Poranna rutyna tej blogerki to *Chef’s Kiss*.

Witamy w The Everygirl Podcast. Niezależnie od tego, czy szukasz wewnętrznych sekretów od kobiet sukcesu, które mają wymarzoną pracę, są zainteresowane poradami ekspertów, aby przekształcić swoje zdrowie i poczuć się jak najlepiej, czy po prostu chcesz być zabawiony i śmiać się razem z nami podczas dojazdu do pracy, mamy cię pokryte.

Kochamy OG blogger, i to nie dostaje żadnych bardziej ~blueprint~ OG niż Kat Jamieson, znany również jako głos za blogu stylu życia With Love From Kat. Ale Kat jest czymś więcej niż tylko oszałamiającą estetką (mówiąc o tym, sprawdźcie jej ikoniczną kalifornijską wycieczkę po domu tutaj i jej wspaniałe mieszkanie na Manhattanie tutaj). Od czasu założenia bloga w 2011 roku, Kat jest w trakcie transformacyjnej podróży po zdrowie, a w tym tygodniu w The Everygirl Podcast rozlewa całą herbatę (lub zielony sok) na temat tego, jak dotarła do miejsca, w którym jest ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Ponadto Kat dzieli się szczegółami dotyczącymi jej pierwszej książki, Blended, która łączy w sobie gotowanie, rozrywkę i holistyczne życie. Czytaj dalej, aby poznać czterostopniową poranną rutynę Kat i posłuchaj w tym tygodniu odcinka The Everygirl Podcast, aby uzyskać więcej wskazówek.

1. Popijaj gorącą wodę z cytryną

Kofeina Kat to matcha z mlekiem kokosowym, ale zanim wypije cokolwiek kofeinowego, zawsze popija gorącą wodę z cytryną. Uwielbia rozpoczynać swój poranny rytuał, ponieważ utrzymuje on regularne trawienie, budzi ją i daje jej zastrzyk witaminy C. Kat wie, że pierwsza rzecz, którą wkłada do swojego ciała, nada ton reszcie jej dnia, więc zaleca picie gorącej wody z cytryną przed jakąkolwiek kofeiną, aby zwiększyć nawodnienie i ustabilizować trawienie.

2. Medytuj

Kat jest wielką zwolenniczką medytacji, ale wie, że to nierealne, by “oczyścić swój mózg” w sposób, jakiego większość z nas oczekuje, gdy medytuje. Zamiast wywierać na siebie presję, aby mieć całkowicie “czysty umysł”, Kat widzi medytację jako sesję strategiczną. “Używam jej jako czasu, aby przejść przez moją listę rzeczy do zrobienia, lub sprawdzić, jak się czuję w związku z pewnym związkiem w moim życiu, czymś, czym jestem zestresowana, lub czymś, czym jestem podekscytowana” – powiedziała Kat. “Dostaję niektóre z moich najlepszych pomysłów i kreatywnych myśli w tym czasie”.

Ale medytacja nie tylko oferuje korzyści umysłowe-Kat również kredyty medytacji do pomocy uzdrowienia objawów jelitowych i pomocy z trawieniem, przez pomoc w relaksacji mięśni żołądka. Czuła korzyści z codziennej medytacji w jej czujności, zdrowiu psychicznym, życiu społecznym i fizycznym samopoczuciu.

Źródło: @katjamieson_

3. Pij zielony sok każdego ranka

Kat przysięga przez jej codzienny zielony sok tak bardzo, że dostała jej męża na zwyczaj też. Przez lata Kat próbowała nakłonić męża do picia zielonego soku rano, a ona konsekwentnie otrzymywała odpowiedź, że jest on bardziej osobą jedzącą jajka na śniadanie. Ale kiedy w końcu posłuchał i dał radę Kat, zaczął się czuć o wiele lepiej. Zielony sok nie jest dla wszystkich, ale sama Kat ma obsesję na punkcie korzyści trawiennych płynących z picia go każdego ranka.

4. Wyjdź na zewnątrzde dla naturalnego światła słonecznego

Zanim Kat rozpocznie resztę dnia, uwielbia wyjść na zewnątrz i zaczerpnąć trochę światła słonecznego, aby poczuć się energicznie i rozbudzić na resztę dnia. Uwielbia wychodzić na zewnątrz i spacerować ze swoim psem, a teraz, gdy mieszka na przedmieściach, będzie nawet chodzić boso po trawie, aby się trochę uziemić. “Jest coś takiego w chodzeniu boso po trawie lub piasku, co jakby rekalibruje i naprawdę uspokaja. Zauważam ogromną różnicę, gdy to robię” – powiedziała.