Pogoda na swetry: Nasze ulubione miejsce na zakupy niedrogich, przytulnych jesiennych swetrów

Wybory produktów w The Everygirl są tworzone przez zespół redakcyjny. Jeśli kupisz coś przez nasze linki, możemy zarobić prowizję partnerską, bez żadnych kosztów dla Ciebie. Polecamy tylko produkty, które naprawdę kochamy.

Przytulny, gruby sweter jest niezbędny w jesiennej garderobie, prawda? Ale równie ważny jest dzianinowy kardigan, a może duży golf lub nawet urocza kamizelka. Niezależnie od tego, jaki jesienny sweter jest na szczycie Twojej listy w tym roku, istnieje szansa, że H&M ma to, czego szukasz.

Jeśli zamknę oczy, mogę już sobie wyobrazić siebie, jak przechadzam się po grządce z dyniami lub siedzę przy ognisku w idealnym jesiennym swetrze z dużym szalikiem i przytulnymi butami. Oczywiście na tym zdjęciu mam również w ręku gorący kubek mojego ulubionego jesiennego napoju.

Wspaniałą rzeczą w ulubionym jesiennym swetrze jest to, że można go łączyć ze wszystkim. Od legginsów, przez dżinsy po spódnice, nowy sweter to osobisty prezent, który nie przestaje dawać o sobie znać przez cały sezon. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie swetry mamy na oku w tym sezonie, przewijaj dalej, aby zobaczyć wszystkie dzianinowe i zapinane na duże guziki dobroci, które H&M ma do zaoferowania.

6 trendów w dzianinie, które warto mieć na oku tej jesieni