki z podeszwą w szpic + luźne dżinsy

Grube

buty i workowate dżinsy stanowią idealną parę. Idealne do nakładania na siebie, aby stawić czoła chłodniejszym dniom, to połączenie jest tym, które nosimy wielokrotnie, gdy tylko nadejdzie zima – wystarczy dodać parę wełnianych skarpet i wyjść za drzwi.

Sznurowane botki + przycięte dżinsy

Buty bojówki prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody, a kiedy są prezentowane z parą przyciętych dżinsów, całkowicie rozumiemy dlaczego. Przycięty styl pozwoli butom mówić wszystko – tak jak powinny.

Loafersy

+ jeansy z szeroką nogawką

Loafersy to zawsze dobry pomysł. Zakładając je tej zimy, zdecyduj się na połączenie ich z dżinsami o szerokiej nogawce. Jest to wystarczająco subtelne, aby pokazać swoje buty, a następnie szeroki krój dżinsów doskonale uzupełnia smukły minimalizm, który przynosi loaffer.

Buty, które zastąpią nasze buty tej jesieni