Friday Faves 8.25 – OczamiKobiety.pl

Hi hi! Szczęśliwego piątku! Jak minął tydzień? Mam nadzieję, że był udany! Pilot był w domu przez większość tygodnia, więc zajmowałam się załogą. Wrócili w pełni do szkoły z zadaniami domowymi i wydarzeniami, i chociaż nie wiem jeszcze, jak będzie wyglądał nasz harmonogram, to dobrze jest wrócić do rzeczy. Zrobiłam sobie też pierwszy masaż od ponad roku (na szczęście), spotkałam się z przyjaciółką na zajęciach jogi i miałam wizytę u specjalisty od suchego oka. Chętnie dowiem się, co u ciebie słychać!

W ten weekend oboje dzieci mają przyjęcia urodzinowe, a ja kończę prace nad Vitality. Jeśli szukasz hybrydowego coachingu 1:1 i grupowego, możesz dołączyć tutaj. Będzie to również *hub* dla moich klientów 1:1, ponieważ będzie zawierać filmy i pliki do pobrania na wiele tematów związanych z dobrym samopoczuciem w jednym miejscu. W ten sposób będą oni mogli kontynuować pracę nad fundamentami podczas naszej wspólnej pracy, a także cieszyć się dożywotnim dostępem.

Sprawdź szczegóły tutaj i wyślij mi e-mail (gina@fitnessista.com temat VITALITY), jeśli masz jakieś pytania.

Nadszedł czas na cotygodniową imprezę Friday Faves! To tutaj dzielę się niektórymi z moich ulubionych znalezisk z tygodnia i całej sieci. Zawsze chętnie usłyszę też o Twoich ulubieńcach, więc pochwal się czymś w sekcji komentarzy poniżej.

(Zdjęcie z randki z moim ukochanym!)

Ulubione piątki 8.25

Czytaj, oglądaj, słuchaj:

Słucham audiobooka i jak dotąd jest niesamowity. Jeśli wychowujesz dziewczynki (zwłaszcza te na etapie nastolatków), gorąco polecam.

Spojrzenie zza kulis, którego wszyscy potrzebowaliśmy.

Jak przygotowałeś swoje dziecko na pierwszy dzień szkoły?

Presja, by mieć wielkie marzenia i piękno, gdy chce się mniej.

Ulubione podcasty dla dzieci.

Fitness + dobre jedzenie:

Społecznościowy detoks! Dołączamy do masowego detoksu społeczności EquiLife; ostatnim razem było ponad 50 000 osób! Zaczynamy 11 września jako grupa. Mam rozmowę telefoniczną z EquiLife dziś rano i jestem podekscytowany, aby usłyszeć, co mają do powiedzenia. Jeśli wiesz, że chcesz się przyłączyć, skomentuj ten post, a wyślę ci e-mail ze szczegółami, gdy tylko je otrzymam! Zaktualizuję również ten post po rozmowie.

Upiekłam włoskie ciasto kokosowe dla Pilota do pracy. Pochodzi z książki kucharskiej z 1986 roku, którą dostałam od babci i zawiera wiele klasycznych przepisów (z PRAWDZIWYMI składnikami). Często robi to ciasto na Wielkanoc i Boże Narodzenie, i chociaż nie sądzę, że wyszło tak dobrze, jak jej, jestem podekscytowany, że mogę dalej ćwiczyć.

Fitness tracker dla zdrowia mózgu?

Moda i uroda:

Sukienka Somerset nadal jest moją ulubioną. Krótkie i długie są równie klasyczne i pochlebne, są dobrze wykonane, są idealne na co dzień, na randki lub wakacje. Uwielbiam detale tej haftowanej sukienki.

Ta bransoletka! Tanaor Jewelry wysłał mi tę wspaniałą bransoletkę, a cała Biblia (KJV) jest nanodrukowana na zawieszce. Jest absolutnie wspaniała i będę ją nosić w moim małym stosie bransoletek.

Tak dla ciekawostki:

To jest TAK prawdziwe.

Tak samo jak to.

Szczęśliwego piątku, przyjaciele! Dziękuję bardzo za zatrzymanie się dzisiaj na blogu i do zobaczenia wkrótce!
xo

Ania

<!– / OptinMonster –>