Pojedynczy zakup, który sprawił, że chcę siedzieć przy biurku cały dzień – czyli wybór krzesła biurowego do domu!

Nienawidzę tego robić, ale poświęć chwilę na flashback do marca 2020 roku ze mną. Właśnie powiedziano mi, że będę pracować w domu w dającej się przewidzieć przyszłości, nie miałem żadnej konfiguracji biura domowego, aby mówić o, i pracował z kombinacji mojej kanapie i łóżku każdego dnia. Brzmi znajomo? Cóż, kiedy w końcu ustawiłem domowe biuro – po tym, jak stało się jasne, że praca w domu będzie moją nową normą – wybrałem biurko i krzesło, które były bardziej ładne niż wygodne.

Przez jakiś czas było to w porządku, ale szybko zauważyłam, że tak naprawdę nie spędzam zbyt wiele czasu przy biurku. Zamiast tego kręciłem się po mieszkaniu, jakbym był w fantastycznym startupie technologicznym w Dolinie Krzemowej, podczas gdy w rzeczywistości pracowałem w redakcji w moim małym mieszkaniu w Los Angeles. Zaczynałam dzień przy biurku, ale albo byłam zmuszona przenieść się do jadalni lub salonu na spotkania, gdy kolidowały one z harmonogramem mojego męża, albo przykucnęłam na kanapie na lunch i nie poświęciłam biurku ani jednego spojrzenia przez resztę dnia.

To trwało przez dwa lata. DWA. YEARS. Jednak wszystko musi się skończyć. Więc kiedy nadszedł czas, aby przenieść się do mojego nowego domu i zorganizować biuro, postanowiłem również uaktualnić moje miejsce pracy. Tym razem poszedłem zupełnie odwrotną drogą, którą wybrałem w marcu 2020 roku. Wybrałem stojące biurko, ergonomiczne krzesło i wydałem pieniądze na bieżnię pod biurkiem. Dopiero po pierwszym miesiącu siedzenia przy nowym biurku przez osiem godzin dziennie zdałem sobie sprawę, że nie jestem już maskaradą kodera w San Francisco. Nie, siedziałem przy biurku przez cały dzień pracy. Czytelnicy, w końcu mam krzesło, które jest wystarczająco wygodne, aby siedzieć w nim przez cały dzień pracy i jestem tutaj, aby szerzyć dobre słowo o Ergonomicznym Krześle Branch Furniture.

Krzesło

Branch Furniture

Krzesło Ergonomiczne

Krzesło Ergonomic Chair zapewnia wyjątkowe wsparcie przez cały dzień pracy (i nie tylko, jeśli zdarzy Ci się przepracować noc). Posiada również solidne podparcie lędźwi i wyprofilowaną górną część oparcia, które wspierają zdrową postawę.

Dlaczego kocham to krzesło biurowe?

Stary Garri nie zgodziłby się wydać tyle pieniędzy na ergonomiczne krzesło, które niewiele wnosi do ogólnej estetyki pomieszczenia. Jednak spędzamy tak dużo czasu siedząc przy biurku, że inwestycja w sprzęt, który jest aktywnie korzystny dla zdrowia, jest bezdyskusyjna. Na szczęście nie zawsze trzeba poświęcać design na rzecz ergonomii. W moich poszukiwaniach idealnego fotela do biurka wyróżniał się ten od firmy Branch, ponieważ jego elegancka konstrukcja, choć nie jest tym, co zwykle wybrałbym pod względem estetycznym, zapewnia wsparcie, którego moje ciało potrzebuje przez cały dzień, a jednocześnie doskonale komponuje się z resztą wystroju pokoju.

Mówiąc o tym wsparciu, krzesło Branch jest szczerze mówiąc najwygodniejszym krzesłem do biurka, na jakim kiedykolwiek siedziałem. Moje plecy mniej bolą, moja postawa jest lepsza i jestem w stanie siedzieć przy biurku przez cały dzień pracy bez przyjmowania pozycji, która sprawiłaby, że lekarze zajmujący się kręgosłupem pocą się z niepokoju. Po ponad trzech miesiącach użytkowania moje ciało czuje się odmłodzone.

Największym wskaźnikiem dla mnie jest to, że nie boję się już siedzieć przy biurku i szukam każdej wymówki, aby usiąść gdzie indziej. Zamiast tego, kiedy mam do wyboru inne opcje, najczęściej

wygodne siedzenie na krześle Branch. Gdybyś zapytał mnie rok temu, gdzie wolałabym siedzieć w ciągu dnia pracy, powiedziałabym ci, że w łóżku lub na kanapie. Dziś tą odpowiedzią jest moje biurko i naprawdę nie mogę w to uwierzyć.

Dlaczego inni też lubią to krzesło biurowe Branch?

Rozumiem: słowo jednej osoby nie zawsze jest wystarczające, aby zaufać, jeśli chodzi o recenzję taką jak ta. Ale nie jestem sama w mojej miłości do krzesła Ergonomicznego Branch Furniture. Po tym, jak dostałem swoje krzesło i zacząłem o nim szaleć, dwóch moich współpracowników kupiło je do swoich własnych zestawów do pracy w domu. Oto co mieli do powiedzenia:

“Spędzam dużo czasu w moim domowym biurze (prawdopodobnie więcej niż gdziekolwiek indziej w moim domu) i po zbyt wielu miesiącach z niezbyt dobrym krzesłem, w końcu przeszedłem na Branch (za rekomendacją kilku współpracowników). I nic dziwnego, że go uwielbiam! Jest wygodne, wspierające i wygląda dobrze w moim biurze, które jest pomieszczeniem, które wszyscy mijają wchodząc do mojego domu (wybrałam kombinację szarości i bieli, którą uwielbiam). Absolutnie warto zainwestować w dobre krzesło biurowe – zasługujesz na wygodę podczas pracy.“-Amanda, Senior Brand Partnerships Manager

Znaczenie używania ergonomicznego krzesła jest czymś, czego chciałbym się nauczyć wcześniej w mojej karierze. Większość dnia spędzam na krześle, projektując lub ilustrując. Z czasem zacząłem zauważać, że po zakończeniu dnia pracy odczuwam ból w różnych miejscach. W związku z tym postanowiłem wypróbować krzesło Branch i już nigdy do niego nie wrócę. Moje nowe krzesło do biurka jest nie tylko najwygodniejszym krzesłem, z jakiego kiedykolwiek korzystałem, ale szczególnie podobają mi się podłokietniki, które zapewniają wsparcie podczas wielogodzinnego rysowania. 10/10 Polecam krzesło Branch Ergonomic Chair każdemu, kto szuka unowocześnienia.“-Kirra, grafik